Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Οκτωβρίου 2007.

Tags:
  1. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Ότι δεν είναι κανένας άλλος!!!

    Μπερδεύω λίγο τον κόσμο, αλλά από την άλλη είναι καλό διότι συνειδητοποιούν την πολυμοφία της libido!!!
     
  2. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

    Ακριβώς αυτό ποι είμαι
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

    Το επιβλητικό μου παράστημα.
     
  4. BlackButterfly

    BlackButterfly Regular Member

    Δεν διαλεγω πλευρα, αρα δεν περιοριζω τις επιλογες μου. Τα χαιρομαι και τα δυο.
    Βασικοτερο ομως, ανηκω σε καποιον που μου ανηκει.
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    ότι ακόμα με αντέχω  
     
  6. Babylon

    Babylon Regular Member

    " switchin' " γιατι ειμαστε πολυπλευρες προσωπικοτητες heh! Και γιατι μας αρεσει η εναλλαγη, μας αρεσει να τα δοκιμαζουμε ολα και προπαντος γιατι δεν βρισκουμε το λογο να στερησουμε στον εαυτο μας ουτε τις χαρες του Κ ουτε τις χαρες του υ. Sounds greedy eh? Perhaps...

    Παντως η αληθεια ειναι οτι σε κατι τετοιο, ποτε δεν μπορεις να αντιστοιχεις 100/100 σε ενα "status". Εκτος και αν το ονομα σου ειναι Στερεοτυπο. Οποτε βαζεις οτι ειναι πιο κοντα σε αυτο που εισαι. Θα μπορουσα να χω βαλει και status "perv", αλλα ημουνα λιγο πιο κοντα στο "switch"...
     
  7. sexideal

    sexideal New Member

    Βασικά μου αρέσει η κυριαρχία που μπορει να βγάλει τόσο ο γυναικείος χρακτήρας, όσο και τα αξεσουάρ που τον πλαισιώνουν.
    Για παράδειγμα οι γυναικες έχουν έναν ή και περισσότερους τρόπους σε σχέση με τον άντρα να κερδίσουν αυτό που θέλουν. Τα δε αξεσουάρ τους (για παράδειγμα ψιλτακουνες πλατφόρμες) είναι ΄κρως ερεθιστικά και εμπνέουν κυριαρχία, σεβασμό και προθυμία για να υπηρετήσω. Εκτος αυτού χρησιμοποιούνται κ σαν όπλα.
    Αυτά όλα βέβαια είναι προσωπική μου άποψη.
    Ευχαριστώ!
     
  8. kardy_

    kardy_ Regular Member

    μου αρεσει οτι μπορω να ειμαι αυτη που νωθω μεσα στην ψυχη μου χωρις να χρειαζετε να το καλυπτω
    με μανδυες για να μην δει ο κοσμος τι και πως..
    μου αρεσει οτι μπορω να ειμαι περηφανη γι αυτο που Εκεινος εκανε να ανθισει και να μπορω να λεω
    περηφανα οτι ναι μεσα σε αυτον τον χωρο ειχα την ΤΙΜΗ να πετυχω καποιους ανθρωπους που
    μου εδειξαν τον δρομο που Οφειλαν να μου δειξουν σαν Μαστερς και σκλαβες..
    και μου αρεσει που μπορω να κοιταω στα ματια τον κοσμο και να λεω...ναι ειμαι σκλαβα και μου αρεσει
    γιατι ειναι το καλυτερο δωρο που μπορω να κανω σε Εκεινον και ποιο πολυ σε εμενα...
    για να μην λεω πολλα θα προσπαθησω να το πω με λιγες λεξεις....
    το τι μου αρεσει ειναι οτι ψυχη θεληση πραγματικοτητα και κοσμος γινονται ενα......ΕΓΩ!
     
  9. barkoulis

    barkoulis Regular Member

    Εγώ διάλεξα τη βανίλια επειδή μου αρέσει το παγωτό.

    Δηλώνω βανίλια επίσης, επειδή προτιμάω να δίνω την ειλικρινέστερη δυνατή εικόνα για τον εαυτό μου.
    Στη ζωή μου, λειτουργώ ως βανίλια και αυτός είναι ο λόγος που αυτοχαρακτηρίζομαι έτσι.

    Τώρα αυτό που είναι μέσα στο κεφάλι μου και τι ενδεχομένως θα ήθελα να ήμουν και να δοκίμαζα, είναι ένα άλλο θέμα. (βλ. υπογραφή)

    Με κάθε ειλικρίνια.
     
  10. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

    Μαρέσει το ότι "είμαι εγώ" και προσπαθώ γι αυτό
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Αν μπορούσα να πω με δύο λέξεις τι μ'αρέσει σ'αυτό που είμαι, θα έλεγα "Τα πάντα!"