Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τελικά γιατί μπαίνουμε εδω μεσα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Humiliatedsub, στις 3 Απριλίου 2018.

  1. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Για να κρατάμε επαφή με τα πάθη μας... δεν το βρίσκω κακό... καθόλου
     
  2. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Έχει ιδέα κάνεις πως βγαίνουμε?
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ξεκινάς από πάνω αριστερά και βγαίνεις κάτω δεξιά, όπως φαίνεται και παρακάτω:

     
     
  4. Unit

    Unit Regular Member

    Ανθρωποπαρατηρηση και συλλογη εμπειριων??
     
  5. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Επειδή δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω. Υπόψην αυτό δεν είναι τιμητικό για εμένα αλλά κυρίως για το «φορουμ»
     
  6. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Βελόνες να πάρεις!!! 
     
  7. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Γέλασα βρε τέρας. Κάπως έτσι όμως.. μόνο να ξαποστάσω μέσα σε μια γωνιά σ'αυτό το χάος μπόρεσα.
     
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Το γιατί είναι ευμετάβλητο και μάλιστα σε όχι και τόσο βάθος χρόνου.

    Τυχαία σειρά:

    Γνώση των άλλων
    Πέρα από τις ίδιες τις αναλύσεις των εννοιών, κυρίως για τον τρόπο σκέψης και λειτουργίας των ανθρώπων. Η αποτύπωση τους δεν αφορά μόνο την σεξουαλικότητα αλλά το σύνολο, ασχέτως αν οι τοποθετήσεις αφορούν αυτή, κατά κανόνα τουλάχιστον

    Γνώση του εαυτού
    Κυρίως μέσα από τη διαδικασία σκέψης για την διατύπωση απαντήσεων. Σκέψεις που δεν θα έκανα γιατί κάποια πράγματα τα θεωρούσα δεδομένα πριν χρειαστεί να τα εξηγήσω σε κάποιο τρίτο

    Γνώση του χώρου
    Όχι, δεν είναι όλα δεδομένα γιατί ο κόσμος δε γυρνάει γύρω από τα δικά μας βιώματα. Υπάρχει πάντα και το διαφορετικά. Η σύνθεση των βιωμάτων είναι η εικόνα της πραγματικότητας.

    Γνωριμίες (?)
    Κάποτε το είχα γράψει μεταξύ των άλλων, αλλά στην πράξη το έχω αποφύγει. Με τις ερωτικές δεν θέλησα να ασχοληθώ ιδιαίτερα με τις μη ερωτικές δεν έτυχε (?), δεν ασχολήθηκα (?) δεν έδωσα και ιδιαίτερη σημασία (?) ,πλην εξαιρέσεων, και πάλι.

    Χρόνος
    Γεμίζει ο χρόνος ευχάριστα, αν και κάποιες φορές γίνεται εθισμός και δε βοηθάει. Αυτός ήταν και ο λόγος που εξαφανίστηκα για κάποιους μήνες, αυτός θα είναι ο λόγος και στην επόμενη προσωρινή εξαφάνιση. (Εκτός αν τύχει να πεθάνω βέβαια, που δε μου το εύχομαι)

    Γέλιο.
    Πέρα από μια πληθώρα αξιόλογων ανθρώπων που προσφέρουν εκτός από γνώσεις, ακόμα και γέλιο με το χιούμορ τους, υπάρχουν πάντα και αυτοί που προσφέρουν γέλιο με την προσπάθεια τους να προβάλουν εαυτόν ως αυθεντία χωρίς να μπορούν να υποστηρίξουν όχι μόνο τη θέση τους, αλλά σε περιπτώσεις ούτε το γιατί δεν θα άξιζαν το "Άι σαπέρα ρε χαμένε".

    Αν σκεφτώ θα γράψω κι άλλους λόγους, αλλά ηδη έχω κανει το μεγαλύτερο ποστ σε αυτό το νήμα. Enough is enough.