Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα παιδία παίζει

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dominastella, στις 1 Ιουλίου 2008.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Τα παιδία παίζει

    τι??????????????????????????????????????????????????????
    ρε πεδια για σινερθετε λιγ
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πρέπει να γνωρίζετε όλοι, ότι είναι αδύνατον για κάποιον να γράφει από το ίδιο κομπιούτερ με δύο διαφορετικά νικ, η διαχείριση του φόρουμ θα το καταλάβει αμέσως. Εκτός εάν κάποιος τρέχει από το ένα Ίντερνετ καφέ στο άλλο, πράγμα που το βρίσκω λίγο απίθανο, θα έπρεπε να ήταν πολύ τρελαμένος για να το κάνει. Εκτός βέβαια αν κάνει εγγραφή μέσω proxy server, είναι κι αυτό μια πιθανότητα. Δεν γνωρίζω αν η διαχείριση του φόρουμ μπορεί να πιάσει αυτού του είδους τις διπλές εγγραφές. Ας μας ενημερώσει κάποιος mod ή ο ιδιοκτήτης.
     
  3. dominastella

    dominastella Regular Member

    εγω γραφο μονο με ενα ονομα female βλεπεισ καπιο αλλο να θημιζει σε κατι εμενα ειλικρινα δεν ξερο τι σκεφτοσουν οταν ελεγεσ κατι τετοιο παντωσ ουταν καπιωσ σε θελει σε εχει ερωτευτει οχι οταν σε γουσταρει απλα σαν σεξ τοτε σαφωσ επιδιωκει να προχωρησει αυτη δεν το κανει γιατι τοσο αργπορια αρα με χρισιμοπιει παιζει με τα συναισθηματα μου για δικο τησ οφελοσ

    απλα θελει να ανεβαινει το κασε τησ ισωσ γιατι καπιον εχει βαλει στο ματι και θελει να του δειξει οτι εχει περαση λογικα λοιπ[ον εαν αλλαξω τακτικη και ειμαι πιο τιπικοσ τοτε θα δω εαν με θελει αν πρωχορησει σε κατι παραπανω τορα εγω λοιπον θα τησ δειξω πια ειμαι

    βεβαι δειχνει να με εχει ερωτευτει μια που σε θελει ομωσ θελει να βγει μαζι σου να μιλησουμε σε ενα τραπεζι καπου σε ενα ζαχαροπλαστειο σε ενα καφε αυτη ομωσ δεν επιδιωκει να εχει καπια σχεση μαζι μου εκτοσ εργασιασ δεν ειναι τοσο πια απειρει να μην ξερει πωσ να προχωρησει οταν ειμαστε με κοσμο με διεκδικει εντονα οταν ειμαστε ομωσ μονοι δεν ειναι το ιδιο εντονη στισ εκφρασεισ τησ ενταξει ειμαι φοβερα γοιτευτικο ατομο και ανεβενει πολη οταν δειχνο να τη θελο

    θα αρχισο να τησ δειχνο οτι απλα και εγο θελο να αιωρειτε κατι για νανεβαινουν και οι δικεσ μου μετοχεσ γιατι μεχρι τορα τησ εδειχνα οτι τη θελο και το εκμεταλεβεται δεν την νιαζουν τα συναισθηματα μου απλα θελει να προβαλεται απεναντι στισ αλλεσ η γιατρινα ομωσ ειναι κηρια με θελει αλλα δεν δεινει τα δικαιοματα πουθενα αρα αυτη αξιζει ασε που με βαζει να μαλοσο με τον αλοον εκει μεσα μαλλον για να κανει ντορο παλι για το ονομα τησ ισοσ βεβαια να μην βιαζεται να προχορησει και ειναι οντοσ εροτεβμενη αλλα δεν το πιστεβο πια
     
    Last edited: 19 Ιουλίου 2008
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Dominastella non ti posso piu' leggere.
    Mi fa' cosi tanta fatica.
    E non riesco a capire nulla anche!
    Se quelle frasi li' sono scritte in greco allora ed io sono da un' altro pianeta!  
     
