Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θα κάνατε άν..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 28 Φεβρουαρίου 2016.

  1. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Σε ποιο σημειο αγαπητε, της προτασης που εγραψα, εντοπισατε χιουμορ?
     
  2. hard_treasure

    hard_treasure New Member

    Μα αυτό ήταν το προσδοκώμενο: Το @Brt δεύρω έξω...!
    Περιμένουμε να διαβάσουμε την δική σου προσέγγιση και τη δική σου "σκηνοθεσία" με πολύ ενεργό τον δικό σου ρόλο  
     
    Last edited: 19 Μαϊου 2020
  3. Brt

    Brt #ολαπολυ

    ...νομίζω ότι το υποσημαινομενο είναι η έλλειψη του  

    @hard_treasure εισάγεις καινά δαιμόνια!   Χεχε...ευχαριστώ θερμά για την ιστορία!  
     
    Last edited: 19 Μαϊου 2020
  4. hard_treasure

    hard_treasure New Member

    Σε κανένα απολύτως!
    Το συμπεριέλαβα (επίσης αγαπητέ) γιατί διαπίστωσα στην πρόσφατη περιπλάνηση μου εδώ μέσα διάφορες ακαταλαβίστικες "τσόντες" χιουμοριστικής υποθέτω διάθεσης (στην καλύτερη περίπτωση, παραβλέποντας πολλούς σαρκασμούς) και το εστειλα με το ιδιο γραμματόσημο (για να μην ξεχνάμε τις παλιές δύσκολες εποχές που έχτιζαν αδαμάντινους χαρακτήρες).
     
  5. hard_treasure

    hard_treasure New Member

    Περί μυθοπλασίας πρόκειται αλλά μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!
    Χμμ...(Προώθησε το!   )
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Όλοι (οι naturals) από περίεργα όνειρα ξεκινήσαμε   team @hard_treasure all the way  
     
  7. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Εν κατακλείδι... ειπες και εσυ να πεταξεις μια "τσοντα" να αφησεις το λιθαρακι σου  
     
  8. hard_treasure

    hard_treasure New Member

    Το αντιλαμβάνομαι ως ουσία και όχι ως "τσόντα" !
    Χρειάζεται πιστεύω μια πιο ευαισθητοποιημένη ενσυναίσθηση
    στις στενές μανούβρες διαφυγής από τα αδιέξοδα που ανέφερες.
     
  9. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Αυτο που εγραψες, αν μου το ελεγες προφορικα, θα σου ζητουσα να μου το ξαναπαεις ακομα μια... να δω αν το θυμοσουν
     
  10. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Τώρα εγώ πετάγομαι σαν την «τσόντα» (no problem there) ,μην νευριάζεις βρε @Kentavros λιγάκι σε κούρδισε με τις υπερτελειες λεκτικές του ακροβασίες...και νομίζω περισσότερο έλεγε για το φόρουμ παρά προσωπικά. Αλλά όπως λέω πάντα, νάρκισσοι είστε, νομίζετε όλα περιστρέφονται γύρω σας. (ζητώ εκ των προτέρων συγνώμη αν κάνω λάθος στις εκτιμήσεις μου)
     
  11. hard_treasure

    hard_treasure New Member

    Θα εισέπραττες το ίδιο φιλικό μειδίαμα μου.
    Διαθέτω την απαραίτητη κατανόηση.
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits


    Το αντιθετο!!!

    Ηταν καθαρα χιουμιριστικο...


    Υ.Γ. Οσο για το "νάρκισσος" δεν ειμαι καθολου, απλα κανεις πιο τελειος απο Μενα!!!