Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θα θέλατε να πάρετε από το φόρουμ ή τι θα θέλατε να είχατε προσφέρει...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος conner, στις 21 Μαϊου 2016.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Eιναι αληθεια οτι με την εγγραφη μου στο φορουμ ειχαν πολλα μελη τη δυνατοτητα να συνομιλησουν μαζι μου (πολλοι fans που λεει και η @sokolata  )..ειναι ελαχιστοι εκεινοι οι ανθρωποι ομως με τους οποιους εκανα πολυ ομορφες συζητησεις ειτε ερωτικες ειτε φιλικες, και με αυτους εχω πλεον τη χαρα να εχω επαφη και εκτος φορουμ..Αν δεν υπηρχε αυτο, πιθανοτατα δεν θα ειχα τη χαρα να τους γνωρισω, οποτε και μονο γι' αυτο ειμαι βαθυτατα ευγνωμων..
     
  2. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Σίγουρα θα ήθελα:
    να κρατούσα (μερικώς) κάποιες συζητήσεις που έχω συμμετάσχει δημόσια σε νήματα ..

    Σίγουρα δεν θα ήθελα:
    να ξεχάσω καταστάσεις ή να χάσω μερικούς ανθρώπους που έχω γνωρίσει (και συνεχίζω να γνωρίζω) μέσα εδώ ..

    Όσο για το αν έχω προσφέρει κάτι ουσιαστικό πέρα από τη συμμετοχή μου, δεν το νομίζω .. σίγουρα έχω πάρει περισσότερα!
     
  3. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Θα ηθελα να παρω ενα βραβειο. Θα ηθελα να προσφερω εναν καθολικο οργασμο.
     
  4. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

  5. brenda

    brenda FU very much

    Θα ήθελα να έχω μάθει περισσότερα απ΄αυτά που μου έχει δωθεί η δυνατότητα να ζήσω, ιδιαίτερα σε ότι αφορά τεχνικά ζητήματα.
    Τα θεωρητικά νομίζω έχουν αναλυθεί υπερεπαρκώς, διαχρονικά.
    Θέλω να καταφέρω να γνωρίσω τον λατρεμένο @underherfeet και σε ότι αφορά την προσφορά, ο καθένας δίνει ό,τι μπορεί και τον ευχαριστεί, γενικότερα, στο μέτρο των δυνατοτήτων του...
     
  6. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Θα ήθελα να πάρω ενα στρινκ φορεμενο της ψυχολογου .
    Κατα προτίμηση μαύρο ή ροζ ..
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    οτι ηταν να παρω το πηρα.δεν μου ελυσε τα προβληματα της ζωης αλλα μπορω να πω πως σε μοναχικες στιγμες ηταν καλη παρεα!οσο για την προσφορα ισως θα μπορουσα να ειχα βοηθησει ατομα να προσαρμοστουν σε αυτην τη νεα για αυτους εικονικη πραγματικοτητα(οχι απαραιτητα μονο σε θεματα bdsm)
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Με τόσες μπύρες που έχω πιει παρέα με το φόρουμ αυτό για να καταλάβω .. έκανα δυστυχώς μπυροκοιλιά  
    Οποτε εχω να δώσω δυο πραγματα. Σεβασμό και, από την πολύ την μπύρα, άφθονα ούρα  
     
  9. και εγώ τον @underherfeet σκεφτόμουν σήμερα ....
     
  10. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    και αν δεν έχει;  
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Και οι ψυχολόγες είναι άνθρωποι, και ναι, ένα στρινγκάκι, όσο να πεις, θα το χει... 

    Θα ήθελα επίσης να είχα ''πάρει'' εγώ αυτήν την υπέροχη φωτό άβαταρ της @Mind'n'Flesh... 
     
  12. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Θέλω να πάρω περισσότερη ανοχή προς τη γνωστικοπολιτισμικοκοινωνική σούπα (Πως το λέτε εδώ στο Ελλάντα 
    Και
    Θέλω να προσφέρω τις ιδέες, το φωτογραφικό μου υλικό και το πληκτρολόγιό μου σε όσους αγάπησα και αγαπώ.