Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα φετίχ των υποτακτικών …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Νοεμβρίου 2006.

  1. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Λοιπόν, πάμε:

    Μπότες, γάντια, κουκούλες, μάσκες, κολάρα, φίμωτρα, σύνεργα δεσίματος (μεταλλικά, χειροπέδες και δερμάτινα), μαστίγια (crops, floggers & καμιτσίκια), ολόσωμες στολές, στολές γενικά, στρατιωτικές στολές και πηλίκια, δαντελένια εσώρουχα, latex, pvc, δέρμα, σύνεργα medical και medical παιχνίδια, σταυρός, pillory, κορσέδες, κάλτσες, pumps, όμορφα γυναικεία νύχια, bondage, heavy bondage, όμορφα χείλη, πόδια, καμάρες των ποδιών, δάχτυλα, όμορφα μάτια και βλέμμα... Και καμιά 1000ρια πράγματα ακόμα...

    Ουυυυυυυφ!!!! Τα είπα.

    (Είμαι η χαρά του φετιχιστή Dominant/sub μου φαίνεται... Μα να έχω φετίχ με τα πάντα;;; 
     
  2. axilleas

    axilleas New Member

    Λογο της ιδιετεροτητας μου το δικο μου ειναι να φοραω ψιλοτακουνα γοβακια τα οποια θα εχουν μια αγγραφα για να δενουν πανο στο ποδι...
    απο εκει θα περασει λουκετακια για να μην μπορει να ανοιξει και να μην μπορω να βγαλω τα παπουτσια μου.
    Ταυτοχρονα να με εχει συνεχεια ταπομενη.
    ετσι να ειμαι σε ολη την διαρκεια που θα ειμαστε μαζι (ακομα και στο κρεβατι οταν μου επιτραπει να κοιμηθω)
     
  3. easyboy

    easyboy New Member

    τα γυναικεια ποδια ηταν ειναι και θα ειναι για παντα το απολυτο φετιχ μου
     
  4. yipas

    yipas New Member

    Τα γυναικεία πόδια, είτε σε σκουρόχρωμα καλσόν, είτε σε κάλτσες με ζαρτιέρες, με τη διαφορά της ενίσχυσης στην περιοχή των δακτύλων. Αλλά μόνο τα πόδια, από αστράγαλο και κάτω. Εγώ έχω τρέλα με τη μυρωδιά τους μαζί με το νάιλον.... Χωρίς να φτάνει σε διάσταση, οφ τόπικ, απλώς και μόνο να ρωτήσω, υπάρχει κάποιο μέλος - γυναίκα εδώ που αντιστοίχως της αρέσουν τα ίδια πράγματα? Μπορεί και είμαι οφ τόπικ, επειδή έχει την ένδεια αγγελίας μου το συγκεκριμένο μήνυμα, αλλά ζητάω προκαταβολικως συγγνώμη από τους mods.. Ευχαριστώ.
     
  5. Bon Viveur

    Bon Viveur Sex involves the body. Great sex involves the mind

    (Μπότες, γάντια, κουκούλες, μάσκες, κολάρα, φίμωτρα, σύνεργα δεσίματος (μεταλλικά, χειροπέδες και δερμάτινα), μαστίγια (crops, floggers & καμιτσίκια), ολόσωμες στολές, στολές γενικά, στρατιωτικές στολές και πηλίκια, δαντελένια εσώρουχα, latex, pvc, δέρμα, σύνεργα medical και medical παιχνίδια, σταυρός, pillory, κορσέδες, κάλτσες, pumps, όμορφα γυναικεία νύχια, bondage, heavy bondage, όμορφα χείλη, πόδια, καμάρες των ποδιών, δάχτυλα, όμορφα μάτια και βλέμμα... Και καμιά 1000ρια πράγματα ακόμα...)
    (phoenixxx)
    Το σημαντικότερο όμως όλων για μένα είναι τα όμορφα βαμμένα μάτια των γυναικών.
    Εκστασιάζομαι και μαγεύομαι, κοιτώντας τα μάτια μιας γυναίκας που ξέρει όμως να τα βάφει εντυπωσιακά και με διαφορετικούς τρόπους κάθε φορά, αλλάζοντας τύπο, ύφος, διάθεση και προσωπικότητα.
    Έχω παρατηρήσει πως ακόμα και αδιάφορες γυναίκες μπορούν να γίνουν σαγηνευτικές με το μακιγιάζ.
     
