Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 18 Σεπτεμβρίου 2008.

?

Γιατί συμμετέχετε στα fora;

  1. Ενδιαφέρομαι κυρίως για το s/m.

    28,3%
  2. Ενδιαφέρομαι κυρίως για το D/s.

    15,2%
  3. Ενδιαφέρομαι κυρίως για θέματα που αφορούν σε φετιχισμό.

    8,7%
  4. Με ενδιαφέρει οτιδήποτε kinky/pervert.

    10,9%
  5. Με ενδιαφέρει το σεξ.

    0 vote(s)
    0,0%
  6. Με ενδιαφέρουν τα off-topic / βρίσκομαι εδώ για να περνώ την ώρα μου.

    8,7%
  7. Με ενδιαφέρει κάτι άλλο που δεν μνημονεύεται στα παραπάνω.

    28,3%
  1. zinnia

    zinnia Contributor

    Κι εγώ το προτελευταίο ψήφισα.

    Μπήκα, δηλαδή με βάλανε, χωρίς ιδιαίτερες προσδοκίες, μια που δεν ενδιαφερόμουν να ζήσω κάτι καινούργιο, αφού το ζούσα ήδη. Έμεινα, ενώ αυτός που μ έβαλε έφυγε, επειδή μου αρέσει να διαβάζω και να βλέπω λίγους, εκλεκτούς για μένα, που ξεχώρησα. Επίσης, μ αρέσει να παρατηρώ συμπεριφορές που μερικές φορές με νευριάζουν, άλλες πάλι με κάνουν να γελάω κι άλλες να αναρωτιέμαι θυμούμενη εμένα πως ήμουν παλιότερα για το πότε και αν μερικοί άνθρωποι θα καταφέρουν να κάνουν τις φαντασιώσεις και τα όνειρα τους πραγματικότητα...
     
  2. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Απάντησα το 3 αλλά παίζει 1 και 7... (Arcade!!!!!!!!)

     
     
  3. s/m

    s/m Regular Member

    εγω επειδη επρεπε να ψηφησω μονο ενα ψηφησα το πρωτο ,,,,, αλλα ολα τα υπολοιπα ερχονται με μικρη διαφορα..και αυτο γιατι το σαιτ εχει ολο το πακετο,,μεγαλη θεματολογια,ανυσηχιες, διαφορετικες και ποικοιλες αποψεις..

    τωρα αν μου κατσει κατι καλο και σωστο δεν θα πω και οχι,, ακομα στην αναζητηση ειμαι.!!!
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Μισο ρε παιδια για να καταλαβω....

    Για να γαμησει δεν εχει ερθει κανενας ... ολοι εισαστε για ανταλαγη αποψεων και συζητησεις... Τοτε τι στο διαολο φευγουν απειρα ΠΜ απο το ενα μελος στο αλλο??? Για να διευκρινίσετε αποψεις και θεματολογιες???

    Και φυσικα η μεγαλυτερη απατη ειναι πως δεν μπηκε στο poll η επιλογη

    - Ευρεση ερωτικου συντροφου, παρτενερ για συνεδριες κτλ κτλ


    Τελικα μου φαινεται απο το πολυ μπλα μπλα εχουμε πηξει στην  


    Εξοργιστηκα τωρα... παω να φαω 3 πιτογυρα με μπολικο τζατζικι να χαλαρωσω... και φυσικα μια κοκα κολα light !! 
     
  5. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Καποιες φορες kits λες αυτο που δε μπορουν να πουν οι αλλοι ...αντε καλη ορεξη!

    Ψηφιζω ...ποικιλια.
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ψήφισα το τελευταίο.

    Είμαι στο φόρουμ για να ικανοποιήσω μία κατ' αρχάς κυριαρχική τάση που ανακάλυψα μέσα μου. Επίσης είμαι στο φόρουμ γιατί καταλαβαίνω πολλά για τις ανθρώπινες αντιδράσεις μέσα από αυτό. Καταλαβαίνω και τον εαυτό μου έτσι. Είναι ωραία όταν καταλαβαίνω. Όταν δεν καταλαβαίνω, δεν είναι. Μάλλον γίνομαι γελοία. Μου αρέσει που σχεδόν όλοι καταλαβαίνουν όταν ο άλλος γίνεται γελοίος. Μου αρέσει που κατανοούν. Όταν ο Χάινριχ ήταν εδώ δεν με άφηνε να γίνω γελοία γιατί μου το έλεγε και το σταματούσα. Ήταν ένας καλός άνθρωπος ο Χάινριχ. Τον στεναχώρεσα γιατί έπρεπε, και λυπάμαι γι αυτό.

