Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τον Παναθηναικό που χάνει.......γμτ:(
     
  2. Ποια τελειωσε;;;
     
  3. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Είναι απλό μορφιά μου! Συνδέεις τα ψιψίνια με τα κοκοκόψαρα!! 
    ... άμα το ΄χεις –το ΄χεις!!!
    Διαφορετικά πήγαινε σε καμία ολονυχτία!!!  
    Όλες το ‘χουμε φαντάζομαι… !!!
    Βέβαια είναι και αυτό…
    Εύκολο … αν και ασυνήθιστο. Όταν βρεθείς με άνδρα που με το καλημέρα σε κάνει να χύνεις και συνεχίζει…. Η διαστροφή είναι τέτοια που σε κάνει να θέλεις να μετρήσεις!!! Όσες τέλος πάντων μπορείς!!! Γιατί μέσα στην καύλα χάνονται πολλές!!!
    Δεν θέλει κόπο θέλει τρόπο!!! 
     
  4. Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αααα! Μαλλον εσυ τελείωσες!
     
  5. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    To παλεύω...
     
  6. lizard

    lizard Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    χμμμμμ.... αν τελειωνεις με του που σε αγγιζουν, καλα τα λες δεν θελει καθολου κοπο!!
    οποτε, για να το ξαναδω λιγο το θεμα... 11 φορες που εχυσες εσυ (κι αυτες ειναι που μπορεσες να μετρησεις γιατι μεσα στη καυλα εχασες και μερικες), 8 που εχυσε αυτος (κι αυτος τις μετραγε η κι αυτος μεσα στη καυλα εχασε καποιες?) και 60 βουρδουλιες.... καλε εσεις περασατε ολο το βραδι να μετρατε!!! αυτο κι αν ειναι διαστροφη... 
     
  7. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Τα καβούρια που έφαγα πριν από καιρό στο Ξυλόκαστρο.....
    Ένα από αυτά θυμάμαι πως μου είχε πει πως ήξερε τον Arioch.....
     
  8. Storm

    Storm Regular Member

    Στο επόμενο φανταροτράγουδο που θα ακούσω ή σκοτώνω επί τόπου το πρώτο ζωντανό ον που θα βρω μπροστά μου ή κόβω τις φλέβες μου με σκουριασμένο ξυράφι.
     
  9. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Όντως πέρασα πολύ όμορφα, σ ευχαριστώ  
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    καληνύχτα katerina:xyxwave:
     
  11. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     

    that is...
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ενας να βγαλει τον Melik μεσα απο τον λεβητα .....


    για ολα τα προηγουμενα ειναι μια πολυ μεγαλη κουβεντα που δεν "χωραει" εδω , ουλαχιστον στο νημα αυτο ... αλλα σε οτι αφορα την βαθμολογια , πρωτη η Ελληνιδα αρχισε να κολαει στα στεροτυπα , "ρι αμαξι εχεις" , "τι δουλεια κανεις" ... και σε γενικες γραμμες "τι βιοποριστικο επιπεδο μπορεις να μου προσφερεις" ... ΟΛΕΣ το λενε στο υπογραφω τα δυο αυτα χρονια που ψαχνω ....
    αφου λοιπον βαλανε εκεινες το ταμπελακι στο κουτελο , κανεις δεν μπορει να κατηγορηθει αν σκεφτει οτι οι αλλοδαπες προσφερουν καλυτερο ή εστω το ιδιο , σε εμφανιση προιον , σε πολυ πολυ χαμηλοτερο κοστος συντηρησης .... ετσι και αλλιως το θεμα της ποιοτητας πηγε περιπατο οταν αρχισε να βαθμολογειται το πορτοφολι ...

    και δεν ειναι ουτε η καριερα , ουτε οι φιλοι που θα της λειψουν αν διαλεξει τον σωστο συντροφο ... το μονο που θα της λειψει και δεν το θελει με τιποτα , ειναι οι ορδες απο τις πουτσες που θα φαει ...
    γι αυτο οι μαναδες μας κρατησανε τις οικογενειες στους και οι γιαγιαδες μας ακομη καλυτερα και σημερα εχει γεμισει ο τοπος απο γυναικες χωρισμενες 35-45 με 2 παιδια να ψαχνουν για γαμια στα ξενυχταδικα ...
    να εχω εγω κορη 10 χρονων και η μανα της να ξεφτυλιζεται πανω στα τραπεζια να χορευει νομιζοντας οτι ειναι 20χρονη με το βυζι να κοντευει να πεσει στο πατωμα και το χαμηλοκαβαλο να σκεπαζεται απο την ενσωματωμενη σαμπρελα στην μεση ... αυτη την ξεφτυλα θα δεις σε καθε μπουζουκιερι/κλαμπ το Σαββατοβραδο ..
    Αυτη ειναι η μαχαιρια του φεμινισμου στην οικογενεια ....
    και ολα ξεκινησαν οταν η ικανοτητα βιοποριστικης καλυψης εγινε το Νο1 κριτηριο (συχνα και το μοναδικο) , οδηγησε με ακριβεια στην αποτυχια , οχι ομως της γυναικας ή του αντρα , αλλα στην αποτυχια της οικογενειας και της υγειους αναπτυξης ενος παιδιου

    να τα χαιρεστε τα φεμινιστικα σας χαλια ....