  6. Gwen

    Gwen Regular Member

    Νομίζω πως αναφερέσαι στις καλτσες που έχουν reinforced heels and toes ίσως και τις fully fashioned αυτές δηλαδή που έχουν ραφή στο πίσω μέρος,όχι ζωγραφιστή αλλά κανονική και ραμμένη,και την λεγόμενη keyhole στο πίσω πάνω μέρος τις κάλτσας,stocking.Οι 100% ναϊλον κάλτσες,ειδικά αν είναι vintage,είναι ότι καλύτερο μπορείς να φαντασταστεις και να νοιώσεις,οι χρήσεις τους δε,εκτός απο το γεγονός ότι δείχνουν πανέμορφα πάνω στο πόδι και χρειάζεται απαραίτητα ζαρτιέρα--κατά προτίμηση με μεταλλικα clasps--για να μένουν ψηλά στο πόδι,είναι πολλές και διαφορές. 

    Αν εννοείς αυτές τις κάλτσες,είναι ενα απο τα αγαπημένα μου φετιχ και έχω μεγάλη συλλογή!

    ΥΓ Η μυρωδιά,ειδικά των vintage nylon stockings,ειναι άκρως εθιστική!
     
  7. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Με εξιτάρουν τα διάφορα accecories όπως και διάφορα "έπιπλα". Σταυροί, Χ κλπ Μόνο η θέα τους είναι άκρως ερεθιστική ακόμα και αν είναι αυτοσχέδια. Πέρα όλων των άλλων στοιχείων δείχνουν σε πολλές περιπτώσεις ότι το κυρίαρχο άτομο είναι διατεθειμένο να ασχοληθεί σοβαρά ή έχει ασχοληθεί σοβαρά με το σ/μ.

    (Φυσικά εννοείται και η χρήση των αντικειμένων πάνω μου...Όσο πιο πολλά κοσμήματα όπως κολλάρο, buttplug, αλισύδες στα χέρια στα πόδια κλπ το θεωρώ κάτι πολύ subογενές για μένα.)
     
  8. lykos7

    lykos7 New Member

    Να μου βαζει το κολλαρο μου , να σερνομαι στα ποδια της και να εκτελω τις διαταγες της
     
  9. tassos2455

    tassos2455 New Member

    οτι εχει σχεση με τα ποδια φυσικα...
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Τα πόδια Του, είτε με αρβύλες είτε γυμνά.
    Το πέος Του.
    Το δέρμα/δερμάτινα.
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Τα ποδια(τα περιποιημενα,χωρις καλους και κοτσια),ειδικα οταν τα νυχια ειναι ομορφα βαμμενα.Οι πατουσες,ειδικα οταν τις βλεπω απο κατω να προσγειωνονται με δυναμη πανω μου.Το σαρκαστικο μειδιαμα της Αφεντρας που με ποδοπαταει.Το υπεροπτικα ανασηκωμενο φρυδι της,καθως με παρακολουθει να της κανω μασαζ στα ποδια,καπνιζοντας ενδεχομενως...
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Τα ποδια(τα περιποιημενα,χωρις καλους και κοτσια),ειδικα οταν τα νυχια ειναι ομορφα βαμμενα.Οι πατουσες,ειδικα οταν τις βλεπω απο κατω να προσγειωνονται με δυναμη πανω μου.Το σαρκαστικο μειδιαμα της Αφεντρας που με ποδοπαταει.Το υπεροπτικα ανασηκωμενο φρυδι της,καθως με παρακολουθει να της κανω μασαζ στα ποδια,καπνιζοντας ενδεχομενως...

    Τα ποδια (τα περιποιημενα,χωρις καλους και κοτσια),ειδικα οταν τα νυχια ειναι ομορφα βαμμενα.Οι πατουσες,ειδικα οταν τις βλεπω απο κατω να προσγειωνονται με δυναμη πανω μου.Το σαρκαστικο μειδιαμα της Αφεντρας που με ποδοπαταει.Το υπεροπτικα ανασηκωμενο φρυδι της,καθως με παρακολουθει να της κανω μασαζ στα ποδια,καπνιζοντας ενδεχομενως...
     
    Last edited: 1 Νοεμβρίου 2007