Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα παιδικά μας χρόνια...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Dom80, στις 10 Ιουνίου 2006.

?

Πώς αισθάνεσαι όταν σκέφτεσαι τα παιδικά σου χρόνια;

  1. Ασφάλεια,Ζεστασιά, Καταφύγιο

    23 vote(s)
    48,9%
  2. Απλώς καλά

    9 vote(s)
    19,1%
  3. Ούτε κρύο ούτε ζέστη

    3 vote(s)
    6,4%
  4. Όχι και τόσο καλά

    9 vote(s)
    19,1%
  5. Παγωνιά,Αδιαφορίο,Τα μισώ

    3 vote(s)
    6,4%
  1. Dimitri35

    Dimitri35 New Member

    Όποτε πηγαίνω να δώ τους δικούς μου πουμένουν ακόμη στη παλιά μου γειτονιά με πιάνει το παράπονο. Το μέρος έχει αλλάξει αρκετά (όχι δραματικά), οι παλιοί φίλοι έχουν μετακομίσει σχεδόν όλοι, αλλά αυτό που περισότερο με στεναχωρεί είναι ότι στους δρόμους που πριν 15-20 χρόνια έπαιζαν ένα κάρο παιδιά τώρα βλέπεις μόνο παρκαρισμένα αυτοκίνητα.

    Πάω να πάρω τα ψυχοφάρμακά μου τώρα για να γλυτώσω την κατάθλιψη  
     
  2. creteboyman

    creteboyman Regular Member

    tora exigite pos ginonte ta souxe typou thelo na gyriso sta palia thelo ti palia mou geitonia lol

    τώρα εξηγείται πώς γίνονται τα σουξέ τύπου θέλω να γυρίσω στα παλιά θέλω την παλιά μου γειτονιά λολ.

    προσπάθησε να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες σε παρακαλώ πολύ
     
    Last edited by a moderator: 23 Ιουνίου 2006
  3. female

    female Contributor

    Για όσους ήταν τυχεροί και πέρασαν καλά παιδικά χρόνια, είναι ωραίο να κρατούν τις ωραίες αναμνήσεις - είναι και παγίδα να κολλήσεις εκεί, "τότε που δέναν τα σκυλιά με τα λουκάνικα",  p ) και να μην απολαμβάνεις με κέφι ακόμα και τις αναποδιές που ζεις Σήμερααααα!  
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    "απλως καλα" ...
    Αλωστε η παιδικη σωματικη μου διαπλαση (τοτε) δεν βοηθουσε την κυριαρχικη μου φυση .... εκνευριζομουν δε ιδιατερα με οσα επρεπε να μαθω για να μεγαλωσω .. και καλα ... λες και τωρα που μεγαλωσα τα εμαθα ολα ... Αν και οι γονεις μου παρηχαν τα παντα και ποτε δεν ελειψε τιποτα , σε οτι αφορα εμενα θεωρω οτι ηθελα να κανω πολυ περισσοτερα απο οσα μπορουσε να κανει ενα παιδι και αυτο ηταν σαν μονιμο αγχος - καταπιεση .. οταν απεκτησα δικο μου πορτοφολι ηρθαν και οι καλυτερες εποχες ...
     
  5. TheWildOne

    TheWildOne Regular Member

    Και εγώ το ένα.
     
  6. Dom80

    Dom80 Regular Member

    Πτώτική τάση για το 1 μετα το 80% των exit polls...αλλά και πάλι αυτοδύναμο έστω και με αναλογικό σύστημα...Μάλλον ψήφισαν όσοι ήταν να ψηφίσουν...