Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι εννουμε τελικα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος θαΐς, στις 14 Νοεμβρίου 2020.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Εντάξει δεν γεννηθηκαμε όλες φουλ εκπαιδευμένες υποτακτικές με το καλημερα, περναμε και τις φρίκες και τις ανασφαλειάρες και τα δράματα μας στην αρχή ορισμένες.  
    Αφήστε μας να το βγάλουμε από το σύστημα μας χωρίς ενοχές πια!
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν νομίζεις ότι προσπαθώ να το εμποδίσω κάνεις πέρα για πέρα λάθος, το βρίσκω εξόχως διασκεδαστικό.  

    Χίλιες μικρές ξυραφιές, αγαπητή, χίλιες μικρές ξυραφιές!
     
  3. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Σαδιστόμουτρο γαρ.  
     
  4. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    @Seras Victoria
    πάντως φρίκες τρώμε και μεις οι γραίες... η διαφορά είναι ότι έχουμε επίγνωση τι και γιατί συμβαίνει  
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    ναι, μόνο στην αρχή...έχω ρίξει κάτι μοιρολόγια...να βλέπει ο αρχαίος χορός στις τρωαδες και να ζηλεύει.
     
  6. Ε πες το και νόμιζα πως μόνο εγώ είμαι έτσι. Η διαφορά είναι πως το δράμα μου αρέσει. Χωρίς δράμα η ζωή είναι βαρετή!
     
  7. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Εντάξει, τώρα πιο πολύ κάνουμε πλάκα τόση ώρα, το ότι κάνουμε ή κάναμε μαλακίες δεν σημαίνει οτι έτσι λειτουργούν οι ασύμμετρες σχέσεις.

    Για να επαναφέρω δηλαδή και λίγο την τάξη γιατί έτσι όπως το πάμε θα βγουν οι Κ στους δρόμους με πανό "Νομος είναι το δίκιο του Κυρίαρχου", θα του μπαγλαρώσουν μέσα λόγω κορονοιου και θα έχουμε μετά άλλου είδους μοιρολόγια.
     
  8. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Στις ασύμμετρες σχέσεις, όπως διαπίστωσε και η νηματοθετρια, το Κ λέει πως θέλει αυτό που θέλει. Σου δίνει το job description. Δεν πα να χτυπιέσαι σαν το χταπόδι. Δεν αλλάζει. Αν είναι και σαδισταρος, το ευχαριστιέται κιόλας  
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Δεν θες να δουλέψουμε μαζί;;;; Θα φέρνω καφέδες και donuts στο γραφείο!   
     
  10. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    @Brt @Seras Victoria
    Τα πάντα είναι σχετικά... Ακόμα και στις ασύμμετρες σχέσεις...
     
    Last edited: 16 Νοεμβρίου 2020
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Αυτους να τους αγαπατε λιγο περισσοτερο
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Να μας πείτε αν θετε η δεν θετε να σας αγαπάνε τα υποτακτικά, γιατί με έχετε μπερδέψει εδώ μέσα