Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι κανεις εδω???

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 12 Νοεμβρίου 2007.

  1. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    Aνταλάσω απόψεις ποστάροντας, κοιτάω και διαβάζω για να μαθαίνω!!

    θα σας πω αλλά... μην το πείτε σε κανέναν όμως έτσι   Να Γαμήσω θέλω.        
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    ανταλλλασω αποψεις,ενημερωνομαι και μιλαω με ατομα που ξερουν περισσοτερα απο μενα πανω σε αυτον τον τομεα ,ετσι ωστε να ανταπαξελθω λιγο πιο ανετα σε αυτο που θελω να κανω.
    δε ψαχνω τιποτα αλλο. 
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Κανω ντεκαπαζ σε κατι σκνιπακια που εχουν το βραδυ εξοδο για rave party!
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αρχικά μπήκα για να ανταλλάσω απόψεις,κατέληξα όμως απλά να σκοτώνω την ώρα μου.
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    Μπήκα πιστευοντας ότι βρήκα ανθρώπους διαφορετικούς , σαν και έμενα .
    Διαπίστωσα ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο . δεν απέκτησα κανέναν φίλο εδώ [επιλογή μου ],
    Γιατί διαβάζοντας [παρά πολύ ]είδα ότι υπάρχει ότι ακριβώς συναντώ και έξω από εδώ .
    Έμεινα όμως γιατί μαθαίνω κάποια πράγματα πολύ ενδιαφέρον [ και εκτός πολλές φορές βδσμ ] και γιατί με ενδιαφέρουν οι απόψεις κάποιον ανθρώπων που πλησιάζουν στης απόψεις της δικες μου.
    Πιστεύω ότι κάποια στιγμή ότι θα φύγω από εδώ όταν θα βρω να περναω κάπως αλλιώς την ώρα μου πιο ευχάριστα
    Παντός μέχρι στιγμής το φόρουμ σε γενικές γραμμές είναι μια πολύ καλή παρέα για έμενα
     
  6. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι κανεις εδω???

    Και εφυγε...... 
    Βρε γατι γυρνα πισω.....!!!!
     
  7. Re: Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    Αχ... με πρόλαβες!  
     
  8. Re: Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    Εντάξει!  
     
  9. heresy

    heresy Regular Member

    περαστικός είμαι  
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Τι κανεις εδω???

    Μάλλον έχει γυρίσει... 

    Είμαι εδώ από βίτσιο... και γιατί έτσι μου αρέσει. Δεν κατάλαβα ότι θα έπρεπε να σας δώσω λογαριασμό για τα βίτσια μου... 
     
    Last edited: 20 Νοεμβρίου 2009
  11. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    συγγνωμη ! για το αμφιθεατρο Γ13 καλα παω?
     
  12. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι κανεις εδω???

    Καλα πας Γ(αμα) την 13.....!!!!