Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα όρια...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 4 Ιουνίου 2007.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Εσύ MasterJP πιστεύεις πως αυτή που παρουσίασε το έργο της, είχε σκοπό να προβάλει τον ερωτισμό;
     
  2. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Έχουν όντως επικροτήσει τις ακροαριστερές τακτικές, με την αιτιολογία ότι τα παιδιά έχουν δίκιο δίνουν στο σύστημα πίσω τη βία που εισπράτουν και ότι καλύτερα να ενεργούν έτσι παρά να είναι παιδιά του καναπέ. Και το έχω ακούσει πολλές φορές αυτό.  
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Για μένα αυτό είναι άκρως πιστικό.

    Υ.Γ. Ελπίζω να μην φορά κανείς από εμάς πράσινα παπούτσια μιας που και ο Βύρων και η Μαριέττα νομίζω είναι μέλη του φόρουμ...δεν μιλούν πολύ αλλά διαβάζουν αρκετά.
     
  4. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Αν ισχύει αυτό τότε πρέπει να διαγράψουμε τις Τεχνικές Εκπαίδευσης!!! Άμεσα.
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Εγώ πλάκα δεν κάνω Σλέϊβ Μπόυ. Ρώτα τους παλαιότερους να σου πουν πως ουδέποτε αστειεύτηκα με τέτοια θέματα.

    Πλην του Βύρωνα και της Μαριέττας υπάρχουν και δύο ΓΓ υπουργείων.
     
  6. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Αν δούμε την διακυβέρνηση της χώρας τότε σίγουρα μπαίνουν πολύ περισσότεροι από δύο Υ και δύο ΓΓ.


    (Πάντως σαν σαμπ θα πρέπει να μάρεσε αυτό αλλά έχω και εγώ τα όριά μου)
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Λίγο ακόμη εδώ μαζί μου και αυτό το σάμπ θα εξαφανιστεί. Δοκίμασες ποτέ κανά μπερντάκι στη μαδάμ; Κανα σουλτάν μερεμέτ; Θα σε λατρέψει....
     
  8. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Lost boy: Δεν πιστεύω τίποτε, ούτε και αναλύω τις όποιες προθέσεις της

    Τοποθετήθηκα σε σχέση με την ερώτηση του Heinrich και όχι με το σημείο αναφοράς της.
     
    Last edited: 8 Ιουνίου 2007
  9. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    <γελάει> Αδιόρθωτος (μην ξεστρατίσει το νήμα όμως   )
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Εμ γέρασα πια για να αλλάξω ΜάστερJp. Θα ξεστρατίσει που θα ξεστρατίσει, παρότι οφείλω να αναγνωρίσω πως ένας λόγος που δεν έγινε καφενές ήταν οι παρεμβάσεις σου.
     
  11. vorgias

    vorgias New Member

    Με τρομάζει η τέχνη που έχει όρια. Επειδή, όμως, οι θεατές έχουν, θα ήταν καλό να υπάρχει μα προειδοποίηση για όσους σοκάρονται.

    "Το θέαμα που θα ακολουθήσει έχει κίτρινο σήμα, είναι απαραίτητη η γονική συναίνεση, για όσους σοκάρονται από τον αυνανισμό με την υπόκρουση του Εθνικού Ύμνου."
     
    Last edited by a moderator: 4 Ιουνίου 2007
  12. Syrah

    Syrah Contributor

    Για να είμαι ειλικρινής σκεπτόμουν ότι ενδεχομένως θα προσπαθούσες αργότερα να καταλήξεις στο κατά πόσο θα πρέπει να λογοκρίνονται καλλιτεχνικές εκφράσεις με θέματα εμπνευσμένα από το Bdsm.

    Δεν κατάλαβα την αναφορά στο τυρί. Αν θέλεις γράψε λίγο διαφορετικά αυτό που σκέπτεσαι για να με βοηθήσεις να καταλάβω.