Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ντουγρού σημαίνει ευθεία!
    το δώθε - κείθε δεν ειναι απάντηση στην ερώτησή σου
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    βρε στριγγλιαρα στριγγλα    :lol2:σαν δευτερη επιλογη το εθεσα.........
     
  3. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δώθε κείθε, απλώς θα περιφέρεσαι ασκόπως!
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Έχεις δικιο κι έχει ακριβύνει και η βενζίνη....ντουγρού θα πάω....
     
  5. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    α γειά σου!
    μόνο πρόσεχε μην πέσεις σε καμιά μάντρα!   
     
  6. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τις επόμενες μέρες, η υγρασία θα παίζει απο 75 έως 100%!
    ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ!
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σκεφτομαι πολυ σοβαρα να γινω Αφεντης , αλλα δεν μου πανε τα μαυρα .. μου πανε ομως τα δερματινα ...
    μου δινω μια εβδομαδα καιρο να το σκεφτω αν πρεπει να γινω ενας πραγματικος Μαστερ ή οχι ...
    Για να πω την αληθεια δεν ξερω ποια ακριβως συστατικα υλοποιουν εναν Μαστερ ...
    ξερω ομως τι ειναι σκλαβα και τι οχι ... σκλαβα λοιπον ειναι , εκεινη που καποια στιγμη την παντρευται ο Μαστερ ... αυτη που δεν παντρευεται ειναι ενα κατι αλλο που λεει ποσα λαθη εκανε και γραφει μανη στο σκοταδι κτλ κτλ ....
    παμε λποιπον απο την αρχη τον συλογισμο .. αν παντρευτει , ειναι μια πραγματικη σκλαβα .. αν ειναι σκλαβα , τοτε αυταπαγγελτα το ετερον ημιση ειναι Αφεντης ... οκ .. μεχρι εδω το επιασα ...
    Επισης καταλαβα οτι ο Αφεντης , δεν ακουει ποτε τις αντηρησεις τις σκλαβας του .. αυτες προωθουνται δια του αρμοδιου οργανου μεταφρορας αποψεων και αντιρησεων που ειναι η Ελληνικη bdsm κοινοτητα .. το παρον φορουμ δηλαδη ...
    Ανακεφαλαιωνουμε λοιπον ...
    Αφεντης ειναι εκεινος που παντρευται την σκλαβα του και μαθαινει πχ οτι την ενοχλει να πεταει το σωβρακο του κατω απο το κρεββατι μεσω του bdsm φορουμ ...
    ολη την εβδομαδα θα σας εκθετω τις σκεψεις μου και στο τελος θα μου πειτε την γνωμη σας αν μπορω να γινω Μαστερ ή οχι ...
     
  8. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Για Αφέντης δεν ξέρω, σαδιστής όμως είσαι σίγουρα!  


    Και τώρα που σε βρήκα "πρόχειρο" να σε ρωτήσω και κάτι άλλο που το παρατηρώ καιρό: Γιατί επιμένεις (σε σημείο εμμονής) να κοροϊδεύεις/χώνεσαι σε άτομα που γράφουν είτε με διαφορετικά χρώματα τα ποστς τους ή σε κάποιο συγκεκριμένο νήμα; Γιατί όχι και όσους γράφουν με διαφορετικές γραμματοσειρές ή με διαφορετικό μέγεθος των γραμμάτων; Κι αν τα πιάσεις κι αυτά, μετά τί έχει σειρά;   Και κυρίως, γιατί;

    Δεν στη λέω, οπότε μη βιαστείς please να φωνάξεις ότι σε αντιπαθώ. Απλά μου κάνει εντύπωση η "πόρωσή" σου αυτή.
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    βεβαιως και να απαντησω στις απορειες ..
    χρωματα ... καποια στιγμη το ειπα αλλα περασε στο ντουκου ....
    τα ποστ της monα ειναι απο αυτα που διαβαζω .. αλλα με τα χρονια .... το σωμα σε προδιδει .. ετσι και τα ματια ... μπορω να διαβασω ολο το φορουμ κανονικα , αλλα οταν υπαρχουν χρωματα με ανυπαρκτο σχεδον κοντραστ ... χρειαζομαι γυαλια ... καθε φορα που δεν μπορω να διαβασω κατι σκεφτομαι οτι μπηκα σε μια νεα περιοδο της ζωης μου οπου οι ικανοτητες μου δεν ειναι πλεον αυτες που ηταν χτες .. εεε .. τα υπολοιπα τα καταλαβαινεις πιστευω ...

    και ειμαι μονη στο σκοταδι .....
    δεν μπορεις να φανταστεις ποσο αγανακτω .. ειναι σαν να με τρυπαει ενα βελος και ταυτοχρονα να τρωω και μια κουβαδια νερο .... διοτι οι Ελληνιδες εχουν την καταρα να γοητευονται απο αυτο που δεν μπορουν να εχουν και να προσπερνουν απο οτι τους προσφερεται διχως δισταγμο ..
    ποσες φορε εχω βρεθει να παρηγορω ματια δακρυσμενα που τα ηθελα σαν τρελος αλλα δεν ημουν αρκετα αλητης και καθαρμα για να τα γοητεψω ...
    ναι ... ολα αυτα μου ερχονται στο νου και μου βγαινει ο σαρκασμος για την ψευδαισθηση που αξιζε περισσοτερο απο την δικη μου αληθεια ....
     
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    Καταλαβαίνεις όμως, θέλω να πιστεύω, πόσο άδικο είναι αυτό για τα άτομα τα οποία γίνονται δέκτες όλων αυτών από σένα, ειδικά ενώ τα ίδια δεν σου έκαναν κάτι (άμεσα), έτσι δεν είναι; Give them a break και, παράλληλα, σταμάτα εσύ να βλέπεις παντού αφορμές για να χαλαστείς.  
     
  11. sk

    sk Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    χθες καλοκαίρι
    σήμερα χειμώνας
    ωσονούπο και τα γκουχου γκουχου στους κλειστους χώρους και μετά ... καήκαμε

    sk
     
  12. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?