Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος meira, στις 14 Μαρτίου 2007.

  1. LordThomas

    LordThomas Regular Member

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    Καλη τυχη. 
     
  2. The_Ogre

    The_Ogre Me !

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    Πολύ ωραία ιστοριουλα
    Καταρχήν θα συμφωνήσω απόλυτα με τον isnogood !
    Κατά ‘δεύτερον θα ήθελα να προσθέσω τη δική μου εκδοχή γιατί τώρα μετά από αυτό με θεωρό πολύ τυχερό .
    Έχω ένα μεγάλο χώρο στο υπόγειο όπου είναι διαμορφωμένος για διασκεδαση.
    Στη μια του πλευρά έχει ένα μπάνιο για τους καλεσμένους και στην άλλη έχει ένα δωματιάκι με πόρτα και εξαερισμό αλλά χωρίς παράθυρο το όποιο είναι 1,65 Χ 2,20 χρησιμεύει σαν αποθήκη . Εκεί λοιπόν χωραει καλά ένα μεγάλο κλουβί όπου κλείνω όποιο σκυλί μου αποφασίσει να γίνει ανυπάκουο και να μη κάνει αυτό που θέλω.
    Έτσι μπορεί να χτυπιέται και να ουρλιάζει νύχτα – μέρα χωρίς να ενοχλεί ούτε εμένα ( γιατί είναι μονοκατοικία ) ούτε τους γείτονες.
    Αν θελήσεις να σε φιλοξενήσω μη διστάσεις να μου το ζητήσεις . Δεν θα μου εισαι καθόλου βάρος meira ! χα χα χα !
    Παντός… σου εύχομαι πάντα να έχεις τόση ενέργεια !
     
  3. LordThomas

    LordThomas Regular Member

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    Θα μαραζωσει το καημενο ατο υπογειο.
    Εμενα μου αρεσει πιο πολυ ετσι.
    Βεβαια δεν νομιζω να εχει την ιδια γνωμη η Κυρια της.
     
  4. MasterTheo

    MasterTheo Regular Member

    Πολύ καλή και ανάλαφρη ιστορία...
    να είσαι καλά....
    και να ευχηθώ... πάντα τέτοια..;;
     
  5. Oralee

    Oralee New Member

    Φοβερά καλογραμμένη ιστορία.. με έπιασαν τα γέλια και το είχα ανάγκη, να Ε/είστε πάντα καλά και οι δύο Σ/σας!  
     
  6. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    Αντε πάλι με τα σκυλιά. Δεν είστε καθόλου φιλόζωοι. Ποιος θα έβαζε το σκυλί του να κοιμάται σε ένα κλουβί? Τι είναι? Καναρίνι?

    Μπορώ όμως να πω πως απόλαυσα την ιστορία αυτή.

    Ναι, το bdsm είναι τρόπος ζωής. Και μέσα στην ζωή, βασικό συστατικό, είναι το χιούμορ. Και μ' αρέσουν όσοι το έχουν
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    meira γέλασα πολύ με την ιστορία σου και ταυτίστικα γιατί και εγώ τα ίδια κάνω   η Κυρία Mania τώρα απο το λίγο που είχαμε μιλήσει φαίνετε υπομονετικός άνθρωπος, αλλά αυτοί είναι που σου κοσκινίζουν τον ποπό στο τέλος  
     
  8. angelicpussy

    angelicpussy New Member

    Μμμμ... μια χαρά
     
  9. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    meira να σε δω βαμμένη κίτρινη, να τιτιβίζεις μέσα στο κλουβί και τι στον κόσμο!!!!!!!!

    Γιατί έτσι
    σε έχω συνηθίσει
     
  10. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΛΟΥΒΙ

    'Εκανε τρομερή ζέστη εκείνη την Κυριακή !! Μα τρομερή!! (όπως σήμερα) Τα aircondition δροσιζαν λίγο το υπόλοιπο σπίτι μα το δωμάτιο όπου βρισκόταν ο υπολογιστής δεν διέθετε αυτή την πολυτέλεια!

    Εκείνος είχε δουλειές , επαγγελματικές υποχρεώσεις, στρες ίσως και λιγα νεύρα ποιος ξέρει? Η μικρή Του ήταν στο ζεστό δωμάτιο με το pc και περίμενε μια λέξη Του , απο το γραφείο ή έστω ενα μην στο κινητό.

    Δεν της είχε ζητήσει τίποτα. Δυο -τρείς μερες τώρα ήταν τόσο πνιγμένος που μετα βίας έλεγαν μια καλημέρα ή μια καληνύχτα. Εκείνη δεν είχε κανένα τασκ , δεν είχε καποιο πρόγραμμα δεν ακολουθούσε καμμιά εντολή Του. Το μόνο που ακολοθούσε ήταν η καρδιά της , και εκείνη η ακατανίκητη λαχτάρα να είναι κοντά Του, έστω μέσα απο μια οθόνη, να είναι εκεί μήπως τυχόν και την χρειαζόταν κάτι...
    Ωρες ατελείωτες , χρόνος που κυλούσε δραματικά αργά και προσμονή...

    Αυτή η προσμονή που λίγα χρόνια πριν ήταν καθημερινότητά της! ΠΡΟΣΜΟΝΗ... για μια λέξη , ένα χαμόγελο , μια συνάντηση
    Ολη αυτή η προσμονή που έκανε θεική την καθε Τ/τους συνάντηση! Εκανε τον κόσμο ξαφνου να λάμπει και να βγαίνει απο το κατάμαυρο σκοτάδι της ανυπαρξίας , της θλίψης της αναμονής..

    Ειχε περάσει καιρός απο τότε, που στο ίδιο ζεστό δωμάτιο (ή παγωμένο τους χειμώνες) έφτιαχνε τα όνειρά της, ζωγράφιζε με τη φαντασία της , μάλωνε με τους φόβους και τις ανασφάλειές της. Εκει περιμένοντας ,ΙΣΩΣ, κέρδισε την εμπιστοσύνη Του, την καρδιά Του , την προσοχή Του

    Εκει περίμενε και αυτή την Κυριακή, εκεί σε ένα κλουβί δίχως κάγκελα, σε ενα δικό της κλουβί φτιαγμένο απο τα δικά της θέλω, τις δικές της αναγκες , φτιαγμένο απο τα χέρια της και την καρδιά της...ενα κλουβί γεμάτο όνειρα και προσμονή... Περίμενε Εκείνον να ξεκλειδώσει τις δικές της κλειδαριές , τα δικά της δεσμά που μόνο Εκείνος ήξερε τον τρόπο...
     
    Last edited: 24 Ιουνίου 2007
  11. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Re: ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΛΟΥΒΙ

    Και αυτο δοκιμαζε τις αντοχες σου περισσοτερο, οπως αντιλαμβανουμε? καπως ετσι σε αυτη τη θεση ισως να βρισκουνται πολλοι....