    Η ενασχόλησή μου με τον χώρο ξεκίνησε ως μία αναζήτηση για κάποιο άτομο το οποίο θα ήταν από μόνο του κυριαρχικό, χωρίς δικές μου παρεμβάσεις. Αν έμπαινα τώρα, θα επέλεγα τον MindMaster. Άν μπορούσα να ανεχτώ την πολυπλοκότητα μιας γυναίκας, θα επέλεγα την Syrah. Η δήλωσή μου αυτή δεν σημαίνει ότι οι συγκεκριμένοι θα ανέχονταν ή θα επέλεγαν εμένα.

    Με ενδιαφέρουν όλα τα θέματα του φόρουμ. Έμαθα τόσα πολλά μέσα εδώ, και από τους ανθρώπους με τους οποίους συγχρωτίσθηκα, μίλησα, έζησα πράγματα, και αν ήμουν νορμάλ άτομο θα ήμουν στην ευχάριστη θέση να μπορώ να κομπάσω ότι ήδη ξέρω πολλά.

    Δεν ξέρω τίποτα.

    Ευχαριστώ γι αυτό το μάθημα. Είναι πολύτιμο. Εδώ μέσα το πήρα. Είθε να το πάρουν και άλλοι.

    Τώρα τελευταία παρατηρώ ότι τα θέματα συζήτησης ανακυκλώνονται. Κάνω ότι μπορώ για να φέρω μια νέα διάσταση στον χώρο, αυτή που κατά την άποψή μου έλειπε. Με ενοχλεί η χαζομάρα. Με ενοχλούν οι υποκλίσεις. Δεν λυγίζει το γόνατό μου παιδιά, πρέπει να είναι μία ανωμαλία της φύσης.

    Δεν πρόδωσα τις αρχικές μου αναζητήσεις. Όμικρον, υπέρτατη καύλα, να γίνουμε Ένα, και λοιπές τρίχες κατσαρές. Μια χαρά τα έκανα. Κατσαρώσαμε μέχρι θανάτου...

    Υπάρχουν μερικά εκπληκτικά μυαλά εδώ μέσα. Υπάρχουν χωρατατζήδες ολκής. Υπάρχουν καυλιάρηδες. Υπάρχουν θλιμμένα άτομα. Υπάρχουν δυστυχισμένοι. Υπάρχουν παιχνιδιάρηδες. Υπάρχουν δυνατοί.

    Είστε ένα σημαντικό κομμάτι της ζωής μου. Ευχαριστώ πολύ παιδιά.
     
    Last edited: 19 Σεπτεμβρίου 2008
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Ο MindMaster κωλύεται. Αποφασίσαμε με τον G_E να ανακαλέσουμε την άδεια του.
     
  8. DominaArsAmatoriaΑugusta

    DominaArsAmatoriaΑugusta Regular Member

    Mεταξύ άλλων, τα μαθηματικά.
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Αγαπητή μου dora, you did it!!! I 'm lost for words, και δεν θυμάμαι πότε μπορεί να ήταν η τελευταία φορά, που συνέβη κάτι ανάλογο...

    Ασχέτως βεβαίως αυτού
    πιστεύω ότι επιβάλλεται να σ' ευχαριστήσω γιά την τιμή που μου κάνεις, μ' αυτή τη δήλωση εκτίμησης.

    Επίτρεψέ μου (παρότι τις αντιπαθείς) μιά ελαφρά υπόκλιση...




    Cavalieri, με κάτι τέτοια, θα με εξωθήσετε τελικά σε παραίτηση...

    (Dolmance, ωραίο το νέο σας περιδέραιο... Είναι γνήσιοι οι μαργαρίτες, ή φω; ).
     
    Last edited: 20 Σεπτεμβρίου 2008
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Να τονισω οτι με ενδιαφερει αφαντστα και το 4!
     
  11. tinkerbelle

    tinkerbelle Regular Member

    Μ' αρέσει που στο poll κανείς δεν ενδιαφέρεται για το σεξ.  
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τι ειναι το σεξ????
    Ντεν καταλαβαινει ελλήνικος!