Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 18 Σεπτεμβρίου 2008.

?

Γιατί συμμετέχετε στα fora;

  1. Ενδιαφέρομαι κυρίως για το s/m.

    28,3%
  2. Ενδιαφέρομαι κυρίως για το D/s.

    15,2%
  3. Ενδιαφέρομαι κυρίως για θέματα που αφορούν σε φετιχισμό.

    8,7%
  4. Με ενδιαφέρει οτιδήποτε kinky/pervert.

    10,9%
  5. Με ενδιαφέρει το σεξ.

    0 vote(s)
    0,0%
  6. Με ενδιαφέρουν τα off-topic / βρίσκομαι εδώ για να περνώ την ώρα μου.

    8,7%
  7. Με ενδιαφέρει κάτι άλλο που δεν μνημονεύεται στα παραπάνω.

    28,3%
  1. kololatris

    kololatris Regular Member

    Εγω ακομα νεος ειμαι εδω.......θα σας πω με τον καιρο!!
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Συμφωνω με την Mikra Psemata.
    Θα ψηφιζα αυτο που δεν αναφέρεται πουθενά "oλα τα παραπανω μαζι" και απορρω γιατι δεν υπαρχει σαν επιλογη.
    Αρκετα θεματα στο forum ειναι αρκετα ενδιαφεροντα και βρισκοντaι διασπαρtα σε διαφορα threads.
     
  3. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Αμα γαμάγαμε, θα ήμασταν εδώ μέσα να γράφουμε?  
    Το ξέρεις το ανέκδοτο με κάποιον που πήγε στον γιατρό και του είπε: "Γιατρέ μου, δεν γαμάω".
    Κάπως έτσι είναι και εδώ (όπως και παντού αλλού).
    Δεν μας ενδιαφέρει το sex μέχρι να βρούμε κάποια να μας κάτσει (και τούμπαλιν).

    (Με ενδιαφέρει η υποταγή πρώτα του Μυαλού και της ψυχής, και μετά του κορμιού)
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Το εννοείς αυτό??

    ..και για να απαντήσω κ στο poll.. θα διαλέξω το 4.. αν και θα προτιμούσα ένα συνδυασμό επιλογών  
     
  5. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Τίποτα, δεσποινίς μου, δεν λέω που να μην το εννοώ.
    Και κάποιοι/ες εδώ μέσα το ξέρουν καλά και από πρώτο χέρι
     
  6. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Eπειδη μου αρεσει η ποικιλια γενικοτερα, μου ειναι αδυνατο να διαλεξω.. Θα συμφωνησω οτι λειπει η επιλογη ''ολα τα παραπανω'' καθοτι ολιγον απληστη.
    Με ενδιαφερει κυριως το s/m, o φετιχισμος γενικοτερα και οπωσδηποτε ο,τι σε kinky/pervert.. Αν συνδιαστουν κιολας.. μια χαρααα! 

    Βεβαια η επιλογη ''βρισκομαι εδω για να περασω την ωρα μου'' -ειδικα οταν βαριεμαι αφορητα να κανω οτιδηποτε αλλο- ειναι must!
     
    Last edited: 21 Σεπτεμβρίου 2008
  7. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Δεν ψηφισα το 4,ψηφισα το τελευταιο γιατι μου θυμιζει την τελευταια τεσσαρα που εριξα στο σιχαμενο σωματειο.!!!!!!
    Καλα κανεται και σας ενδιαφερει λιγοτερο,αυτο που για μενα ειναι το πιο ομορφο sex!!!!!
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    όπου ανωμαλία ...
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;



    Σσσστττ ανωμαλη...., τι μας περασες ανωμαλους και εμας για να μας αρεσει το σεξ....., εδω ειμαστε για να φιλοσοφουμε για το τι εινα αυτο το κατακαημενο....bdsm.....? 

    Ειμαι εδω γιατι ετσι μου αρεσει, οταν βαρεθω θα φυγω ετσι απλα οπως ηρθα........

    Ευχαριστω τους φιλους μου, και τους εχθρους μου φυσικα που με ανεχονται......

    Υ.Γ. Ειμαι εδω και για σεξ, πολυ σεξ με μαστιγια, βελονες, και οτι αλλο "επιζητα" ο Σαδισμος μου.
     
    Last edited: 22 Σεπτεμβρίου 2008
  10. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Re: Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    +1  
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    Τελικα γαμαει κανεις εδω μεσα???


    Αν ναι να μας πει και εμας πως τα καταφερε να δουμε λιγο χαρα στα σκελια μας και εννιοτε στο ποπουδακι μας!!! 
     
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σας ενδιαφέρει περισσότερο;

    ...αυτά τα ξέρει ο Master σου, ότι ψάχνεσαι από δω και από κει?   Ή στο επιτρέπει?