Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Παίρνεις ένα χαρτί και ξεκινάς να γράφεις αυτό που νιώθεις , δίχως να διαβάζεις αυτό που έχεις γράψει. Σιγά σιγά θα ξεκλειδώσεις…
     
  2. she

    she New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκεφτομαι πως αυτο που εχει γραψει (σκεφτει) ο Ηλιας πριν λιγο μοιαζει καπως με την μεθοδο που εφαρμοζουν στην μαντεια...
    Τελικα φαινεται πως κρυβουμε περισσοτερο απο εναν εαυτους μεσα μας. Μια ολοκληρη "πολιτεια" ζει μεσα μας... Προσωπα που περιμενουν καποτε να αναδυθουν στην επιφανεια... Και που καποτε ισως θα πρεπει να τους δωσουμε την ευκαιρια να ανασανουν και αυτα ...εστω για μια στιγμη... για μια και μοναδικη φορα...

    Ενας καινουριος αερας θα πνευσει τοτε μεσα μας. Η εμπνευση...
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αυτό είναι μία καλή αρχή...
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    όσα μπορώ να δέχομε ,άλλα τόσα μπορώ να δίνω ,με τρομάζει αυτό όταν η άλλη μου ζητά να γίνω "άνδρας" , βγάζω ένα σκληρό και αδίστακτο πρόσωπο ,δεν θα έλεγα ότι είμαι switch αλλά ότι ο δεύτερος εαυτός μου είναι αντιστρόφος ανάλογος με τον πρώτο... ευτηχώς μένει στο υποσεινήδητο οπότε δεν είμαι ούτε και σχιζοφρενής , αλλά σίγουρα είμαι φλύαρος την παρούσα στιγμή
     
  5. Enya

    Enya Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Έτσι και αναδυθούν μία φορά, μετά δεν τα ξανακλείνεις μέσα (σαν το κουτί της Πανδώρας!) πρέπει να κάνουν τον κύκλο τους, και μετά μας αφήνουν αυτά μόνα τους ή άλλα από αυτά τα 'πρόσωπα' έτσι και βγουν στην επιφάνεια, τους αρέσει και δεν ξαναμπαίνουν μέσα ποτέ... Συνυπάρχουν, και δρουν όταν τους βρίσκουν ενδιαφέρουσες τις περιστάσεις, αλλά και όταν τα ξεχνάμε, μας τσιτάρουν με τον τρόπο τους για να τους δώσουμε σημασία..
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    "Kατεβάστε" corvus corax  
     
  7. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ωχ...κουνουπια...
    (καλο καλοκαιρι)
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    μέσα απο σκοτεινές και υγρές διαδρομές φτάνουμε σε ένα τέλμα ή μία στάση ...
     
  9. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    οτι δε μπορω να κοιμηθω χωρις αλκοολ τελικα.. οτι δεν πρεπει να απανταω σε threads πιωμενη, οτι θα επρεπε να κοιμαμαι εδω και παααρα πολυ ωρα, μπλα μπλα μπλα... οτι αυτο το thread δε θα κλεισει ποτε γιατι παντα θα σκεφτομαστε και θα εχουμε κατι να πουμε..  
     
  10. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ολα στην ζωή υπάρχουν σε μια ισορροπία. Εμείς γέρνουμε προς μια πλευρά
     
  11. kerkyraiosfun

    kerkyraiosfun New Member

    ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ?!
    ΟΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΕΜΙΣΜΑ
     
  12. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πως πρέπει να απασχολήσω το μυαλό μου και το σώμα μου με χίλια δυο άσχετα πράγματα προκειμένου να μην κάνω αυτό που η λογική μου λέει πως δεν πρέπει αλλά η καρδιά μου θέλει...

    Σας μπέρδεψα λίγο ή πολύ;