Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Είναι πραγματικα τραγικό. Σκέφτομαι να ακολουθήσω τον ισνογκουντ στο βυθό για να μιλήσουμε σαν άνθρωποι. Αυτά που λέει από τα ψάρια τα έμαθε κι αυτός.
     
  2. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Η αλήθεια είναι πως πρέπει να βρεις μία λύση για αυτό το τραγικό σου πρόβλημα. Φαντάζομαι πως δεν είναι ζωή πια αυτή! Να φεύγει η μία να έρχεται η άλλη και να σε παρακαλάνε όλες μαζί. Δεν θα ήθελα να είμαι στη δυσχερή αυτή θέση.
     
  3. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ναι εσύ δεν θα ήθελες αλλά μην ξεχνάς πως εγώ είμαι και αλτρουιστής.
     
  4. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Η μαλακία βγαίνει άραγε από τα μαλάκια; Στον βυθό δεν συχνάζουν κι αυτά;
     
  5. Arina

    Arina Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όπως είπε και μια ψυχή ... του Σταυρού σήμερα... Χρόνια πολλά σε όλους μας γιατί όλοι κουβαλάμε και από έναν.... 
     
  6. tanya

    tanya Guest

    Πολύ χαίρομαι που είμαι ελληνοσκωτσέζα εχω ελπίδες να βρω Γαμπρό??  
     
  7. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Από ποιόν έχεις πάρει περισσότερο? Από τη μαμά ή τον μπαμπά, να σου πω.
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    /me σκέφτεται τον μακαρίτη που αναφέρθηκε στο thread με τα μπισκότα.

    ΤΟ ΚΑΒΟΥΡΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
     
  9. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Την Αρτέμιδα να ετοιμάζεται για κυνήγι, με ένδυμα εγγλέζας αμαζόνας, και φτερό παγωνιού στο κυνηγετικό καπέλο. Με μάσκα γύρω από τα μάτια, από μαύρες πούλιες και μύτη γαμψή μεταλλική όπως η χρυσόμυιγα. Κι ένα κυνηγόσκυλο ανήσυχο μα φερμαρισμένο καλά κοντά στο μπούτι της.
     
    Last edited: 14 Σεπτεμβρίου 2010
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    StarCraft II "Wings of Liberty"

    με προκαλεί το κουμπάκι "Play" ,αν κάνω κάνα χρόνο να ξαναγράψω εδώ μέσα θα ξέρετε που θα με βρείτε ... ;-)
     
  11. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    Για να έχει νόημα το ερώτημά σου, Avalonia, πρέπει επίσης να μας πει η tanya και ποιός από τους γονείς είναι από ποιά χώρα. Αλλιώς προϋποθέτεις πως πρόκειται για Έλληνα με Σκωτσέζα. Δε λέω, από στατιστικής απόψεως, είσαι μάλλον μέσα, αλλά... δεν είναι σίγουρο.
     
  12. lizard

    lizard Regular Member

    αμαν πια με αυτες τις γυναικες που τελειωνουν 11 και 12 και 13 φορες μεσα σε μια μερα....!!
    μα πως τις μετρανε? τραβανε γραμμουλες στο τοιχο διπλα τους ??