Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα φετίχ των υποτακτικών …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Νοεμβρίου 2006.

  1. ntina_crossdresser

    ntina_crossdresser Καλησπερουδια Σας

    τα ψιλοτακουνα , ο ρολος της οικιακης βοηθου κ nipple play
     
  2. blabla

    blabla New Member




    Αυτου του τυπου οι καλτσες νομιζω λεγονται cuban heel. Δεν ειμαι σιγουρος αλλα αν καπιος γνωριζει ας με διορθωσει
     
  3. Gwen

    Gwen Regular Member

    Αν θες να σου κάνω ολόκληρη ανάλυση για τις κάλτσες!Έχω μεγάλο φετιχ με τις fully fushioned stockings!Το cuban heel είναι το είδος της φτέρνας μιας fully fashioned κάλτσας.Υπέροχο το cuban heel!Υπάρχουν όμως και τα Manhattan heel kai French heel μεταξύ άλλων.Εγώ προσωπικά έχω μεγάλη συλλογή και έχω και cuban heel!

     
  4. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    φετιχ μου... το δεσιμο των χεριων κ τον ματιων μου απο Κεινον...
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ένα και απλό. Μου αρέσουν τα αντρικά χέρια.
     
  6. ellfm58

    ellfm58 New Member

    Το απόλυτο φετίχ για μένα είναι η γούνα! Μια γυναίκα τυλιγμένη σε γούνα αλεπούς (και από μέσα με μοχαίρ πουλόβερ) είναι ότι πιο αισθησιακό. Μακάρι να καταδεχθεί να με υποτάξει!
     
  7. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Μάσκες.. αν έρθει φορώντας μάσκα, υποψιάζομαι πως ένα του άγγιγμα αρκεί για να λιποθυμίσω ..!!  
     
  8. nikos60

    nikos60 New Member

    Και δικό μου αγαπημένο φετίχ, σαν άνδρας υποτακτικής ψυχολογίας, είναι τα περιποιημένα, φροντισμένα, με βαμμένα νυχάκια και ντυμένα με ζαρτιέρες και κάλτσες (με ραφή και ενίσχυση στο πέλμα και τα δάχτυλα) και ψηλοτάκουνες γόβες ή mules, γυναικεία πόδια Αυταρχικών γυναικών.
    Δυστυχώς δεν βρίσκω εύκολα τις κάλτσες αυτές στην αγορά και τις παραγγέλνω από έξω μέσω διαδικτύου. Επί πλέον ούτε οι Κυρίες ή οι κοπέλες (που κατά καιρούς συναντώ επί πληρωμή) ή οι πωλήτριες στα καταστήματα γνωρίζουν και χρησιμοποιούν αυτή την ποιότητα των καλτσών, αναφέρονται συνήθως στις φριχτές κάλτσες με σιλικόνη.
    Δεν μπορώ να περιγράψω το άρωμα, την αίσθηση, την αφή, ακόμη και τον ήχο (χαρακτηριστικό τρίξιμο του νάυλον) και το αποτέλεσμα της κατάλληλης χρήσης τους από την Αυταρχική κυρία πάνω στα γυμνό κορμί (ειδικά στο πρόσωπο και στα γεννητικά όργανα) του υποτακτικού.
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    χεχ

    δίαφορα χρηστικά αντικειμένα τα οποία μπορούν να χρησημοποιηθούν για διαφόρους σκοπούς ,όπως γάντια από latex (χρήσιμα για fisting..   )
    κάτι martin μπότες για σοβαρές κλωτσιές ... ναι γουστάρω punk καταστάσεις !
    κάτι δερμάτινες ζώνες για δέσιμο/μαστίγωμα/κολάρο
    κάτι μεγάλα βυζία για breathcontrol ανάμεσα τους ,μμμ
    κάτι εσώρουχα spansuar ...
    κάτι ζουρλομανδυές ,τελευταία με έχει πίασει ,κρίμα που τους αποσύρανε από τις κλινικές (που μπορούμε να βρούμε πλέον θέλω σαν τρελό να φορέσω έναν... )

    κάτι γυαλάκια με κοκάλινο σκελετό είναι τα μόνα που δεν έχουν και τόσο χρηστική αξία αλλά μου τραβούν την προσοχή

    τέλος μην φλυαρώ
     
  10. antonis35

    antonis35 Regular Member

    Τα πόδια της Κυρίας ,ειδικά όταν συνοδεύονται από ψιλοτάκουνα παπούτσια(γόβες,πέδιλα,μπότες).
     
  11. Gwen

    Gwen Regular Member

    Ξέρω ακριβώς τι εννοείς!Μόνο κάποιος που έχει νοιώσει τις κάλτσες αυτές πάνω του ξέρει πώς είναι!Και δυστυχώς δεν υπάρχουν στην Έλλαδα.Έγω είχα, και έχω, την τύχη να γνωρίσω έναν άντρα μέσω μιας κοινής μας αγάπης,της Dita Von Teese,o οποίος είναι ο απολυτος θα έλεγα φετιχιστής αυτών των καλτσών και έχει καταπληκτικό γούστο γιατί παίρνει μόνο τις καλύτερες!Ο άντρας αυτός είναι Βρετανός και μου έχει κάνει δώρο παρα,πάρα πολλά ζευγαρια πολλά από τα οποία είναι αυθεντικές vintage stockings απο δεκατετίες 40 και 50 όπου μόνο στην Αμερική ή στο Διαδύκτιο μπορεί να βρει καποιος.Δεν έχουν σιλικόνη στο πάνω μέρος ούτε λύκρα για να κολλαν πάνω στο πόδι,ειναι 100% nylon και κάνουν ζάρες σε καποια σημεία του ποδιού όχι όμως άσχημες!Το έχω αναφέρει πολλές φορές αλλά εγώ λατρεύω τις fully fashioned stockings και έχω αναφέρει σε αλλο ποστ τι είναι αυτές.Απο καινούριες εταιρείες τις καλύτερες,αλλα μάλλον ακριβές,μπορεί να τις βρει κανείς στο www.secretsinlace.com εκεί έχουν σε αποκλειστικότητα και τις υπέροχες,αλλα πολύ ευαίσθητες,κάλτσες με την υπογραφή της Dita!Εγώ προσωπικά τις λατρεύω αυτές τις κάλτσες!!

    Και εγώ βρίσκω φριχτές τις κάλτσες με σιλικόνη!Οι μόνες που αρέσουν είναι τα δίχτυα της DIM kai mono ths DIM! 

     
  12. slave_25

    slave_25 New Member

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    φετιχ ? το χω ξαναπει αλλα μου την "ειπαν"..τολμω να το ξαναπω μηπως και καποιος αλλα υποτακτικος συμφωνησει μαζι μου...το αντρικο σλιπ, έτσι οπως ειναι φορεμενο απο τον Κυριο...με τον ιδρωτα της καθημερινοτητας..με τα υγρα του σωματος Του..με το ειναι Του...να μου το περναει στο προσωπο και να αφηνομαι στα χερια Του...