  5. dominastella

    dominastella Regular Member

    αυτη ειναι διακοπεσ μαλλον περναει καλα δεν θα ελεγα το ιδιο και για εμενα καθε λεπτο μου λειπει ιπαρχει στη δουλεια οπου βαδιζω σε καθε σημειο νιωθω την μορφη τησ να γελα να φοναζει νιοθω τα ματια τησ να με κοιτουν σαν να μου λειπει κατι αυτο το κατι για να ζω και ειναι δισκολο δεν το περιμενα να ειναι τοσο μα αγαπο τον χωρο αυτο και ασ ειναι αδιοσ περιμενο να γεμισει ξανα
     
  6. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Έτσι είμαστε εν αναμονή όλοι, να γεμίσουν ξανά οι χώροι...
     
  7. dominastella

    dominastella Regular Member

    μαιρη αν μπορουσεσ να με ακουσεισ θα σου λεγα κοιτα με στα ματια να δεισ τι νιοθο για σενα δεσ τηνκαρδια μου ποσο σε θελει να εισαι εθτιχισμενη ακομα και αν δεν ειμασε ποτε μαζι θελο να γελασ ακομα και με καπιον αλλον στο πλεβρο σου φτανει να γελασ μπορο να ζησο μονοσ αρκει να γελασ γιατι γιατι σαγαπο πολι και λατρεβο καθε σημειο του κορμιου σου λατρεβο την ιδια σου την ιπαρξει μου φτανει και μονο που βλεπο τα ματια σου θελο να γινεισ δικια μου και θα γινεισ ακομα και αν χρειασει να ξαναγενιθο μου ανηκεισ και ειμαστε ενα
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Τα παιδία παίζει

    Νομίζω ότι η dominastella σου κάνει πρόταση γάμου...να γεμίσετε τους χώρους αγγελούδια, να γίνω και εγώ νονός!

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Τα παιδία παίζει

    Nα μας συμπαθάτε,
    αλλά κλείσαμε από νουνό------------->

    Στην επόμενη φουρνιά, θα σας προτιμήσουμε  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Τα παιδία παίζει

    Μεγάλη μου τιμή! Αλλά είμαι μικρός ακόμα  
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τα παιδία παίζει

    Άσε τις αηδίες και τις υπεκφυγές.
    Ο ιταλός φίλος μου (στη φωτογραφία του δόλιου δημοσιεύματος αυτής της λαζούλας), με έχει πλήρως ενημερώσει. Αν δεν αρραβωνιαστείς τη λεγάμενη, πούγινε λεσβία για χατίρι σου, θα υπάρξουν αμείλικτες κυρώσεις.
    Μου παριστάνεις και το μάγκα, γονιδιακό τερατούργημα (αυτό από έτερον νήμα)!
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Φαντάσου Dolmance για χατίρι μου και μόνο έγινε λεσβία. Είναι εγώ μετά να μην τραβώ τα πάνδεινα όχι δηλαδή πες. Απορώ όμως πώς έχεις τόσο καλές πληροφορίες για το ποιόν μου. Εκ των έσω τις λαμβάνεις? Πάντως πάρε δώσε με νονούς και μαφιόζους δεν έχω, άρα δεν είναι αυτές οι πηγές σου εκ της ατόπου απαγωγής.

    Ότι είμαι μάγκας είμαι αυτό να λέγεται.     Όχι βέβαια δικό μου τσούκλι αλλά ας είναι. Σωστά το ξεκίνησες αλλά το τέλος δε μου άρεσε. Γονιδιακό τερατούργημα ή θαύμα?   Ελπίζω να μη με δαγκώσεις μοναχά   Το έτερο νήμα με τις ντόπες μου ήρθε όσον αφορά το τερατούργημα αλλά δεν κολλάει το γονιδιακό αφού είναι επίκτητες οι νέες ιδιότητες.