Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. gaby

    gaby Guest

    ότι κάνει υπέροχο καιρό σήμερα και μία βόλτα στη θάλασσα είναι ότι πρέπει  
     
  2. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Νομιζης οτι 8α κατσουμε στης πολις απλα Α8ηνα η 8εσ/νικη εινε τοπο σιναντισης. Μετα ηπαρχη η Χαλκιδα η Χαλκιδηκη χμ ετσι για να ξερις οτι δεν εινε μονον η Κρητη  αλλα αμα 8ες ελλα μαζιμας . 
     
  3. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Νομίζω πως Θεσσαλονίκη είναι μιά χαρά  
     
  4. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ααααα πολι ωρεα αν και μεχρι τοτε δεν ξερις τι γινετε οτι και να γινη δεν γλιτονετε απο εμας τορα πια Α8ηνα - Θεσνθκη 4+30 ενα τσιγαρο δρομος 
     
  5. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Την επομενη φορα....Τωρα με περιμενει αλητεια στην Κρητη.
    Καλα να περασετε παντως...  
     
  6. Eri

    Eri

    Σκεφτομαι οτι κοντεψα να χαζεψω το τελευταιο μισαωρο.....
    Διαβαζα καινουρια threads μετα τα εψαχνα να απαντησω και τσουπ ειχαν εξαφανιστει.....
    Ωχ, σκεφτηκα, παλι ανεβαινει ο πυρετος, δε γινεται να χω διαβασει ανυπαρκτα threads και να θελω να τα απαντησω κιολας........
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    .... κριμα ... για ολους !
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    Σκέφτομαι πως αν ειναι να συζητηθει κατι ας αφεθει ενα thread να συζητηθεί.

    Να σταματησουν και τα spam και να μη δίνεται και η εντύπωση της φίμωσης των απόψεων.
     
  9. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    εγω αναρωτιέμαι , αν το "ας παίξουμε μπάλα" που έλεγε ότι δεν υφίστανται σχέσεις μεταξύ των μελών, ήταν σημαδιακό!!

    Μονο που αντί για μπάλα είδαμε σύρραξη, Λεωφόρος Λαυρίου έγινε το φόρουμ !! φαίνεται ότι όπου μπάλα = πόλεμος!!

    Τελικά δίκιο είχα που ποτέ δεν συμπαθούσα το ποδόσφαιρο!    

    κριμα για το 'άθλημα' γενικότερα!!
     
  10. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


     
     
  11. Delilah

    Delilah Yes. No.

    Εγώ σκεφτόμουν κάτι για αγάπες κλπ με αφορμή κάτι προσωπικό, οπότε επιτρέψτε μου να σας αφιερώσω (σε όλους και όλες -τα κεφαλαία και τα μικρά στην αρχή βρείτε τα μόνοι σας) το παρακάτω καρτούν του φίλου μας του Αρκά. Το οποίο είναι πάντοτε αρκούντως επίκαιρο.
     
  12. Anatolitis

    Anatolitis New Member

    Οτι ζαλιστηκα απο τα πολλα ιδια νηματα.
    Διασκεδαστικο ηταν παντως