Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θεωρείται/ε τιμωρία;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Donna Mia, στις 29 Ιανουαρίου 2020.

  1. sapfw

    sapfw out of order Contributor

     
     
  2. Just_Me

    Just_Me Contributor

    @feet-lover πουλάτε ένα "σκληρό" ύφος που δεν συνάδει με αυτά που λέτε.
    Αλλά όπως έχει ειπωθεί πολλάκις εδώ μέσα, για όλους έχει.
     
  3. Δεν με νοιάζει.δεν προσπαθώ να "πουλησω" κατι. δεν είμαι προιον. αλλωστε τα δ ξέρουν .αυτο μου φτάνει και περισσευει.
     
    Last edited: 24 Ιουνίου 2023
  4. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Πως δεν σας νοιάζει βγάζει μάτι, η αδιαφορία όταν συνδυάζεται με την άγνοια είναι εξαιρετικά επικίνδυνος συνδυασμός.
    Όποιος σας αγοράσει ας τα αναλογιστεί αυτά πρώτα.

    Τα υποτακτικά άτομα που τόσο πολύ έχετε ανάγκη να τιμωρήσετε σίγουρα ξέρουν για εσάς πλέον δεν κρατάω ούτε τις επιφυλάξεις μου.

    Έχει κι άλλα γράμματα η αλφαβήτα μην περιορίζεστε, παρακαλώ ξεδιπλωθείτε.
     
  5. πιστευετε ελευθερα οτι θελετε για μένα. ενα καινούργιο σε αυτά που εχω ακούσει εδω είναι οτι είμαι και "προιον" προς πώληση.
    τουλάχιστον εχετε καλή χρήση του γραπτού λόγου, που οπωσδήποτε εγω δεν εχω. αρα μάπα το "προιον" . συνηθίζω να κάνω όχι να λέω τόσο αλλωστε.
     
  6. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Σχέσεις που δεν σέβεσαι ούτε τον εαυτό σου ούτε το υ μέλος;
    Αυτά που εκφράζεις δεν έχουν σχέση με το D/M/s. Aυτά που εκφράζεις είναι απωθημένα που αγγίζουν την γελοιότητα και είναι κρίμα. Δεν είσαι ο μόνος, είστε πολλοί. Καμία σκληρότητα που ανέφερε η @Just_Me .
     
  7. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Ψιλά γράμματα αυτά που αναφέρετε αγαπητή.
    Όπως και στα προϊόντα αυτά που
    μπορεί να μην τα διαβάσεις και να την πατήσεις.
    Τα απωθημένα με φοβίζουν όταν κόβουν βόλτες στον σαδομαζοχισμό και συνυπάρχουν μαζί με την άγνοια και την αδιαφορία.
     
  8. δεν ειπα ποτε οτι "θα κανω¨ ή ¨κάνω¨ "σχεση" με το δ. πότε δεν το είπα αυτο. αν είναι δυνατόν να κάνω σχέση με το δ.
    περναω ΑΠΛΏΣ καλά. πολύ πιθανόν και το δ ( που πρωτο με προσεγγίζει ΠΑΝΤΑ, αρα το "ΠΡΟΙΟΝ" δεν είναι εντελώς για ¨πέταμα" ) .
    Θελετε να πιστευετε γελοιότητα; απωθημένα; ονοματίστε το οπως θέλετε . δεν είναι η πρώτη φορά αλλωστε, ούτε και η τελευταία . αλλός ένας τίτλος στο παλμαρε μου.
     
  9. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Έχει κι άλλο;

    Ξεδιπλωθείτε..
     
  10. οσο τραβαει η ορεξη σας. εγω δεν κρυβομαι. ουτε φοβαμαι.
     
  11. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Η άγνοια κι η αδιαφορία που έλεγα.

    Συνεχίστε

    Ξεδιπλωθείτε
     
  12. πάλι. μονοτονη είστε. συνεχίστε ξεδιπλωθείτε. παλι;