Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι κανεις εδω???

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 12 Νοεμβρίου 2007.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αυτο ειναι απειλη ή υποσχεση ?  
     
  2. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    female part
    μαθαινω καινουρια πραγματα και εμπλουτιζω την σχεση μου.μαθαινω για ασφαλεια.οταν βαριεμαι ειναι καλη παρεα.δεν μπηκα για να γαμηθω εχω σχεση μονογαμικη.ακομα μου ειχε βγει η αναγκη να μπορω να συζητησω για τη σεξουαλικη μου ζωη κι επιθυμιες χωρις να ντρεπομαι και ναμην περιοριζομαι στη συζητηση μετον συντροφο μου.οχι οτι με εχει πιασει και καμια λογοδιαροια τελικα μεσα στο φορουμ, αλλα το περιεργο ειναι οτι απο τοτε που το ανακαλυψα αρχισα να μιλαω με τους φιλους μου και την οικογενεια μου (οχι τους γονεις,τα αδερφια μου μονο)χωρις να νρεπομαι και να μην τρεχω πανικοβλητη να κρυψω πραγματα καθε φορα που χτυπαει το κουδουνι.
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    δεσμευση!
     
  4. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    χανομαι στην μαγεια ενος διαφορετικου κοσμου...
     
  5. impassable07

    impassable07 Regular Member

    Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    Ειμαι εδω γιατι μονο εδω τολμω να ειμαι ο εαυτος μου..Δυστυχως..Μονο εδω μπορω να παραδεχτω καποια πραγματα,να ρωτησω καποια αλλα, χωρις να ανησυχω οτι θα μου βαλουν καποια ταμπελα για οτι αισθανομαι.
    Ειμαι εδω γιατι εδω δεν νιωθω "μονη".Εδω μπορω ανετα να ανταλλαξω αποψεις,(με ανθρωπους επιπεδου οπως παρατηρησα) να μαθω και ισως μεσα απο ολα αυτα να γνωρισω τον εαυτο μου καλυτερα.
    Θελω να πιστευω οτι θα καταφερω καποια στιγμη φευγωντας απο δω, να μη φορεσω την "μασκα" μου βγαινοντας εξω.Οτι καποτε θα σταματησω να βιαζω την φυση μου.
    ...Κι αν ακουγοντε υπερβολικα ολα αυτα για καποιους, το μονο που μπορω να τους πω ειναι οτι υποφερω.. Ειμαι εδω γιατι αυτος ο χωρος με κανει χαρουμενη.Γι αυτο ειμαι εδω.


    Με την ευκαιρια να συγχαρω τους δημιουργους του site για την καταπληκτικη δουλεια τους και να ευχηθω τα καλυτερα για ολους σας!
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    τοτε καλως εισαι εδω!!
     
  7. apeirosprothimos

    apeirosprothimos Regular Member

    Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    ........μειώνω την απόσταση που μας χωρίζει......
     
    Last edited: 21 Νοεμβρίου 2007
  8. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    για να μαθω το χωρο,να ικανοποιησω και να εκπληρωσω τις φαντασιωσεις μου.με το καιρο γνωριστηκα με αλλα μελη συζητησα μαζι τους και μου ελυσαν καποιες αποριες σχετικα με το χωρο του Bdsm.
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    γιατι μαθαινω,διαλεγομαι,χαιρομαι,γελαω(ενιοτε)
    γιατι εξομολογουμαι χωρις να χρειαζεται να ζητησω αφεση
    γιατι ονειρευομαι
    γιατι (απλα) μου αρεσει
     
  10. apeirosprothimos

    apeirosprothimos Regular Member

    ...τον "γνωρίζω"...
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Μα καλα κανεις δεν εχει μπει για να γαμησει εδω μεσα????


    μου κανει εντυπώσει...
     
  12. Eri

    Eri

    Ντροπη σου Κιτς......τι πραματα ειναι αυτα που λες......Πιπερι γρηγορα.....