Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    tender lilly Σοβαρα το λες!!!!!!!!!!
    Ναι, Σημερα ειναι Σαββατο!!!!!!!! Το ειδα και στο ημερολογειο!!!
    Θα εχανα μια μερα απο την ζωη μου δηλαδη!!!!!!
    Πωπω!!! Η αυπνια φταει η αυπνια!!

    lara[E-p], tender lilly, Αstarty Kαλο φθινοπωρο!
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    .. ".. απολαμβάνω το τσιγάρο μου .."..

    χεχ .. το ηξερα πως θα υπηρχε καποιο σκοτεινο σημειο .... (αστειευομαι   ) ......

    και ομως .... το τσιγαρο αποτελει για πολλους τον Νο1 κανονα επιλογης συντροφου ... οσο και αν αυτο φαινεται παραξενο , ενας μη καπνιστης δεν θα επιλεξει ποτε συνειδητα ενα καπνιστη για συντροφο (εκτος αν ειχε φαει την κεραμυδα) ... συμπερασμα : καπνιζετε εσεις και οχι ο συντροφος σας ? ... τοτε ειναι τρελα ερωτευμενος μαζι σας .....
    Καποτε σε ενα μπαρ , ως συνηθως, προσποιουμουνα οτι επινα το ποτο μου (δεν μου αρεσει το οιονοπνευμα) και τσεκαριζα τον χωρο ... αφου λοιπον διαπιστωσα οτι δεν εβγαλε τσιγαρο επι μια ωρα λεω "ενταξει ειναι καθαρη παμε" ...... μπλα μπλα και τα σχετικα και εδραιωνω την παρουσια με καινουργια ποτα (ειναι το σημειο μηδεν οπου πριν απο αυτο μπορεις να την κανεις) ... τσοοοουυυπ .. νατο το Silk cut μεσα απο την τσαντα ... τωρα ? .... τι να κανω τις αναβω κιολας με τον αναπτηρα (εχω παντα εναν για την περιπτωση που θα γνωρισω αυτη που θα πεσω ξερος για να μην αποτελεσει εμποδιο γνωριμιας) .... Μωρε να κοιτω το ντεκολτε να κοιτω το βελουδινο δερμα να κοιτω την γραμμη της ... τιποτα ... το βλεμμα ξαναγυριζε σα μαγνητης εκει στο τσιγαρο και εγω να εχω νευριασει τοσο που να θελω να αστραψω χαστουκι ... τελικα πεταγομαι απανω ορθιος εξομολογουμαι τα συναισθηματα μου περι τσιγαρου και τριπλοζητωντας συγνωμη γινομαι λουης .... τελικα εκεινη γλιτωσε απο ενα ψυχακια ... και εγω απο βρωμικα πνευμονια .... αν και η αληθεια ειναι οτο ζηλευω το τσιγαρο ..... θεωρω οτι ειναι μια απολαυση την οποια την παιρνει απο καπου αλλου εκτος απο μενα και αυτο ειναι ολεθριο για τον εγωισμο μου .... και παρακαλω οσοι δεν ειστε ψυχιατροι να μην με κρινετε ...  ....
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    Είναι η μοναδική κατάχρηση που επιτρέπω στον εαυτό μου να κάνει.

    Σε πληροφορώ φίλε μου πως και για έναν καπνιστή αποτελεί, αν όχι κανόνα επιλογής, σίγουρα σημείο δεύτερης σκέψης. Διότι μόλις φύγει ο έρωτας, αρχίζουν οι μουρμούρες του στυλ: "Πολύ καπνίζεις...δεν το αντέχω...πότε θα το κόψεις;..." και τότε έρχομαι εγώ και απαντώ:" Με αυτό το τσιγάρο με γνώρισες, με (για) αυτό ας με χωρίσεις"
    Και μην μου βάλετε διλήμματα του στυλ "Ή εμένα ή αυτό"!

