Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι καταλαβαίνει κάποιος καινούριος στο χώρο, που διαβάζει το φόρουμ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 30 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  2. aethereal

    aethereal Guest



    Out of sight
    Out of mind
    Out of time
    To decide

    Do we run?
    Should I hide?
    For the rest
    Of my life

    Can we fly?
    Do I stay?
    We could lose
    We could fail

    In the moment
    It takes
    To make plans
    Or mistakes

    Carousels
    In the sky
    That we shape
    With our eyes

    Under shade
    Silhouettes
    Casting shade
    Crying rain

    Can we fly?
    Do I stay?
    We could lose
    We could fail

    Either way
    Options change
    Chances fail
    Trains derail......

    οσο η ερευνα προχωρα οι επιλογες ειναι παντα αμφιλεγομενες γι αυτο και ενδιαφερουσες..
     
  3. Βιβλιογραφία για τους νεοσύλλεκτους δεν προτείνατε!    
     
  4. Olympos

    Olympos Regular Member

  5. Στο πιάτο; Ίσα ίσα.. από το παραπάνω post συμπεραίνω οτι για να κατανοήσει κανείς το bdsm, πρέπει να ανατρέξει σε βιβλιογραφία ανάλογη σε μέγεθος με την "Ιστορία του Ελληνικού Έθνους" του Παπαρρηγόπουλου.
    Έχασε και ο @Elysium τους κανόνες.. καμία ελπίδα για τους νέους!  
    Για την ώρα λέω να πορευτώ μόνη μου, χωρίς εγχειρίδια.  
     
  6. atasai

    atasai Regular Member

    Now we're talking.
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

  8. kinkynik

    kinkynik Guest

    Read, discover, learn, experience... εγώ κάπως έτσι το αντιλαμβάνομαι το forum πάντως.
    Ανταλλαγή απόψεων στην ουσία. Γι'αυτό και γράφτηκα... προς το παρόν... well.. διαβάζω διάφορα νήματα ακόμα  
     
  9. 1. Πορσπαθεις να μαθεις και να ενημερωθεις....2.σκιαγραφεις χαρακτηρες συμπεριφορες..3 προσπαθεις να ανακαλυψεις τι σου αρεσει και τι οχι....4 ετοιμαζεσαι για το μεγαλο βημα που λεγεται περιπατος σε αχαρτογραφητα μονοπατια..
     
  10. ... ότι ειμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα.
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ό,τι θέλει καταλαβαίνει, όπως τον βολεύει θα έλεγα, το δείγμα, είναι λίγο, απογοητευτικό, εδώ δεν καταλαβαίνουν οι χρόνια ''BDSMers'', θα καταλάβουν με τη μια οι newbies;

    Δεν έχω ιδέα.  
     
  12. το δικο μου ερωτημα σαν ασχετος ειναι κατα ποσο το bdsm ειναι ροπη απο τα γεννοφασκια καποιου ή αν σταδιακα μπορει να "χτιστει" απο το 0. Trial & error φαση μαλλον.