Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Με τα πολλά αγαπημένα που post-αρε η Eri, θα χαθεί ο Κεραυνός ο Κυβερνητός  
     
  2. Eri

    Eri



    Γκρινιαρη  
     
  3. gaby

    gaby Guest

    σκέπτομαι, ότι όσοι βρίσκονται στην καταιγίδα και διαβάζουν για το λιμάνι γαλήνης που απαγγιάζω εκείνη τη στιγμή, καταλαβαίνουν ότι πέρασα κι εγώ από καταιγίδες και ότι κάπου κοντά τους είναι το λιμάνι της γαλήνης τους...

    ... γι αυτούς γράφω.
     
  4. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Εγώ πάλι σκέφτομαι...
    ..πως είναι κακό να σκέφτομαι τόσο πολύ!!
    Με χαλάει 
     
  5. Kris

    Kris Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    To χετε αυτο εσεις οι γυναικες   Ομως δεν ειναι απαραιτητα κακο:lol: !
    Εγω παλι σκεφτομαι πως με χαλασαν τα ουζα το μεσημερι.Απ αυριο κομμενο...εεε....
    δηλαδη...με μέτρο 
     
  6. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Το έχουμε που να πάρει...γκρρρρρ
    Και ξέρεις εεε? ... αυτό δε φεύγει ούτε με εκπαίδευση, ούτε με βελτίωση και εξέλιξη αλλά ούτε και με αναδόμηση!
    ...χαχαχαχχα 
     
  7. folha

    folha deja vu

    Ότι είναι αναίσθητοι αυτοί που διπλοπαρκάρουν και δεν έχουν το νου τους στα κορναρίσματα, να ρίξουν μια ματιά ότι το κορνάρισμα μπορεί να είναι γι'αυτούς...
     
  8. Kris

    Kris Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δε χρειαζεται να φυγει!Απλα να ελλατωθει.Ειναι οπως το τσιγαρο,το λιγο χρειαζεται μα το
    πολυ βλαπτει σοβαρα 
     
  9. Eri

    Eri

    Τριτη μεραμεσα μπρτοστα στην οθονη του πισι..ουφ πραγματικα βαρεθηκα......
     
  10. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πως πρέπει να συγκρατήσω τον ενθουσιασμό μου
     
  11. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγω παλι σκεφτομε τισ επομενες διακοπες την Προτομαγια   ε Θοδορι ? τη λες Αθηνα η Θεσ/νικη
     
  12. Eri

    Eri

    Εγω παντως πρωτομαγια θα κανω μπανακια στην Κρητη.......
    Εσεις καθηστε στις πολεις.....  
    Ετσι για να ζηλεψετε....