Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σειρές βλέπουν τα μέλη του forum?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος michaelfap, στις 25 Φεβρουαρίου 2015.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Για όποιον αγαπάει sci-fi, κβαντομηχανική, υπέρθεση στο μακρόκοσμο.
    Devs. Από τις καλύτερες sci-fi σειρές.

     
  2. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

     
     
  3. ergosum

    ergosum The things we fear the most, have already happened

  4. Carpe_Diem

    Carpe_Diem https://www.youtube.com/watch?v=NpJ11NDcpjU

    Σε όποιον ειδικά αρέσει το Star wars να δει οπωσδήποτε το Andor! Καλύτερο και απο το mandalorian κατα την γνώμη μου
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εντάξει, το Shōgun Γ-Α-Μ-Η-Σ-Ε

    Για πλάκα μπήκε μαζί με το Band of Brothers και το Chernobyl στο τοπ-3 των μίνι σειρών.

    Από που να το πιάσεις και που να το αφήσεις; Στην ίδια την ιστορία; Στο cast; Στη φωτογραφία; Στον ήχο;

    Μέχρι και ο Jarvis για τον οποίο είχα αμφιβολίες με άφησε μαλάκα, ήταν πολύ πιο κοντά στον Anjin του βιβλίου απ' ότι ο Chamberlain

    Να μη μιλήσω για Sanada, Sawai, Asano και Hira στους βασικούς ρόλους...
     
  6. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Ήταν φοβερό.. Και το τέλος όπως ακριβώς έπρεπε. Προσωπικά στο top 3 το δικό μου δε θα έβαζα το band of brothers αλλά το breaking bad. But as i said.. That's just me
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    To breaking bad δεν είναι mini-series.
     
  8. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Α δε πρόσεξα αυτή τη λεπτομέρεια. Τότε ίσως. Είναι και μερικά ακόμα αλλά νομίζω για τα άλλα δυο εκεί θα κατέληγα και εγώ
     
  9. MasterK777

    MasterK777 New Member

  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Καταπληκτική σειρά!