    Αστάρτη
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ηταν λιγες μερες πριν τα Χριστουγεννα και την εβλεπα να κοιτα το παραθυρο , το τσιγαρο στο χερι και το τασακι γεματο ... ο γαμος μας βρισκοτανε στις τελευταιες του μερες , ηθελα να την αγκαλιασω μα ηξερα οτι αυτο μοναχα θα τραβαγε τα προβληματα σαν λαστιχο ... ποσο μισουσα αυτο το τσιγαρο , ποσο θα ηθελα να προσπαθησει να κολυμπησει μεσα στα προβληματα μας , μα το τσιγαρο ηταν το σωσιβιο της ... πονουσα για το κακο που εκανε στο σωμα της , θα τα εδινα ολα για να μην καπνιζε μα δεν ειχα την επιλογη ....
    Και μην μου βάλετε διλήμματα του στυλ "Ή εμένα ή αυτό"! ....
    οχι δεν ειναι το διλημα αυτο ..... αλλα το : "και οι δυο μας για παντα" ... και αυτο πρεπει να το τηρουν και οι δυο , προσεχοντας την υγεια τους . Πως να χαρισεις την ζωη σου στο αλλο σου μισο , οταν το διαολεμενο τσιγαρο μπορει να του καψει τα πνευμονια ...
    ουφ.....
     
  5. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα.
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ... ειναι μια αποψη και αυτη ........ 
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood ευτυχώς που είσαι πολύ μακριά και οι δρόμοι μας δεν πρόκειται να συναντηθούν ποτέ            
    isnogood δεν θα με άντεχες ούτε για μία ώρα την στιγμή που δεν αντέχεις ούτε ένα τσιγάρο σε δημόσιο χώρο,
    Αλλά ρε παιδί μου γιατί τόση μανία με τους καπνιστές????
    Υγεία να έχουμε να καπνίζουμε και λεφτά να αγοράζουμε τσιγάρα :lol
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    .... Κι εγώ όσες καπνίζουν τις τιμωρώ πλησιάζοντας το τσιγάρο μου στις ρόγες τους..
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Απαπαπααπαπααπαπαπαπαπαπα καλέ τι άνθρωποι είσαστε εσείς?
    Είπαμε Κύριε G υγεία να έχουμε να καπνίζουμε ( γαμώτο αυτός ο τσιγαρόβηχας το πρωϊ )  
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    ο καπνός που βγαίνει από το τσιγάρο που σιγοκαίει είναι 100 φορές πίο βλαβερός από αυτό που καπνίζει ο καπνίστης γιατί πολύ απλά είναι άφιλτρος... οπότε ένας καπνιστής είναι από ενοχλητικός έως επικύνδηνος .Και μίας ο διπλάνος του που σιχαίνετε τον όντως ενοχλιτικό και χωρίς απολαύσεις καπνό δεν τον έχει φταίξει σε τίποτα εξού και το μίσος προς τους καπνιστές είναι σαν τους βιαστές σου "γαμάνε" τον καθαρό αέρα χωρίς λόγο και αιτία. Προσωπικά όταν έχω δίπλα μου καπνιστή του ζητώ απλά ευγενικά να απομακρύνει το τσιγάρο από δίπλα μου ,εάν δεν καταλαβαίνει απλά παύω να είμαι ευγενικός είτε είναι Κύριος ή Κυρία (το forum είναι BDSM θεματολογίας.. )
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    μάλιστα τι να σκέφτομαι άραγε τώρα, τίποτα τα πάντα και όλοι είναι κενά γύρω μου ,
    αυτά
     
  12. G_E

    G_E Contributor

    Προσπαθώ να κόψω (πάλι) το τσιγάρο αλλά μου τη δίνει η καπνοϋστερία (που δεν αγγιζει ωστόσο τα φορολογικά έσοδα και τις καπνοβιομηχανίες) και συμφωνώ με την κυρία.