Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Οκτωβρίου 2007.

Tags:
  1. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    το οτι είμαι κορμάρα
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Με τη βουδιστική έννοια.
     
  3. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Μου αρέσει που είμαι έτσι όπως είμαι. Αυτό για'μένα απαντά στο "τι".
     
  4. entelweis

    entelweis Regular Member

    Το ότι παραδίνοντας τη δύναμη σε κάποιον άλλο αισθάνομαι πιο δυνατή, το ότι μέσα από αυτή τη διαδικασία εξελίσσομαι, το ότι έμαθα το ότι εγώ αυτό δεν...δεν ισχύει πάντα, αλλά κυρίως το ότι πλέον μπορώ να είμαι ο εαυτός μου χωρίς να διστάζω.
     
    Last edited: 28 Μαϊου 2021
  5. vip16

    vip16 New Member

    Είναι ωραίο να σε υποτάσσουν. Να σου λένε να κανείς πράγματα τα οποία μπορεί να μην τα φανταζόσουν ποτέ. Να σε πιέζουν να το κάνεις γιατί πρέπει κι αυτό θα τους ικανοποιήσει κι δεν υπάρχει γιατί. Κι πέρα από όλα αυτά ξεφεύγεις δεν έχεις δικιά Σου βούληση πρέπει να Σου πει ο άλλος τι κι Ποτέ κι πως!
     
  6. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    O xώρος μου έδωσε την ευκαιρία να εξελιχθώ με θετικό πρόσημο σε όλους τους τομείς της ζωής μου. Είδα, έπαθα, έμαθα, αναθεώρησα, ένιωσα δυνατή και αδύναμη, έκανα φίλους και μέσα από όλα αυτά είμαι ελεύθερη. Μου αρέσει η συνεχής εξέλιξη του νου που σου δίνει το βδσμ, όσο κι αν ακούγεται παράλογο αυτό για κάποιους.