Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. "Δεν φοβάμαι κανένα, παρά μόνο εμένα
    όταν τα ΄χω χαμένα και κολλάει η πένα"

    Active Member - Περι φόβου
     
  2. Eri

    Eri

    Βαριεμαι
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    δεν ξερω αγαπητη φιλη αν εσυ θεωρεις οτι εισαι σαφεστατη .... αλλα εγω απο το μπερδεμα εχω γινει κομπος ... τι κομπος ? ... γορδιος δεσμος ...
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    Χρόνια πολλά σε όλους που έχουν την ονομαστική τους εορτή σήμερα.

    Να σας χαίρονται όσοι σας αγαπούν.

    Αστάρτη & Χάινριχ
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    να οσοι σκεφτονται τους αλλους ... να ανθρωπος να εχεις διπλα σου ....
    κανεις αλλος δεν το σκεφτηκε .... τι εγωισταροι που ειμαστε ..... τωρα ξερετε .... μολις εγραψε η Astarty να μπλοκαρετε τις τηλεποικινωνιες .... "αχ ναι μωρε .. κατσε να παρω τον Κωστα την Ελενη ..." ...
     
  6. dentman

    dentman Guest

  7. Elysium

    Elysium Contributor

  8. Kits

    Kits Contributor

    Να δω που θα πρωτοπαω σημερα το βραδυ...????

    Τρεις Κωστιδες και 2 Ελενες και ολοι απο διαφορετικες παρεες...!!

    Με βλεπω για αγωνα δρομου το βραδυ....

    Χρονια ΤΡΕΛΛΑ σε οσους γιορταζουν!!!!
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Σκέφτομαι πως αυτός ο Φλάβιος Κωνσταντίνος ήτανε μεγάλο καθίκι. Έσφαξε, γκρέμισε, έκαψε, και στο τέλος τον κάνανε και άγιο ....κι αυτή η Λενιώ πρέπει να το φόραγε το στραπόν....
     
    Last edited by a moderator: 21 Μαϊου 2007
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    αυτος δεν ηταν που εβρασε την γυναικα του την Φαϋστα ? ..... επειδη δεν ειχε ανακαλυψει το διαζυγιο ? ... ενας αυτος και ενας ο Ερικος (ο νουμερο 8..νομιζω)
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν ξέρω αν την έβρασε αλλά ήτανε μεγάλη ανωμαλάρα ...τη σκότωσε πάντως. Είχε και μια γκόμενα που του έκανε ένα γιο. Και αυτόν τον ξεπάστρεψε. Περισσότερα δεν ξέρω. Πάντως λογικά η Λενιώ πρέπει να τον φιστίκωνε.... Μιλάμε Η ανωμαλάρα...
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Eυχαριστούμε,ευχαριστούμε