Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Οκτωβρίου 2007.

Tags:
  1. kali crow

    kali crow Guest

    μου αρεσει περισσοτερο το οτι εχω τη δυνατοτητα να ικανοποιω τον Κυριο μου με τους τροπους που Αυτος επιθυμει.
    πιστευω ειναι εξαιρετικα σημαντικο να δινω ικανοποιηση ,χαρα και ψυχικα και σωματικα σε Αυτον που ειναι σημαντικος για μενα.
    επισης το γεγονος οτι πολλες φορες αισθανομαι σαν το αντικειμενο Του προς χρηση με ερεθιζει αρκετα,χωρις ομως να θελω να ειμαι μονο αυτο. 
    ελπιζω να εγινα καπως κατανοητη... 
     
  2. luc27

    luc27 New Member

    και εμενα με καυλωνει αυτη η κυριαρχια πανω μου... και συμφωνω οτι ειναι και σωματικη αλλα και εγκεφαλικη απολαυση...
     
  3. Lord Houdini

    Lord Houdini New Member

    μου αρεσει να ελεγχω αλλα κ να με ελεγχουν.πιστευω πως ειναι περισσοτερο ψυχολογικο...
     
  4. Μ αρέσουν και οι δύο πλευρές , πότε δεν θα υποτασσόμουν σε μια γυναίκα 100%
    μ αρεσει να την αφήνω λίγο και στο τέλος να βγαίνω μάγκας εγώ  
     
  5. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

    Η ελευθερια που νοιωθω.. που δεν ασπαζομαι κανονες και προτυπα..
    Μαλλον λατρευω τους ''ανορθοδοξους τροπους''..
    Εχουν σασπενς,αυτοσχεδιαζω,διασκεδαζω,τολμω..
    Η διαισθηση κανει ''αναγνωριση στοχου''δινοντας εμφαση στη διαφθορα:nod:..
    Διαβαζω το "θυμα",στοχευω με ¨"θρασος",πυροβολω ''γλυκα κ βασανιστικα'',απολαμβανω ''βρωμιες'',ακινητοποιω το μωρο κ λυτρωνομαι με βιαιο sex:xyxwave:..
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Μου αρέσει που μπορώ να περνάω μέρες ολόκληρες σε κατάσταση έκστασης, με ένα ηλίθιο χαμόγελο ευτυχίας στο πρόσωπό μου, με το σώμα μου να ανταποκρίνεται με μυστήριους, πρωτόγνωρους τρόπους, να κρατιέμαι με το ζόρι να μην έρθω σε οργασμό στο γραφείο, να επανέρχομαι μέσα σε δευτερόλεπτα στην πραγματικότητα και να κάνω τα κουμάντα μου όταν πρέπει, να χαλαρώνω πάλι μέσα σε δευτερόλεπτα στον λυσσάρη Κ μου που θέλει να καταβροχθίσει το σύμπαν, με πρώτη και καλύτερη εμένα, να κοιμάμαι 3 ώρες και να μου φτάνουν, να νιώθω την ένταση ως το μεδούλι μου και να την αντέχω, να βρίζω και να φωνάζω όταν νιώθω την ανάγκη και μετά να το βουλώνω γιατί παραφέρθηκα, όχι αναίτια γαμώ το κέρατό μου, μα τί ωραία που είναι η ζωή...

    Μου αρέσει που έχω ξαναβρεί την ελευθερία που είχα χάσει. Εκείνη που όλοι κάποτε νιώσαμε την πρώτη στιγμή που καταλάβαμε ότι είμαστε ένα Εγώ. Μου αρέσει που νιώθω σχεδόν το ίδιο πράγμα που ένιωσα την πρώτη φορά που έκανα κοπάνα απ' το σχολείο. Την πρώτη φορά που πήγα σε νησί. Την πρώτη φορά που κοιμήθηκα σε sleeping bag. Την πρώτη φορά που πήγα σε μπαράκι. Την πρώτη φορά που χόρεψα με άντρα, σε κείνες τις ντίσκο, τις θυμάστε;

    Βρε μπας και γύρισα στα 80's; Αν ναι, φταίει αυτό το τέρας, ο Κ μου. Ας βάλω και το σχετικό τραγουδάκι.

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μου αρέσει που είμαι ο εαυτός μου. Μου δίνει δύναμη και ελευθερία αυτό που κάνω, όταν το κάνω και κρατάει μέρες ολόκληρες. Είμαι σε έναν οργασμό σκεφτόμενος τι θα γίνει. Εγώ, το κολάρο μου και Αυτή. Μου αρέσει που είναι ανθρώπινη, προσιτή, αυστηρή, γλυκειά και καλή, σκληρή, όταν πρέπει, μου δείχνει και μου αφήνει δύναμη. Μου αρέσει να είμαι μέσα σε αυτό το ταξίδι, συνεχώς. Συνεχώς. Και να μην θέλω να βγω. Κλεισμένος εκεί μέσα βρίσκω την ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ. Αυτή που αρμόζει σε εμένα και αυτή η ελευθερία που μου ανήκει. Ανήκουμε. Είμαι αυτό που είμαι για να πέρνω δύναμη και να χτυπάω τα όρια και να τα σπάω όταν μπορώ. Να ρουφάω τη ζωή με την κουτάλα. Γενικά μου αρέσει αυτό που είμαι, έτσι όπως είμαι.
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

    Μου αρέσει ο ερωτισμός μου γενικότερα σε οποιοδήποτε BDSM,kinky ή vanilla επίπεδο..Μου αρέσει αυτό που γενικά είμαι και ότι το εκφράζω γενικότερα όσο μπορώ..
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Σαν άνθρωπος,γενικότερα στη ζωή μου,απεχθάνομαι το οτιδήποτε μπορεί να με περιορίσει.. οτιδήποτε μου τραβάει το χαλινάρι και με φρενάρει απο το να κάνω πράγματα της αρεσκείας μου! Ό τρόπος που σκέφτομαι, που ζω, που συμπεριφέρομαι και κινούμαι στην καθημερινότητά μου,ποικίλλει από μέρα σε μέρα.. Μιά έτσι..μια αλλιώς.. Και τελικά νομίζω πως όλο αυτό το κάνω υποσυνείδητα,για να μην φθείρομαι..για να μη βαριέμαι.. για να μη βουλιάζω..
    Αnyway, αυτό μου αρέσει και στο status μου.. Που δεν με περιορίζει στις επιλογές μου και δεν μου "επιβάλλει" τι θα με ερεθίσει..​
     
    Last edited: 8 Οκτωβρίου 2008
  10. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Lady_Dementia: φρονώ πως επιλέγει κανεις το status του βάσει αυτού που τον εκφράζει / ερεθίζει (όπως έκανες και εσύ άλλωστε) παρά θέτει εαυτόν υπόλογο στις επιβολές του περιέχομένου του status, που επέλεξε.
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Επισης μου αρεσει το οτι μπορω να μοιραζω φουσκους απλοχερα και προς πασαν κατευθυνση, δημιουργωντας ετσι μια ζεστη και ιδανικη ατμοσφαιρα.
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

    τοσο ζεστη που και τα μαγουλα ακομα κοκκινιζουν...