Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    οτι ο χαρακτηρας σου ειναι τετοιος που ωθει τον κοσμο να κανει πραγματα που δεν θελει ,
    ντροπη σου ... 
     
  2. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Άλλη παιδί δεν έκανε, μόνο η Μαριώ το Γιάννη.
     
  3. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     ​
     
  4. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    να κανεις κι αλλες τετοιες φιλες
     
    Last edited: 26 Αυγούστου 2010
  5. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Kατάρα, κατάρα σ'αυτόν που τρυπάει τοίχους κάνοντας συκγλονιστικό θόρυβο από πάνω.
     
  6. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αρχίσω ένα νέο νήμα, το οποίο θα λέγεται "απαντήσεις στα p.m.".

    Διότι, όπως λέει το γνωστό ανέκδοτο ... "να οργανωθούμε, έχω φάει 5 και δεν έχω ρίξει κανένα!"

    Υ.Γ. Στο πλέον πρόσφατο, εν τάχει:
    Ευχαριστώ για τα καλά Σ/σας λόγια, ανταποδίδω, ετοιμάζομαι για την υποβολή αίτησης στο πρωτόκολλο για τα περαιτέρω, in english, μα γιατί(??), πίσσα και πούπουλα {αλλά ας μην το κάνουμε θέμα!}, του τίνος(??).  
     
  7. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Good idea.  
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αμα πω οτι βαρεθηκα τα bytes ....
    θελω γαμο γυναικα και παιδια ΤΩΡΑ .....πραγματικη ... οχι ψηφιακη
    μην της λες τι ζητας , αστην λιγο στο ψυχρο , δειξε λιγο οτι αδιαφορεις .....
    τι λετε ωρε ? .... ολοι μου την ζωη περιμενω να ξεκινησει αυτο το ταξιδι και θα κανω τον αδιαφορο ?.....
    τι σοϊ τακτικες ειναι αυτες και κυριως σε τι σοϊ γυναικες πετυχαινουν .....
     
  9. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    «Ο δρόμος της αλήθειας περνάει πάνω από ένα σκοινί που δεν είναι τεντωμένο σε μεγάλο ύψος, αλλά ακριβώς λίγο πιο πάνω από τη γη. Φαίνεται περισσότερο να προορίζεται να σκοντάφτουν οι άνθρωποι, παρά να βαδίζουν πάνω σ’ αυτό

    Franz Kafka
     
  10. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  11. Storm

    Storm Regular Member

    Τι άλλο να σκέφτομαι από το αυριανό ματς που με περιμένει και τη σύγχιση που σχεδόν σίγουρα θα πάρω; Πόσο εύχομαι να είμαι για μια φορά λίγο τυχερή και να μη γίνουν πάλι τα νεύρα μου παστίτσιο!!!

    Πάλι καλά δηλαδή που είμαι πάντα προετοιμασμένη για το χειρότερο και δε βρίσκομαι προ εκπλήξεων! Ας είναι καλά η γρουσουζιά μου.

    Χιούμορ μου, μη μ' εγκαταλείψεις ΠΟΤΕ!
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εκανα mail στο gmail και σωθηκα ....
    εχει καταπληκτικο φιλτρο και απυθμενη χωρητικοτητα ... δοκιμαστε το , ειδικα αν βαρεθηκατε τα spam