Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σε καταλαβαινω.... 
     
  2. BitterSweat

    BitterSweat Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τί highlands και μαλακίες... έπρεπε να έβλεπες πως ήταν πριν το κρεβάτι μου... 
     
  3. AnDrAmElEx

    AnDrAmElEx Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τοτε βαλε ενα διπλο ουισκι(μιας και αναφερθηκες στα highlands..) και ψαξε να βρεις που περιπου ειναι το κρεβατι:lol2:
     
  4. Animator

    Animator Regular Member

    Εκατομμυρια παιδια και ενηλικες φορανε μονο ενα κουρελι για σωβρακο και εσεις ψαχνετε για επιπλεον ντουλαπες για αχρηστα πραγματα και γκρινιαζετε κι ολας. Somebody needs some spanking..
     
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αφού είδα έναν τυπά που ταξίδευε στο κόσμο για να γλύφει σαύρες ,στο όνομα της επιστήμης έλεγε...
    μετά είδα για μία ώρα ένα ανούσιο ντοκυματέρ για κάποιους ηλίθιους ορειβάτες και συνέχεια να επαναλαμβάνει κάθε τι από 2 φορές και 3 και 4 φορές ... ευτηχώς στο τέλος έδειξε ένα ελικόπτερο να κατρακυλά σε μία χιονισμένη πλαγιά ...
    μετά είδα κάτι τυπάδες που αναγκάζανε κράτη να ξοδεύουν δισεκατομμύρια ευρώ για να βρουν τι γίνετε με τα δαχτυλίδια του Κρόνου ,του Δία ,του Ποσειδώνα και του Αγ.Παντελεήμονα ... είχες μερικές ωραίες εικόνες και έμαθα κάτι καινούργιο ,κρίμα που και εκεί επαναλάμβαναν κάθε τι από 2-3 φορές ...
    επίσης είδα μία τουρκική σειρά ,ορισμός της αποτυχίας ,αλλά μου έδωσε μερικές στιγμές ηδονής με μία αρχιτεκτόνησα που εκτός από αυτόν είχε ωραίο κορμί και εκτός από αυτό σε κάποιες στιγμές φόραγε ένα κόκκινο φόρεμα και εκτός από αυτό ήταν σκύλα ,κακιασμένη και φαινόταν (ναι σκότωσε και εναν εριστικό παπάρα) και τι άλλο φθάνει ερεθιστικα ,να'ναι καλα  

    μετά από όλα αυτά μία μέρα με ψιλόβροχο δειαρκές το οποίο ήταν γεμάτο λάσπη ,ζέστη και φυσικά υγρασία

    εν κατακλείδι δεν αργεί το κεφάλι να καταντήσει ένα καζάνι γεμάτο πουρέ ...


    μία ντουλάπα όλα μαζί χειμωνιάτικα ,καλοκαιρίνα ,πετσέτες και σεντόνια και στο πάνω μέρος της τουλάπας έχω στοιβαγμένα πακέτα από σχέδια και μακέτες
     
  6. Storm

    Storm Regular Member

    Κάπνα, μουσική στη διαπασών, συνωστισμός και μαζί ένας φριχτός πονοκέφαλος από το πρωί.
    Ελπίζω να ζω μέχρι αύριο.


    (Αντικαπνιστικός νόμος και μαλακίες! Εδώ είναι Βαλκάνια ρεεεεεε...)
     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Βρίσκω τόσο γελοίο να παραμερίζονται σημαντικά θέματα και να αντιμετωπίζονται με γαιδουριά, αναισθησία και κακια, επειδή έχουμε προσωπικές αντιπαραθέσεις με εκείνον που τα γράφει.
     
  8. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    χαχαχαχα το καλύτερο που μόλις διάβασα, η υπογραφή του underherfeet :
    "Ιδιοκτησία του ΔΝΤ".  

    σκέψη 2, αγχωμένος είμαι
     
  9. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πόσο μου λείπει η κολλητή μου, που μπορεί και με ισορροπεί...
    αλλά δυστυχώς είναι μακριά...
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    όταν αφήνουμε τους εγωϊσμούς μας ,να μας ελέγχουν ... το έκανα και εγώ ,αλλά το ώφειλα μιά φορά
     
  11. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Άξιο απορίας : από πότε η ευγένεια (οι καλοί τρόποι) υφίστανται ως πρέπουσα συμπεριφορά εκ μέρους της νεολαίας κι ως προαιρετική (περί ορέξεως) «ενασχόληση» των «μεγάλων»;
    Από πότε το αναθεματισμένο «έχουμε-πολλά-στο-κεφάλι-μας» δικαιολογείται μόνο στους «μεγάλους»; (κι αν έχουν και παιδί στο καροτσάκι, εκεί αγαπητή μου νεολαία, τελεία και παύλα, σε νικάνε με διαφορά, άρχισε να κλαις, πέσε στα γόνατα και προσκύνα τους! )

    Bottom line : δεν με ενδιαφέρει κανενός η ηλικία και ό,τι κι αν πάει πακέτο μ’αυτή. Με νοιάζει η καλή συμπεριφορά. (<-- σώθηκες!) Ακόμα κι αν περιμένουμε σε μια ουρά στο σουπερμάρκετ, ακόμα κι αν είναι μεσημεριανή ώρα, ακόμα κι έχεις τα νεύρα σου για τους χι,ψι λόγους…Ακόμα κι αν είσαι «μεγάλος». Ή μάλλον, ακριβώς, επειδή είσαι «μεγάλος».
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σε αυτο συμφωνω και εγω ....
    εχεις απολυτο δικιο ...
    ειναι αστειο να βλεπεις κοσμο να κρυβεται πισω απο την διαφορα ηλικιας και να αξιωνεται ακομα και το δικιο λογο παλαιοτητας ....