Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Το δράμα του φίλτατου danos με συγκινεί αφάνταστα (κι ας είμαι αναίσθητος). Απευθύνω, λοιπόν, δημόσια παράκληση στην κολοκύθα να επιστρέψει στο συζητητήριο, μήπως και του περάσουν οι υπαρξιακοί προβληματισμοί του. Όχι τίποτα, απ' αυτούς μέχρι και τα κολοκύθεια νήματα καλύτερα είναι!
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θηλυκός Παβαρότι 
    Υποκλίνομαι 
    Εδώ δεν ξέρω εγώ τι βρίσκω στης άλλες που να ξέρω οι άλλοι τι βρίσκουν σε σένα μικρή μου διμουτσουνίτσα 
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

           
     
  4. Storm

    Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Φιρί φιρί το πας να με τουμπάρεις ατιμούλη και να γίνω εγώ το κολοκυθάκι στη θέση του κολοκυθακίου!
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ηντα κουβέντα είπες τώρα  
    Τι φωτιά μ άναψες πάλι:lol3:
    Έχω ταραχτεί αφάνταστα ,πάω να φτιάξω καφέ μπας και καταλάβω τι είπες τώρα 
    Βρε λες uzzled:  
     
  6. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Να με συγχωρεις αλλα δεν εχω να αναλογιστω τιποτα
    για το λογο οτι δεν υπαρχει καν ζητημα.
    Θα πω ομως δυνατα τι σκεφτομαι τωρα...
    Μου κανει εντυπωση με τι θεματα προβληματιζονται καποιοι ανθρωποι
    (για να μην παρεξηγηθω, δεν απευθυνομαι προσωπικα σε σενα,
    απλα το ποστ σου ειναι μια αφορμη για μια γενικη διαπιστωση).
    Αισθανομαι πως καποιοι γραφουν απλα για να γραφουν.....
    ...και ειναι θλιβερο και βαρετο!
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αχ,μη ξυνεις πληγες,να σε χαρω.... 
     
  8. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θα πάω μπουζουκερή so huppy!!!!!!!!!!!!!!   Κιαμούκο σου ‘ρχομαιιιιιιιιι !!!! γιουπιιιιιιιιι!!! Θα βγαίνω θα πίνω …δεκάρα πια δεν δίνω!!! χεχεχεχεχε
     
  9. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    O Xριστός κι η Παναγία...
     
  10. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    Κοίτα, αν εγώ αδυνατούσα να φανταστώ για ποιό λόγο θα μπορούσε να γράφει κάποιος αυτά που γράφει δεν θα βιαζόμουν να συμπεράνω ότι δεν έχει λόγο που γράφει. Θα μπορούσε να είναι οποιοσδήποτε άγνωστος σε εμένα λόγος, ή ακόμα και κάποιος απολύτως προσωπικός του λόγος. Θα άφηνα ανοικτό ακόμα και το ενδεχόμενο να πρόκειται για κάποιο λόγο που με κάποιον αλλόκοτο, έμμεσο τρόπο με αφορά, χωρίς να το έχω πάρει χαμπάρι ακόμα. Εν πάση περιπτώσει, το παρόν νήμα έχει τον τίτλο "Τι σκέφτεσαι τώρα ?" [sic] άρα γράφουμε αυτό που για τον οποιονδήποτε λόγο έχουμε στο μυαλό μας, χωρίς να δίνουμε εγγυήσεις ότι θα κάνει κλικ με το μυαλό κανενός άλλου. Αν δώσεις λίγη προσοχή στο τι γράφει ο καθένας εδώ μέσα, θα πρέπει να συμφωνήσεις ότι το «γράφουν απλά για να γράφουν» είναι γενικά μια διαπίστωση κενή νοήματος.
     
  11. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ω, συγγνώμη. Ελπίζω να σε κάνει να νιώθεις καλύτερα το γεγονός ότι συμπάσχω, κυριολεκτικά.
     
  12. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δεν νομίζω να υπονοείς κάτι??? Εεε>???