Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι μπορεί να σας απελευθερώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 31 Οκτωβρίου 2007.

  1. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Με λίγα λόγια να βλέπω πως ο άνθρωπος που είμαι μαζί του θέλει, ερεθιζεται, ικανοποιείται από όσα κάνω και προσφέρω. Ετσι αντλώ κι εγώ ικανοποίηση, ερεθισμό, ελευθερωνομαι.
    Οι όποιοι φόβοι, όρια, αναστολές, πάνε περίπατο.
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Πωπω τι παλιο νημα ...
     
  3. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Όταν μου λέει 'πάρε μια αναπνοή'-ανεξάρτητα από το αν θα κλείσει πάλι την φιάλη του οξυγόνου.
     
  4. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Τιποτα δεν μπορει να απελευθερωσει περισσοτερο απ τον ερωτα. Ο ερωτας για μενα ειναι το παθος αυτο που σε ωθει να κανεις τα παντα με και για το συντροφο σου. Απο κει και περα ειναι γνωστο οτι απελευθερωτικες ειναι και διαφορες ουσιες οπως πχ το αλκοολ. Αλλα αυτο ειναι πολυ περιορισμενο. Η ουσια της απελευθερωσης για μενα βρισκεται στην εμπιστοσυνη και στην βεβαιοτητα οτι το αλλο ατομο θελει να ικανοποιηθω πληρως μεσα απ την επαφη μας. Δε θεωρω οτι υπαρχει τιποτα αλλο περα απ αυτο.
     
  5. Με απελευθερώνουν η εμπιστοσύνη,η αποδοχή, το ξεγύμνωμα της ψυχής αλλα καμμια φορά και εκείνη η αίσθηση που νιώθω όταν δεν έχω τίποτα να χάσω.
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Να μην έχω προσδοκίες
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    να το πάρω απόφαση
    (ως εναλλακτική διατύπωση του προηγούμενου, ενδεχόμενα απο ελάχιστα διαφορετική γωνία).
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Νά μην ελπίζω, να αποδέχομαι, να παραδέχομαι.
     
  9. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Δυο-τρεις Amstel βαρέλι
    ο Bob
    ένα άδειο σπίτι
    η θάλασσα
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ...κοιτάζοντας τον κόλπο/μήτρα/ωοθήκες σε ένα μόνιτορ, απολαυστικό.~
     
  11. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Η εξπερματωση μετά από ένα μήνα αποχής.