Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θα θέλατε να πάρετε από το φόρουμ ή τι θα θέλατε να είχατε προσφέρει...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος conner, στις 21 Μαϊου 2016.

  1. lorelei

    lorelei Regular Member

    με πόσα ο?
     
  2. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    με πολλά llll .. για να κάνω εντύπωση κι έτσι ..  

    όπως λέμε "χαλαρά" εδώ στη Θεσσαλονίκη
     
    Last edited: 28 Μαϊου 2016
  3. lorelei

    lorelei Regular Member

    ααααα έχω χρόνια να έρθω
     
  4. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Μα.και αυτή πως χάθηκε έτσι ούτε σημεία ζωής δεν έδωσε.
     
  5. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Δεν φέρεστε ωραία
     
  6. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ελενα τριαντάφυλλο της νύχτας. Μια είναι η ψυχολόγος.
     
  7. Elune

    Elune Priceless

    Θα επαιρνα τον φίλο μου τον @bumblebee και θα πηγαίναμε στη Χαβάη να αράζουμε όλη μέρα με δύο Κολομβιανές ο καθένας...
     
  8. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Προσφέρατε άλλα όμως αγαπητέ, ίσως, αναγνωρίζω, όχι το ίδιο ευχάριστα για σας, σίγουρα όμως εποικοδομητικά.

    welcome back, has been a long time
     
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Γνώρισα κάποια υπέροχα άτομα από αυτό το φόρουμ με τα οποία πλέον έχω επαφή και εκτός φόρουμ και μου έχουν πλουτίσει υπέροχα τη ζωή μου.

    Και διάβασα και κάποιες εξαιρετικές, για μένα, απόψεις σε αρκετά θέματα οι οποίες με έκαναν σοφότερο.

    Αυτά που πήρα μου αρκούν από το φόρουμ, παρόλο που αν τύχει να βρω και άλλα καινούργια ενδιαφέροντα πράγματα εδώ θα χαρώ πολύ και θα το θεωρήσω πολύ φυσιολογικό.

    Τι θα πρόσφερα? Πρόσφερα ό,τι ένοιωθα κάθε στιγμή να προσφέρω. Δεν υπάρχει παραπάνω από αυτό. Αν τύχει να ξανανοιώσω θα πράξω ανάλογα.