Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος meira, στις 14 Μαρτίου 2007.

  1. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    Τι να σε κανο βρικες την Την καλη και υπομονετικη Κυριασου και τα κανης /  Σε τετιες περιπτοσης που μια σκλαβα η υποτακτικη εινε ζιζανιο και το κανη επιτιδες για να της τροι αμ δε που 8α της κανο την χαρη να την μαστιγοσο . Αντι8ετος τι εινε αυτο που δεν μπορι να αντεξη η μοναξια? η απομονοση ? η αδιαφορια ? ε αυτο 8α εισπραξι αγαπιτη μου και κατα τα αλλα σιμπα8εστατη meira . 
     
  2. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    Πολύ ευχάριστο να το διαβάζεις, πολύ δυσάρεστο να το ζεις..
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Ευχαριστες νοτες ζουζουνιαρικης υποταγης.
     
  4. skia

    skia Contributor

              χι χι χι,ενδιαφέρον ακούγεται.
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    Εση πονηρο υποτακτικο θηλυκο μην περνεις θαρος ενταξη.........   
     
  6. skia

    skia Contributor

    Είναι πολύ ωραία ιδέα να ακολουθήσει κάποια υπό όταν ''θέλει'' λίγο σημασία. Ευχαριστώ meira, μου έβαλες ιδέες. Στον Κύριό μου δε θα αρέσει βέβαια αλλά δε βαριέσαι, μία τιμωρία είναι πάντα ευπρόσδεκτη 
     
  7. Algerian79

    Algerian79 New Member

    Καταπληkτικό!  
     
  8. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

      Απο την μία με έκανες και γέλασα, και μου άρεσε αυτό το ναζιάρικο ύφος, απο την άλλη είναι μαρτύριο για τον Κυρίαρχο να μην βρίσκει λεπτό υσυχίας   .
    Θα πρέπει να βρεί ιδιαίτερα δημιουργικούς τρόπους μια και ότι δοκίμασε απέτυχε λόγω της ευρηματικότητας σου.  

    ___________________________________________________________

    Κυρία κυρία θέλω πιπί μου  
    - Γκρρρ  
     
  9. amira

    amira Regular Member

    Και εγω δεν μπορώ να κάθομαι ησυχή βαριέμαι... Σε τέτοιο βαθμό σαν εσένα ακόμα δεν έχω φτάσει, αλλά πότε δεν ξέρεις... Ίσως κάνω και χειρότερα.
    Το καλό όμως είναι να έχει χιούμορ Ο/Η Κυρίαρχος/Κυρίαρχη και να γνωρίζει οτι δεν τα κάνεις με σκοπό να Τον/Την νευριάσεις...
    Αλλά πότε μα ποτέ δεν πρέπει να ξεπερνάμε κάποια όρια. Γιατί μετά, ποιός είδε το μαστίγιο και δεν το φοβήθηκε....
     
  10. meira

    meira Regular Member

    Καλή μου καλή και η ζουζουνιά καλό και το χιούμορ και το γέλιο. Αλλά όπως είπε και ο Master_Pier σιγά να μην τα έκανα όλα αυτά στην Αφέντρα μου και με Μαστίγωνε μετά. Κατευθείαν στην τουαλέτα θα με κλείδωνε ή θα έκανα να Την δώ καμμιά εβδομάδα και βάλε  

    Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι ο τρόπος που είδαν κάποιοι την ιστορία είχε πολύ ενδιαφέρον  
     
  11. LordThomas

    LordThomas Regular Member

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

      Η πρωτη εκφραση,
      Η Δευτερη Εκφραση,
      Η Τριτη Εκφραση και στο τελος λιγακι   οταν διαβασα την ιστορια σου meira.
    Τουλαχιστον ξεφευγεις λιγακι και βλεπεις μια διασκεδαστικη πλευρα.
    Οποιος αναλαμβανει την meira προτεινω ενα ζευγαρι οτοασπιδες και μπολικη κολλητικη ταινια.  και αρκετη ΥΠΟΜΟΝΗ!!!
     
  12. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    Ευχαριστω για τις συμβουλες. Τις εφαρμοζω ηδη