Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ξεροντας τη θεια μου καταλαβα πια ποιος ειναι υπευθυνος για ολη αυτη τη κατασταση εδω μεσα.Σε δασκαλεψε καλα βλεπω....

    Εφυγες για λιγο καιρο για να "αραξεις" υποτιθεται.."για να μη σε συνδεσουν με το εγκλημα" το λεω εγω...

    Εσπειρες τους σπορους διχονοιας,ποιος ξερει με τι σχολια υποκινησες τις περηφανειες και τα πεισματα των μελων να διογκωθουν..

    Και τωρα ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝ,ηρθες με υφακι "τι εγινε,ρε παιδια?"...

    (Στη θεια μου επρεπε να πω να ξεματιασει..να ετρωγε αυτη το ξυλο και το βρισιδι)
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αντί να τσακώνεστε κάντε κάτι χρήσιμο..

    Λοιπόν:

    Ζητήται σκλάβος ή σκλάβα ,switch m/f ή Αφέντης/ρα με τάσεις πειραματισμού ,ανεξαρτήτος εμφάνισης και ηλικίας να μου καθαρίσει το σπίτι.
    Προσόντα:ειλικρίνεια,επιμονή-επιμονή,μεράκι,διάθεση για δημιουργία,τόλμη και παρρησία ,αγάπη και αντοχή στις έντονες συγκινήσεις,συμπάθεια-διαρκής ετοιμότητα προς το άγνωστο και γνώσεις στη διαχείριση των οικοσυστημάτων.
    Επίσης να έχει οικολογική συνείδηση(υπάρχει κάδος ανακύκλωσης έξω από το σπίτι μου).

    Αμοιβή ηθική,προυπηρεσία προαιρετική..
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κάνω και καλό σεξ ρε συ    
     
  4. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τετοιες δηλωσεις χωρις συστατικες επιστολες δε μου λενε κατι  
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    άσε χώρο στα ράφια σου και θα σου στείλω  
     
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

      στειλε καποιον απο αυτους που θα απαντησουν στην αγγελια σου να το κανει..με τη μπουγαδα που εβαλα σημερα ξεπερασα το προσωπικο μου οριο νοικοκυρωσυνης(ετσι γραφεται?  )
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δειλοί φορουμίστες...κανεις δε θα ρθει φίλε...
     
  8. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τς τς τς τς....ολα δικα τους τα θελουν
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    Hey Incomplete_, welcome back man....  
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Φίλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε




    Λοιπόν.Άσχετο.
    Σκεφτόμουν αυτόν τον πνευματιστή που έδειχνε ο Χαρδαβέλλας το προηγούμενο σάββατο και που έλεγε πως επικοινωνεί με τα πνεύματα συνοδούς μας.Με λίγα λόγια αυτά τα πνεύματα,προερχόμενα κυρίως από τους άμεσα αποθανόντες προγόνους μας,είναι κοντά μας και μας προστατεύουν οσο μπορούν κτλ κτλ κτλ

    Σκεφτόμουν λοιπόν και γελούσα(πάντα μόνος μου).Μας παίρνουν και μάτι;Τι σκέφτονται όταν μας βλέπουν στις πιο ανάρμοστες στιγμές;Στα όργια μας ,συζητάνε μεταξύ τους;Πέφτει ομαδική αντικοσμική μούτζα;και άλλα τέτοια πολλά..

    Δεν την παλεύω..πάω για ποτό.Καλο σαββατόβραδο πήπολ!!!!!
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλως σε βρήκα Δράκοντα  
     
  12. amira

    amira Regular Member

    οτι ήταν καλά απόψε....