Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θα κάνατε με έναν σκλάβο ή μία σκλάβα ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 12 Απριλίου 2007.

  1. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι θα κάνατε με έναν σκλάβο ή μία σκλάβα ;

    Θα την κρατούσα θα την έπαιρνα σπίτι και θα την φρόντιζα θα την είχα παιχνιδάκι μου και αν είχα Αφέντη θα την μάθαινα να Τον ικανοποιεί, θα ήταν ένα ωραίο δώρο!!
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Θα του/της υπενθύμιζα, αν είχε λησμονήσει, τι σημαίνει να είσαι Κύριος του εαυτού σου και πόσο όμορφη και πολύτιμη είναι η ελευθερία.

    Αν δεν πειθόταν, θα ήμουν ευχαριστημένος που έχω γνωρίσει έναν άνθρωπο που γνωρίζει ακριβώς τι θέλει στη ζωή του...
     
  3. sub

    sub Regular Member

    ωραία άποψη!! τουλάχιστον θα την εψαχνες λιγο "τη δουλειά"...εστω και απο vanilla οπτική.

    Σκέφτομαι τωρα , ένας Κυριαρχος ή υποτακτικός... Δεν θα έπρεπε -δεδομένης της εμπειρίας Τ/του να το ψάξει ακόμα λιγο περισσότερο ? και μάλιστα απο οπτική bdsm?

    οχι λέτε ε??? 
     
  4. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Απάντηση: Τι θα κάνατε με έναν σκλάβο ή μία σκλάβα ;

    παπα κουμπαρος-εκλησσια-στεφανα
     
  5. gaby

    gaby Guest

    μα θα το ψάξει, και πολύ μάλιστα  
     
  6. Lycaon

    Lycaon Regular Member

    Απάντηση: Τι θα κάνατε με έναν σκλάβο ή μία σκλάβα ;

    Να την κάνεις τι;   Δέν ψάχνεις για καμια Κυρία καλύτερα, και να αφήσεις τη σκλάβα να την πάρει κανας Αφέντης; Κρίμα δεν είναι;   Άστην κάτω, εγώ την είδα πρώτος!  
     
  7. savra

    savra Guest

    Θα παντρευόμουν τα πόδια της  
     
  8. e_desant

    e_desant Regular Member

    Απάντηση: Τι θα κάνατε με έναν σκλάβο ή μία σκλάβα ;

    θα την πηγαινα σε ενα χωρο οπου δεν θα μας ενοχλησει κανεις θα την μαστιγωνα (λιγο) για αρχη, μετα sex (λιγο) ,μετα θα την ταιζα δεμενη (λιγο),,, αν πεινουσε ,αλλιως θα την αφηνα δεμενη μεχρι να ξεκουραστω κλπ. κλπ. αν το εκλαμβανε και εκεινη σαν κατι ομορφο... θα θεωρουσα οτι κατι παει πολυ καλα με αυτον τον ανθρωπο και την επομενη φορα αφαιρουμε το (λιγο) και προσθετουμε περισσοτερη φαντασια....αλλα αυτην την αφηνω για καποιο επομενο θεμα .
     
  9. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι θα κάνατε με έναν σκλάβο ή μία σκλάβα ;

    Θα την ζούσα, αν μέσα από αυτά ζούσε και εκείνη (και αν όλα ήταν όπως έπρεπε) θα ζούσαμε μαζί. Αν μαζί ζήσουμε και την ζωή, θα μέναμε μαζί
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Μα ηταν υποθετικό το ερώτημα LordDragonal  
    Για το "δια ταύτα" έχουμε νήματα να τοποθετηθούν τα μέλη.

    ΥΓ. Σιδερένιος και καλή ανάρρωση εύχομαι  
     
  11. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι θα κάνατε με έναν σκλάβο ή μία σκλάβα ;

    Διάβασα πάλι όλο το νήμα και είδα πως μόνο εγώ είπα πως θα την έκανα δώρο στον Αφέντη.
    Δεν ήξερα πως αυτό ακούγεται τραβηγμένο Κύριε LordDragonal αλλά ναι αυτό θα ήθελα να κάνω θα μου άρεσε κιόλας, δεν είμαι τόσο ζηλιάρα. 
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Τι θα κάνατε με έναν σκλάβο ή μία σκλάβα ;

    Μια χαρα θα το εβρισκα, αν την χρησιμοποιουσες με τον Αφεντη σου μαζι