Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι δίνεις;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SadalMelik, στις 3 Φεβρουαρίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι δίνεις;

    Για το τι δίνω ξέρει/ουν αυτή/ες που ήταν ή είναι μαζί μου και μάλλον της/ους αρέσει αυτό που της/ους δίνω...
     
  2. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι δίνεις;

    Οτι μπορω, περιοριζομενη απο αυτα που μπορει να δεχτει ο αλλος πριν δυσφορησει.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. danos

    danos Regular Member

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Τι δίνεις;

    Χμμμμ..!
    ...Θέλω να αλλάζεις καθημερινά για εμένα...

    Τι να αλλάζει και με ποιό σκεπτικό? Μακιγιάζ, ρούχα, βρακί, διάθεση, παραστάσεις, τον τρόπο που σκέφτεται, τί? Οφείλει ως άνθρωπος που βιώνει να εξελίσσεται και άρα να αλλάζει, διότι αν ποτέ κανείς δεν άφησε τα ίχνη του στην άμμο μένοντας ακίνητος πόσο μάλλον ενεργειακά περιττό είναι το να μη μπορεί να επιλέγει τα βήματά της, αλλά να της υποδεικνύονται (από τον αφέντη της, τον προϊστάμενό της, τον μπαμπά της, τον χασάπη της γειτονιάς)...
    Και τι είναι αυτός? Σταθμάρχης της? Νηπιαγωγός? Παιδονόμος?
    Και άντε και είναι... Αυτή τότε τι είναι? Ενεργούμενο? Ερζάτς? Και τι να το κάνει ο άλλος αυτό?
    Ποιά είναι η δυναμική σε μια τέτοια σχέση? Της αποδοχής του νοητικού ευνουχισμού, ή της υιοθεσίας ευνουχισμένων νοητικά ατόμων που στα πλαίσια της αναζήτησης επιτυχημένης επιβιωτικά πλατφόρμας ψάχνουν με τον αποτελεσματικότερο τρόπο ξενιστές/φορείς της προβληματικότητας που σέρνουν?
    Ποιός είπαμε πως έχει το πάνω χέρι στη προκειμένη περίσταση?

    Θέλω να ακολουθείς τα θέλω μου, θέλω, θέλω, θέλω....
    Το θέλω αν δεν ακολουθείται από μπορώ και ξέρω είναι ευχολόγιο, ή φαντασίωση.


    Κύριε λατρεύω κάθε θέλω σας. Κύριε λατρεύω τον τρόπο σας. Κύριε λατρεύω εσάς. Είναι ανάγκη μου να τα ακολουθώ τα θέλω σας. Μου επιτρέπετε μια ερώτηση;
    Για να τα λατρέψει όλα αυτά (και όχι να τα γουστάρει απλά) απαιτούνται δυο πράγματα: Χρόνος και επεξεργασία δεδομένων. Αν ισχύει η λατρεία δεν χωρεί ερὠτηση, αν δεν υπάρχει λατρεία δεν υπάρχει ο κύριος...

    Σε ακούω...
    Και λέει αυτή: Αν αργήσω τσίμπησε, το τυρί θάναι στη φάκα..!


    Θα μπορούσα να ξέρω από εσάς τι θα πάρω;

    Και απαντά αυτός: Τον καλύτερο χαμάλη που μπορείς να φανταστείς (προσθέστε μια τρυφερή προσφώνηση του στιλ μωρό μου κλπ) άνευ όρων!