Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι καιρό κάνει εκεί που είστε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος amira, στις 9 Οκτωβρίου 2006.

  1. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τι καιρό κάνει εκεί που είστε?

    Μυτιληνη=ηλιος με δοντια
     
  2. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τι καιρό κάνει εκεί που είστε?

    Σημερα στην Λεσβο εχει φοβερο αερα, ψιλοσυννεφια, κι ο καιρος ειναι ζεστος.
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    Πάτρα δεν ξέρω πάντα σκοτάδι έχει ζέστη και αρκετή υγρασία αν επάνω έχει συνεφία η ξαστερία δεν ξέρω δεν μαφήνουν τα φώτα της πόλης...
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και ομως ... εχετε σκεφτει τι θα ηταν η νυχτα διχως τα φωτα ? !!
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Έχω βρεθεί σε μέρη που η νύχτα είναι χωρίς φώτα. Μιά χαρά είναι η νύχτα τους χωρίς φώτα, η μέρα τους είναι που πληγώνει...

    Χθες βράδυ στην Αττική το φεγγάρι ήταν τελείως πλαγιαστό. Άρα όρθιος ο καπετάνιος;
     
  6. Hliostalaxth

    Hliostalaxth Guest

    Μια νύχτα δίχως τα επίγεια φώτα, σου επιτρέπει να ενωθείς με τ' αστέρια του ουρανού. Αυτό είναι κάτι που απολαμβάνω απίστευτα τις καλοκαιρινές νύχτες εκτός Αθηνών τα τελευταία δύο χρόνια σε μια απίθανη παραλία κάπου στην βόρειο ελλάδα.

    Αλήθεια, πότε θα χειμωνιάσει?  

    Μου λείπει !
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ναι ... μα μονο που δεν μιλω για λιγες ωρες ,εστω, μερες αναψυχης , μα για μεγαλες περιοδους ....
    αυτο που μου αρεσει στην νυχτα ειναι το φως , ερωτικο , ζεστο , ελκυστικο .. ειναι το σημαδι της ωρας του ανθρωπου , οταν η υπολοιπη φυση πεφτει για υπνο , εστω και αν αργοτερα η μερα γελασει με τα καμμωματα της νυχτας ...
     
  8. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τι καιρό κάνει εκεί που είστε?

    Καλεεε θα μας παρει ο αερας σημεραααα.
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εσενα μπορει .... εμενα οχι .... 
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ πάλι το παλτό το κρατώ στα χέρια ....

    το καλοκαίρι χωρίς φώτα είναι υπέροχο και ας μην έχω σε κατασκηνώσεις αλλά έχω ζήσει αρκετές φάσεις ...

    να περπατάς στο σκοταδί και οι πυγολαμπίδες κοπάδια να "μιλάνε" , σαν να περπατάς ανάμεσα από τα αστέρια.... αυτή η σκηνή μου έχει μείνει αξεχάστη και όλα αυτά από την ανάγκη κάποιων πλασμάτων να μιλήσουν για την ανάγκη τους για έρωτα...
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Απαίσος καιρός, μουντός, καταθλιπτικός, φυσάει, κάνει κρύο.
    Μισώ τον χειμώνα  
     
  12. amira

    amira Regular Member

    Έρχεται η άνοιξη...
    ήρθε η ώρα να ζεσταθούμε....