Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    νομίζω ότι ήρθε η ώρα να πάρω το αίμα μου πίσω!  
     
  2. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    εμείς όμως και θα το έχουμε διασκεδάσει και θα έχουμε πλέον πολύ περισσότερα δουλάκια στα πόδια μας!  
     
  3. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εγω ομως θα εχω το δικο σας το δουλακι !!!!!!!!!!

    και θα βαλω και τον αδελφο Αθανασιο να το σαλαγαει  
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εμείς όμως θα έχουμε πολλά καινούρια δουλάκια και θα τα σαλαγάμε μόνες μας!
    χωρις συνέταιρο!  
     
    Last edited: 22 Νοεμβρίου 2010
  5. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σιγα μη σαλαγισω μονη μου δουλακια Βανιλα γυναικα !!!!
    κι ο Master Thanassis τι θα κανει ??? εεε??? τι??? θα τεμπελιαζει???
     
  6. thanasis

    thanasis Contributor

    Δηλαδή θα κάθεστε η μια απέναντι στην άλλη μέσα στη λάσπη με τα μαστίγια και χρατς-χρουτς, θα προσπαθείτε να πετύχετε η μια την άλλη; Δεν μονομαχούσατε σε ταχύτητα επίλυσης sudoku καλύτερα;

    Δώστε καλύτερα στον Master Thanassis το μαστίγιο να χτυπάει και τις δύο σας και κάντε το εσείς grecoroman style, να έχει κάποιο ενδιαφέρον.
     
  7. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δεν είναι κακόοοοο....
     
  8. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    για κανονιστε να αρχίσω το σαλαγισμά απο σας
    στριγκλα ε στριγκλα ε στριγκλιασμενο

    thalia καρδουλα μου
    8α εισαι παντα η καλλυτερή μου φίλη
     
  9. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τελικά, το πόσο σε έχει πονέσει κάποιος, το καταλαβαίνεις όταν προσπαθεί να ξαναμπεί στη ζωή σου
    τότε θυμάσαι...
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εχμμ .... αντι για ζεστη λασπη ... σας πειραζει να σας περιλουσω με μελι και καρυδια ? .....
    και αν ... αν λεμε ... σας ειναι ευκολο πιειτε και κανενα λιτρο νερο πριν .....
    κατι σκεφτηκα ... αλλα θα το γραψω στις φαντασιωσεις μολις ολοκληρωσω το σεναριο ,,,
    τις στολες της αναμετρησεις (στρινγκ) θα σας τις φτιαξω εγω ...
    θα παρω γλυκο βυσσινο του κουταλιου και περνοντας το με πετονια θα σας φτιαξω τα μπικινακια σας (το εχω ξανακανει) και οπως θα τρεχουν το μελι και τα καρυδια απο τα στηθια σας πανω στο θερμιδοστρινγκ ....... θα κοψουμε πολλα εισητηρια ..... και μην σας νοιαζει ... θα σας καθαρισω εγω μετα .... με την γλωσσα ... χι χι χι .....
    ααα ... οσο για την σημασια του νερου που θα πιειτε πριν .. θα σας πω μετα ... μια και δεν θα ζητησω μερτικο απο τα κερδη ... θα με πληρωσετε σε ειδος ....  

    να σας ενημερωσω οτι το γλυκο του κουταλιου σιγα σιγα κοβεται απο την πετονια και πεφτει .... αποκαλυπτοντας αργα και ηδονικη τον .... μαιντανο που εχει περιλουστει με το σιροπι .... στο μεταξευ θα καταφθανουν και το μελι με τα καρυδια .....

    ωχ ... ας σταματησει καποιος το μυαλο μου ... δεν γινεται ... ολο τετοια κατασκευαζει ... φτανει που μου καταστρεφει ολες τις σχεσεις μια και δεν βρεθηκε ικανη γυναικα για να το αποσυμπιεσει .. τωρα μου βασανιζει και την μοναξια .... φτου μου ...
     
  11. chienne royale

    chienne royale Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δεν του επιτρεπω να μπει ξανα στη ζωη μου...επειδη θυμαμαι...
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

       

    Ωωωωωω.....φίλτατε....μας λιγουριάσατε!!! Και έχω φτιάξει κι ένα βύσσινο....μούρλια.Να φέρω καμμιά δεκαριά βαζάκια στην συγκέντρωση διά τις μοδιστρικές σας εμπνευσεις?