Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Νιωθεις Αυτη Τη Στιγμη...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 28 Φεβρουαρίου 2009.

  1. ManWithStethoscope

    ManWithStethoscope No man is an island.

    Αυτή τη στιγμή νιώθω τρομακτικά ενοχλημένος από το μέγεθος της μοσχαροσύνης του Σπόραρ.
     
  2. DomTh

    DomTh New Member

    Αυτή τη στιγμή νιώθω ότι θέλω να κάνω μία κοπελιά να σκουρτάρει, να τη δέσω στο κρεβάτι και να την γλύφω όλο το βράδυ
     
  3. χα χα παίζει να είμαι από τους ελάχιστους που για να δω αγώνα ποδοσφαίρου πρέπει να με πληρώσεις. για την γυναίκα αυτό είναι χαρά, αλλά για μένα δύσκολο γιατι οι αντρες κατά 99% μιλάνε για ποδοσφαιρο ή πολιτική ή για τα οπισθια των γυναικών ,οταν είναι έξω.
     
  4. DomTh

    DomTh New Member

    χαχαχαχαχα, κ γω δεν ασχολουμαι. δεν με ενδιαφερει καθολου. προτιμώ να περναω τα βραδια μου οπως εγραψα πριν λιγο. ειναι ενα αλλο ειδος mediation  
     
  5. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Κούραση και χαρά.
    Ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο γεμάτο φίλους και όμορφες συζητήσεις.
     
  6. τελεια μετα τον πρωινό καφε. ν ανοίγεις την πόρτα και να μυρίζεις τον πρωινό αερα. σε μικρή κωμόπολη μακριά από τα καυσαερια. εχοντας ζησει και μεγαλώσει στην αθήνα ως τα 28 μου , δεν θα διανοούμουν τώρα να γυρίσω πίσω ούτε με 10000ευρω ευρω το μήνα.
     
  7. μια φορα με την γυναίκα μου είχαμε βγεί πρώτη φορά με ενα ζευγάρι. οι γυναίκες μιλάγαν για οζες κλπ κλπ. του λέω κάποια στιγμη -είναι η πρωτη ερωτηση που κανω σε αντρα οταν βγαίνω για καφε πρώτη φορα- ποδοσφαιρο βλέπεις; γιατι εμένα δεν μου αρέσει καθολου. μου απανταει "Μπα δεν ασχολούμαι καθόλου" και στο 5λεπτο πάει και κολλάει στην τηλεόραση της καφετεριας που έδειχνε ενα ματς. από δω πάνε και οι άλλοι , σιγοψυθίρησα μέσα μου.
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  9. iolanda

    iolanda Contributor

    Περήφανη.
    Τρεις μήνες χωρίς τσιγάρο  
     
  10. μακαρι να μην το ξαναβαλεις στο στομα σου.
     
  11. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

       
     
  12. iolanda

    iolanda Contributor

    Σας ευχαριστώ