Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και εγώ έρχομαι για σπρώξιμο και χωρίς καφέ και Σταυρόπουλο αλλά δεν είδα να με καλέσει καμία  
     
  2. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δεν ξέρω τι θέλουν να σπρώξουν οι άλλες, αλλά εγώ θέλω ν' αλλάξω θέση σ' ένα καναπέ, οπότε είσαι ευπρόσδεκτος!  
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οι άλλες όλο υπονοούμενα είναι  
    Εσύ τουλάχιστον μιλάς καθαρά 
    Καναπεδάτο λοιπόν , έτσι 
     
  4. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δικαιούται κάποιος να (μου) ζητά κάτι όταν ο ίδιος / η ίδια δεν μπορεί να το καταφέρει;

    Συγκεκριμένα έστω ότι κάπνιζα: θα είχε δικαίωμα ο Κύριός μου να απαιτήσει να το κόψω *αν* ο ίδιος *ήθελε* να το κόψει αλλά δεν μπορούσε;

    {Υποθετικό ερώτημα εργασίας είναι, δεν ισχύει!}
     
  5. lina

    lina Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Ωπ! Αυτό τώρα το είδα...
    Αααααχ! Ναι!!!!!
    Από 11 ετών είμαι σε Κείνα τα χέρια...


     


     

       
     
  6. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ως Σύμπαν εννοούμε, στην καθομιλουμένη, το σύνολο των πραγμάτων που υπήρξαν, υπάρχουν ή θα υπάρξουν ποτέ, το σύνολο δηλαδή των όντων. Ειδικότερα, λέγοντας Σύμπαν στην επιστήμη εννοούμε συνήθως ολόκληρο το χωροχρονικό συνεχές, καθώς και το σύνολο της ύλης και της ενέργειας που περικλείει.
    Το χωροχρονικό συνεχές περιλαμβάνει τέσσερις διαστάσεις: τρεις διαστάσεις για το χώρο και μια για το χρόνο.
    ο χρόνος "κυλάει" με τον ίδιο πάντα ρυθμό και μόνο προς μια κατεύθυνση - από το παρελθόν προς το μέλλον. Η κίνηση γενικότερα ούτε μπορεί να διακοπεί αλλά και ούτε να αντιστραφεί στην έννοια του χρόνου. Παρά ταύτα, όπως εξηγεί η ειδική θεωρία της σχετικότητας, αυτή η κίνηση μπορεί να επιβραδυνθεί με ασύλληπτα μεγάλες ταχύτητες.

    Συμπέρασμα αν ο χρόνος κυλάει συστέλλεται και διαστέλλεται τότε το σύμπαν επίσης
    συστέλλεται και διαστέλλεται ...
    Αποτέλεσμα
    το σύμπαν γαμιέται πατόκορφα κ ασύστολα ...
    αυτή την στιγμή κάνει το μεγαλύτερο όργιο που έγινε πότε..

    και μένα πάλι δεν με έχει καλέσει .... 
    (ξέρω ξέρω)   
     
  7. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     

      ​
     
  8. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γαμώ τα κουνούπια .... τι στο διάολο τόσο γλυκό αίμα έχω??
     
  9. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δεν νομίζω ότι τα κουνούπια έχουν προτίμηση στο γλύκο  
    Διότι και εγώ είμαι γνωστός ως γλυκοτσούτσουνος  και θα έπρεπε να με τον είχαν ρημάξει:scared: , αλλά δεν ………………  
     
  10. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δανε:lol3: !? εσύ όταν είσαι έξω τον κυκλοφορείς εκτεθειμένο ???? 
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πάντα τον εκθέτω σε λαϊκό προσκύνημα  
    Αυτό άλλωστε έχουν γραμμένο στα πανό τους και φωνάζουν ως σύνθημα οι θαυμάστριες μου όποτε βγαίνω από το σπίτι μου
    ‘’ την τσουτσούνα ρε dano δειξ την λίγο για να γιάνω ‘’
     
  12. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ΑΑ!!  γι' αυτό συχνά πυκνά στους δρόμους δημιουργούνται εντάσεις ....

    και ναι κύριες κ κύριοι με ειδοποιούν από το κοντρόλ έχουμε φωτογραφικά ντοκουμέντα !!!
     

    Εδώ το πλήθος περιμένει με αγωνιά τον dano να βγει !!
    δυστυχώς δεν έχουμε κάτι άλλο να προβάλουμε διότι οι danιτσες όρμησαν μετά ...