Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σε ευχαριστώ πολύ για την ψήφο εμπιστοσύνης καλέ μου  

    Τις άλλες φορές που το 'χα κόψει στο παρελθόν, μου έλειπε η γεύση που άφηνε στο στόμα μου πιο πολύ από την ίδια τη συνήθεια και την όποια ρουτίνα συνόδευε. Γι αυτό και όταν το ξανάρχισα πριν λίγους μήνες, απλά εξέπνεα τον καπνό όταν περίπου έφτανε στο λαιμό μου, χωρίς να τον κατεβάζω τελείως. Ίσως γι αυτό να μην μου λείπει και τόσο αυτή τη στιγμή. Πολύ περισσότερο μου λείπει σε φάσεις θυμού ή άγχους.
    Πάντως παρότι ήταν ένα εξαιρετικά δύσκολο τετραήμερο, ζήτημα να το σκέφτηκα 5-6 φορές. Good riddance, οριστικά ελπίζω.  
     
  2. sk

    sk Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τελικά η ηδονή του να βλέπω τα σημάδια είναι εξίσου μεγάλη με εκείνη που ζω τις στιγμές που τα αποκτώ ή και μεγαλύτερη επειδή βιώνω την ηδονή ξανά και ξανά...nice...

    sk
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

    Επιτέλους... αύριο παρουσίαση διπλωματικής και τέρμα...
     
  4. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πολυ καλα πας συνεχισε
    σε λιγο θα φτιαξει οχι μονο η γευση σου
    αλλα και η διαθεση σου
    ΜΠΡΑΒΟ
     
  5. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κάτι θυμάμαι και απ' τις προηγούμενες φορές  
    Σε ευχαριστώ πάντως.  

    Σκέφτομαι πως όσο και να θέλω, δεν μπορώ ποτέ να πάρω τελείως σοβαρά όσους χρησιμοποιούν στρατούς από θαυμαστικά, ερωτηματικά και αποσιωπητικά στο γραπτό τους λόγο.
    Είπαμε να δώσεις έμφαση αλλά εσύ το σάπισες.
     
  6. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    το ποση κακια υπαρχει στον κοσμο και διπροσωπεια...
     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Απο που να αρχισω να βαζω ταξη στο καινουριο μου σπιτι. Δεν αντεχω αλλο αυτο το χαος γυρω μου! Βλέπω κιβώτιο και θέλω να πηδήξω από τον 4ο!
     
  8. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χάπια. Πολλά χάπια.
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Βιταμίνες ε; 
     
  10. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γαμαμίνες, δελταμίνες ... ό,τι πέσει στα χέρια μου σήμερα!
     
  11. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Να σε κάνω να αισθανθείς έστω και λιγάαααααααακι καλύτερα; Υπάρχουν και χειρότερα!!!  
    Ψάχνω για καινούριο σπίτι εδώ και 3 μήνες αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω καταφέρει να βρω κάτι που να με ικανοποιεί στα λεφτά που έχω να διαθέσω.
    Εν τω μεταξύ, έχω αρχίσει να πακετάρω για μη τα βρω βουνό τελευταία στιγμή, καθώς έχω πολλά πράγματα. Ταυτόχρονα, το βλέπω και ως ευκαιρία να κάνω ένα ξεκαθάρισμα και να ξεφορτωθώ ένα σωρό σαβούρα, αντί να την κουβαλάω στο νέο σπίτι και να τα πετάω μετά.
    Επίσης άρχισα ήδη να παραγγέλνω καινούρια έπιπλα και ηλεκτρικές συσκευές (καθώς συνήθως παίρνουν καιρό για να έρθουν) και το ένα υπνοδωμάτιο έχει ήδη γεμίσει με μέρος αυτών που έχουν έρθει ήδη. Όταν με το καλό έρθουν όλα, θα γεμίσει και το άλλο (τουλάχιστον), οπότε (για άγνωστο διάστημα) θα κοιμάμαι... καναπεδάτη στο καθιστικό αγκαλιά με τις ήδη πακεταρισμένες κούτες, ενώ θα προσπαθώ να πακετάρω και τα υπόλοιπα πράγματά μου.
    Άσε που μου έχουν παρουσιαστεί αρκετά προβλήματα υγείας τους τελευταίους μήνες και είμαι μέσα έξω σε νοσοκομεία συνέχεια ανάμεσα σε όλα αυτά!

    Συν τοις άλλοις, email προχτές:

    "Dear Xmarks User,

    Xmarks will be shutting down our free browser synchronization services on January 10, 2011.
    "

     

    Και σαν μην έφταναν όλα αυτά, μου τελειώνουν και τα τσιγάρα!!!  


    Παραδέξου το! Αυτά τα κιβώτια δεν φαντάζουν τόσο μισητά τώρα, έτσι δεν είναι;  
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως θα περάσει κι αυτό το βράδυ?
    Κι αύριο? Θα αλλάξει κάτι?
    Δεν θέλω να συνεχιστεί το ίδιο μαρτύριο