Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θα κάνατε άν..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 28 Φεβρουαρίου 2016.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ...τώρα έχει συννεφιά, λολ.
     
  2. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Μια χαρά είναι και τώρα, κακίστρω. Ξέρεις τι εννοώ.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πρέπει πρώτα να προπονηθώ στην ανίχνευση αύρας/χημείας(sic) γιάντα είμαι ολίγον τι μπουφόνιο στα της πεσιματικής που έλεγε κι ένα φιλεναδάτσι.
    Αλλά ετσά κι αλλιώς σαν τους μπουφέδες δεν έχει, στα γκομενάκια θα εστιάζω  
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Όχι δεν ξέρω τίποτα. Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω;  
     
  5. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    ΤΑ ΛΕΓΕ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ!
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ναι,ναι!
     
  7. Brigitte

    Brigitte Contributor

    ευτυχως που είμαι switch και εχω επιλογες!!  
    περα απ'την πλακα..δε θα με σταματουσε τιποτα αν υπηρχε ελξη και χημεια..βουρ!
    απλα για να κρατησει κατι τετοιο στο χρονο χρειαζονται (όπως και σε ολες τις βανιλλα σχεσεις) αμοιβαίες υποχωρήσεις υπομονη και κατανοηση..
    αλλιως ένα καλο one night stand δεν εβλαψε ποτε κανεναν.. 
     
  8. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    λικε στο ουαν ναιτ σταντ
     
  9. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

    Δεν ξερω αν υπαρχει περιπτωση "καταδικασμενη απο την αρχη".. Γιατι να ξεκινας τοσο αρνητικα ;
    Τιποτα δεν ειναι "καταδικασμενο" αν εμεις δεν το βαφτισουμε "καταδικασμένο"..
    Τα παντα γινονται στη ζωη.. Αρκει να δοκιμασεις..  Και αν δεν σου αρεσει καταδικασε το..

    Μμμμμ τα τυροπιτακια στο μπουφε μου εχουν σπασει την μυτη..  
    Ας ορμίξω σε αυτά και στη συνεχεια... στ@ πιπινάκι απέναντι..   
     
  10. xarkias

    xarkias Regular Member

    Εχασα πολλα πραγματα προκαθοριζοντας την πλοκη τους μονο με τη δικη μου οπτικη.Σε πολλα ειπα καταδικασμενα απο την αρχη .Βλακεια,ακομα και στα αδιεξοδα σοκακια υπαρχουν αξιοθεατα.
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Θα προχωρούσα κι όπου έβγαινε.Αλλά η αλήθεια είναι ότι σε ένα πάρτυ θα ήμουν το άτομο που στέκεται στη γωνία και θα έκανα κονέ με το σκυλάκι του χώρου ή θα ήμουν μπουκωμένη με φαί...Οπότε no worries
     
  12. gazza

    gazza Regular Member

    ετσι που θα χα ορμηξει στο μπουφε δεν θα με πλησιαζε ουτε πλησιαζα καμμια...