Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι καιρό κάνει εκεί που είστε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος amira, στις 9 Οκτωβρίου 2006.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Απεχθάνομαι το καλοκαίρι,τον ήλιο και την ζέστη...
     
  2. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Αυτό ξαναπέστο!!!
    Που με λένε όλοι τρελή, ....
    Χειμώνας και πάλι χειμώνας!!!
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    zoyzoy και Apollyon ..... λυπαμαι αλλα εχω κανει τοσες καταρες στον χειμωνα που φετος δεν ηρθε σχεδον καθολου .... τον μισω , τον μισω , τον μισω ..... μεχρι και το αυτοκινητο μαρσαρω για να προκαλεσω την θερμανση του πλανητη ....
    ασε που οι εποχες , μας χρωστανε δυο καλοκαιρια καλα ...... πας σε καλοκαιρινο κλαμπ και ουτε λιγη ιδρωτιλα ... ουτε ενα μπλουζακι κολημενο στο στηθος .... ολο σπρει και αρωματα ... δυσκολοι καιροι για Περβ .....
     
  4. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Τι καιρό κάνει εκεί που είστε?

    βασικά, τα έχω λίγο χαμένα... πάνω που λέω "α, ωραία, ήρθε η άνοιξη" και χώνω στο πίσω μέρος της ντουλάπας τα χοντρά πανωφόρια, τα σύννεφα αποφασίζουν να βγουν βόλτα, χωρίς φυσικά να με ρωτήσουν... και άντε ψάξε να βρεις πάλι τι να φορέσεις...
     
  5. Eri

    Eri

    Προσπαθω να καταλαβω αλλα δεν τα καταφερνω......οτι θελει κανει.....
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    ανεμιζεί βαρεμάρα έντονα
     
  7. Delilah

    Delilah Yes. No.

    Μου φαίνεται ότι ήρθε το καλοκαίρι. Η μέρα είναι για βόλτα. Και υποψιάζομαι ότι θα έχει πολύ ζέστη φέτος  
     
  8. Steisy

    Steisy Guest

    Απάντηση: Τι καιρό κάνει εκεί που είστε?

    Το πρωί ζέστη και το βράδυ φοβερή υγρασία...
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Τι καιρό κάνει εκεί που είστε?


    αντε με το καλο αυτη η πολυποθητη νυχτερινη υγρασια , να δουμε και κανα κολημενο μπλουζακι στο στηθος εμεις οι Περβ ......
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    ο αέρας υγρός και μέχρι να φτάσω ακόμα υπό την επείρια των αλκοόλων πίανει ένα αργό μονότονο διαρκές ψιλόβροχο...

    δεν θέλω τίποτα άλλο για σήμερα μου φτάνει μόνο αυτό
     
  11. amira

    amira Regular Member

    Φυσάει και χθές ψιλό έβρεξε...
    Μα τι καιρός απο την μια κοντομάνικα και απο την άλλη στα βούνα άρχισε πάλι να χιωνίζει...
    Το ένα σ/κ είμαστε έτοιμη για μπάνιο και το άλλο για snowboard...
    τς τς τς...
    Τι να πείς...
     
  12. nsubdeept

    nsubdeept New Member

    Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, αλλά εμένα με πήρε και με σήκωσε προχτές.. Έφαγα τόοοοοση σκόνη από το δρόμο (είδατε για να μην βρέχει καθόλου τον τελευταίο καιρο) που δεν έβλεπα που πήγαινα..