Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σας απωθεί και τι σας ελκύει?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 23 Οκτωβρίου 2008.

  1. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    δεν σου μιλάω!
     
  2. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Mε ελκύει η πραγματική φιλία, με ελκύουν τα γλυκά πάσης φύσεως, με ελκύει το χιούμορ (όσο μετυχημένο ή αποτυχημένο είναι   ), με ελκύει το χαμόγελο, με ελκύουν οι γυναίκες παντός καιρού. Με απωθεί το δήθεν, με απωθεί η ειρωνία, με απωθούν τα "ψώνια" δίχως λόγο και αιτία. Αυτά, για τα υπόλοιπα έχει ο θεός
     
  3. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    Με ελκύει ο δυναμικός χαρακτήρας της, η σιγουριά & η αυτοπεποίθησή της σε ότι κάνει, φυσικά η εμφάνισή της, να γνωρίζει πως να με κάνει να ξεπεράσω τα όριά μου για να την ικανοποιήσω, πότε να μου αφήσει λίγο χώρο και χρόνο ελεύθερο και το να σέβεται την προσωπικότητά μου παρόλο που είμαι σκλάβος της. Με απωθούν οι στημένες καταστάσεις και οτιδήποτε γλυκανάλατο.  
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...εχει,αλλα εχει και επιλεκτικο δικτυο διανομης ο μπαγασας!
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    α) Σ'εναν υποτακτικό άντρα,δεν με απωθεί τίποτα..και τίποτα δεν με συγκλονίζει.
    β) Σε μια υποτακτική γυναίκα,δεν με απωθεί τίποτα..βρίσκω όμως συγκλονιστικό το όλο θέμα περί υποταγής και παράδοσης εαυτού, σε Εκείνον.
    γ) Σε ένα κυριαρχικό άντρα,δεν με απωθεί τίποτα.. συμβαίνει το ακριβώς αντίστροφο
    δ) Σε μια κυριαρχική γυναίκα,δεν με απωθεί τίποτα.. αν φέρουν επάξια τον τίτλο της κυριάρχου,τότε τις θαυμάζω..


    Εγώ Κορνήλλιε που απάντησα σε όλες,τι κερδίζω?  




    Ααααααχ θα σας μαλώσω! Μπορούσατε,πατώντας "page back", να ανακτήσετε τα γραφόμενά σας,και έτσι και μείς, θα είχαμε τη χαρά της ανάγνωσής των! Κρίμα..  
     
    Last edited: 24 Οκτωβρίου 2008
  6. Δεν ξέρω τι ακριβώς με ελκύει...
    Απλώς να μου κάνει αυτό το κλικ...
     
  7. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    η διαθλαση του προφανους ...
     
  8. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Tην περίθλαση ξέχασες μιας και η ανάκλαση είναι μηδενική για το προφανές  
     
  9. Μπορείς να το εξηγήσεις; Έχω 8 χρόνια να κάνω Φυσική!
     
  10. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    η ακτιδα του φωτος εχει ευθεια πορεια οταν περνα μεσα απο αερα η κενο
    διαθλαται οταν περνα μεσα απο υγρο (οπως πχ η θαλασσα)αλλαζει γωνια

    αν φανταστουμε πως ενα ατομο ζει μονιμα μες το κενο
    τοτε το προφανες γιαυτον ειναι πως το φως εχει ευθεια πορεια
    ομως το προφανες δεν σημαινει και αληθινο
    κατι που γνωριζουν οσοι εχουν κανει μακροβουτι ....
     
  11. Εμ γι αυτό δεν κατάλαβα! Έχω και μια φοβία με τις βουτιές....
     
  12. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    ε αν φοβασαι τις βουτιεσ το ιδιο πραγμα μπορεις να πετυχεις και με ενα πρισμα
    δεν χρειαζεται να βραχεις
    απλως δες το αλλιως....