Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ίσνο, αφιερωμένο σε όσες πρώην δεν σου έκαναν κλικ.... 

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Αμα βαλεις μπροστα σε ενα παιδακι ενα βαζο με μερεντα, θα πεσει με τα μουτρα και αν δεν το σταματησεις θα το φαει ολο....Μετα θα παραπονιεται οτι του ποναει η κοιλια και θα κατηγορει τη μερεντα....Δεν ξερει ομως οτι φταιει αυτο το ιδιο που την εφαγε ολη γρηγορα γρηγορα....Αυτο μου θυμιζεις....Ενα παιδακι που αντι για μερεντα πεφτει με τα μουτρα σε καποια γυναικα και υστερα εχεις συμπτωματα δυσαρεστα για σενα αλλα κατηγορεις τη γυναικα κ οχι τον εαυτο σου......
    Ακομα και με οσες προσπαθησαν στο τελος κ σε ξενερωσαν, οπως λες, μου θυμιζεις παιδακι που ηθελε ενα παιχνιδι, εκανε το χαμο το μεγαλο, αλλα οταν του το αγορασανε το αφησε στην ακρη και ασχολιεται με αλλα........

    Δυστυχως δεν εισαι παιδακι για να σε δικαιολογησω.....  

    Οσο για το "εγω απο την πρωτη στιγμη λιγουρευομαι ολους τους χυμους μιας γυναικας , αλλιως δεν θα ημουν μαζι της ... γιατι να μην νιωθει και εκεινη ετσι ? .... δεν το καταλαβαινω ? .. ποτε δεν μου εχει συμβει .. παντα ηθελε τον χρονο του και για μενα σημαινε πως δεν ηταν αυτη ο ερωτας της ζωης μου , ειχα βαλει Χ την στιγμη που εκεινη ηταν ακομη σε ανοδικη πορεια .....
    για μενα τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα , η γουσταρεις απο την πρωτη στιγμη να κανεις τα παντα με τον συγκεκριμενο ή οχι , διοτι ετσι ακριβως νιωθω και εγω" πολυ απλα οπως εσυ βαζεις χ καποια στιγμη, η αλλη βαζει ? απο την αρχη κ περιμενει να δει τι κ πως λειτουργει το ολο πραμα......Θυμαμαι ενα παραδειγμα που εδωσες με αυτοκινητα και οδηγους....Πρωτα ελεγχεις, μετα μαθαινεις το οχημα και μετα του δινεις και καταλαβαινει.......Αν το κανεις αναποδα δεν θα αργησει να γινει το ατυχημα.....
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Eri ... ποτε δεν ειπα οτι ημουν εγω τέλειος ... αλλιως δεν θα ημουν ο ισνογκουντ αλλα ο αποστολος Παυλαρας (η σεξυ βερσιον του αποστόλου Παυλου) ..
    αλλα ...
    το οτι ειμαστε ολοι ατελεις , δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να εχουμε επιδιωξεις και απωθημενα ...
    ΟΛΟΙ κατι εχουν και κατι κουβαλανε αν τους ψαξεις ... και σιγουρα για ολους , υπαρχουν πολλοι λογοι για να δικαιολογηθουν οι πραξεις τους και αλλοι τοσοι που τους καθιστουν αδικαιολογητους

    τωρα σε οτι αφορα το παραδειγμα με την μερεντα .... εχει να κανει αναλογα με τις προσδοκιες και τον χρονικο προσδιορισμο ...
    προσωπικα δεν μπορω να φανταστω οτι ο μεγαλος ερωτας που ψαχνω θα αρχισει χλιαρα με τον καθενα να ειναι συγκρατημενος και να κρατα πισινη ....
    προφανως ο ενθουσιασμος χανεται οταν στηθουν τα πραγματα σε ανυπαρκτη βαση και εξαντληθει το ενδιαφερον για το καινουργιο ..
    νομιζω πως σε αυτη την περιπτωση , ειτε δειξεις ενθουσιασμο , ειτε οχι , στο ιδιο θα καταληξουν ...
    βασικα πιστευω στο να εισαι ο εαυτο σου , οπως και να ειναι αυτος , εκεινος που ειναι ο ιδανικος για σενα θα διατηρισει ακουσια και το παθος που αρχικα θα εκφραστει μεσω το ενοθουσιασμου και μετεπειτα απο την θεληση να μεινεις μαζι ...
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    isnogood, εγώ θα συμφωνήσω με την Eri
    εσύ λειτουργείς καθαρά ενστικτωδώς και δεν αφήνεις περιθώρια στην άλλη να αντιδράσει. κάνεις σαν πεντάχρονο που θέλει το παιχνίδι εδώ και τώρα, άσχετα αν έχουμε λεφτά να το αγοράσουμε.

    θα σου πω όμως και κάτι άλλο. πες ότι βρίσκεται μια γυναίκα που γίνεται εντελώς τσούλα για σένα. ποιά θα είναι η αντίδρασή σου? μήπως μετά θα τη θεωρήσεις πολύ τσούλα?
     
  5. Storm

    Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εναλλακτικά, ο Απόστολος Γκλέτσος -μεγάλη η χάρη του.
     
  6. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Δεν είναι "μεγάλη ομορφιά" που οι "ωρολογίες" μπήκαν στα tutorials;
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Tutorials for arboreals, my friend...


     




     
  8. vautrin

    vautrin Contributor

    Σιγά το πράγμα! Ένα "Μ" ξέχασε ο άνθρωπος, πως κάνετε έτσι; Μωρολογίες...
     
  9. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ξέρατε οτι οι τύποι από το ΔΝΤ δουλεύουν με ποσοστά;;;
    Μετάφραση:όσο πιο πολύ μας (μπιπ) τόσο πιο πολύ θα πληρωθούν!!!Καλό;;
     
  10. sw

    sw

    Περαστικα σου Θαναση!
    ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ!


    Γι ργος
     
  11. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πόση μαλακία δέρνει το star τέλος πάντων? έπεσα πάνω στο δελτίο καιρού... 
     
  12. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Μια και είπες για καιρό (έστω made in Star Channel)...

    Ότι χιόνια είδατε, είδατε! Πρόγνωση 15 ημερών για την Αθήνα (θερμοκρασίες): 14.12. --> 10-15 // 15.12. --> 9-14 // 16.12. --> 9-14 // 17.12. --> 7-12 // 18.12. --> 8-17 // 19.12. --> 13-18 // 20.12. --> 15-20 // 21.12. --> 16-19 // 22.12. --> 16-19 // 23.12. --> 13-18 // 24.12. --> 13-18 // 25.12. --> 13-17 // 26.12. --> 13-19 // 27.12. --> 15-19.