Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θέλει η πλεοψηφια των αντρων?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος E. Dantes, στις 15 Ιουλίου 2016.

  1. Dapom

    Dapom Contributor

    Εγω που είμαι άντρας ομως το σκέφτηκα  ...αμέσως
     
  2. Sir Anthony

    Sir Anthony Guest

    Εκτός του ότι το βρίσκω εξαιρετικά λυπηρό, μου προξενεί και κατάπληξη, διότι έχω πάνω από 20 χρόνια να συναντήσω ή ν' ακούσω για τέτοιον από γνωστές ή φίλες μου. Κρίμα...
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Μπα, δοκιμασε αν θες να "το παρεις αλλοιως" που λενε, κατ'εμε.

    Δεν ειναι αναγκη να καταλαβαινεις κατι για να το γουσταρεις και να το απολαμβανεις.

    Δουλευει μουρλια.
     
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    χαρεμι  
     
  5. Afsana

    Afsana Batida de coco


    Αυτο ακριβως κανω !!!  
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    ... Όπως αποδεικνύει το τωρινό σου άβαταρ...
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Εγω αυτην τη στιγμη παντως θα ηθελα ενα 3ημερο με 30 μπουκαλια Κρασι + τα απαρετητα στην θαλασα
    με @brenda & @estelwen παρεα


    ΥΓ.καντα 50 τα μπουκαλια γιατι αυτες δεν τις εμπιστευομαι και πολυ
     
  8. masterlord

    masterlord https://youtu.be/9qbRHY1l0vc

    Ας ξεκινήσουμε με ειλικρίνεια, παραλίγο να το ξεχάσω κορίτσια, μην βασίζεστε στο σεξ ως θέλγητρα, μια ώρα 60€ με μασάζ τα παντα όλα να χαλαρώσεις, εκτος αν θέλετε να σας συμπεριφέρονται ως τέτοιες. Οποτε πάσο.
     
  9. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Μια μαμά να γοητευσουν
    Έναν μπαμπά να ξεπεράσουν
     
  10. giorgosfp07

    giorgosfp07 Regular Member

    Εδω μεσα, οι περισσοτεροι μολις βλεπουν οτι εισαι κατω των 30, σε σνομπαρουν λες και δεν εισαι αρκετα καλος για αυτους ή οτι επειδη εισαι 20αρης, δεν εχεις θεση εδω μεσα και δεν ειναι για σενα αυτα τα πραγματα.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κοίτα, με την πούτσ@@ για άβαταρ είναι πλ δύσκολο να πάρουν κάποιον στα σοβαρά, δεν τίθεται θέμα ηλικίας,νισάφι πια.