Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι ποτακι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kris, στις 21 Μαρτίου 2007.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Του Αργυρού , είναι ίσως ότι καλύτερο σε κρασί έχω γευτεί .
     
  2. Kris

    Kris Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι ποτακι?

    Syrah θα σε απογοητευσω.Το κρασι για το οποιο μιλω ειναι....ανωνυμο!Φτιαχνεται σε
    συγκεκριμενα χωρια της Κρητης για...τους ντοπιους!Πρεπει να βρεθεις εκει για να το
    δοκιμασεις.Δεν ειναι καποιας γνωστης μαρκας ουτε γνωστο στο εμποριο.Σου ευχομαι να βρεθεις στην Κρητη & να δοκιμασεις...αξιζει κι ας μην ειναι ''επωνυμο''  !
     
  3. Ursus με γκαζοζα
     
  4. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Ειναι ενα ειδος αμπελιου πολυ σπανιο στην ελληνικη αγορα και βεβαια πολυ σπανιο να το βρεις σε κρασι,συνηθες ειναι μαζι με αλλα σε προσμειξη!Θα κοιταξω να βρω καποιον παραγωγο και να αναφερω εττικετα!
     
  5. jean89

    jean89 crossdrsser elena 1

    Απάντηση: Τι ποτακι?

    καλοκαιρακι κλασσικα μπυρα το απογευμα η το βραδακι σε κλαμπακι κανονικα αμπσολουτ μπλε (40 % ) η αναλογα τα κεφια παω στιν κοκκινη με (50 %) οινοπνευμα και παγο . τιποτα αλλο μεσα...
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    dible σε χαμηλο ποτηρι με παγο
     
  7. Γενικά δεν μπορώ να πω ότι πινω...
    Άν όμως είμαι έξω με καλή παρέα και θέλω να Κανω λίγο κεφάλι θα επιλεξω κατι γλυκό.. amareto η kalua..
    Το κακο είναι πώς με λιγότερο από ένα ποτήρι γίνομαι λιαρδα.. το καλό είναι πως την βγάζω οικονομικά!
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Παντα κόκκινο κρασάκι ρομαντικό συνοδευόμενο με σολωμό η προσούτο.
     
  9. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

    Οταν βγαινω με φιλες προτιμαμε το ποτακι - μπουκαλακι των ανδρων στο διπλανο τραπεζι...    

    Τωρα, οταν επιλεγω μονη ποτακι συνηθως πινω λευκο κρασι η βοτκα με βυσσινο..
     
  10. Miaou

    Miaou New Member

    Συνήθως πίνω κρασί αλλά μου αρέσει και το μαύρο ρουμι
     
  11. pistolero

    pistolero ScarPist

    Τον χειμώνα προτιμώ ουίσκι ( Johnnie Walker Black Label ή Jameson)
    Το καλοκαίρι τζιν και ούζα.

    *Οι μπύρες δεν έχουν συγκεκριμένη περίοδο-φτάνει να είναι παγωμένες.

    Γεια μας. 
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Εμενα παλι μου αρεσει οτι με κερασουν  
     
    Last edited: 15 Αυγούστου 2016