Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πως βιώνω μια παράνοια που ελπίζω να τελειώσει σύντομα πριν με ρουφήξει η δίνη της!
     
  2. Dolce

    Dolce Regular Member

    Αυριο θα ξερω. One more sleep. Αυριο. Αντε τωρα να δουμε πως θα περασει η μερα.

    Wish me luck.
     
  3. Τhe Enchanter

    Τhe Enchanter Regular Member

    Σκέφτομαι οτι η "ομορφιά ειναι καθαρά θέμα ..attitude", όλες οι ..όμορφες το λένε αλλωστε...

    Η ομορφιά δεν εχει να κάνει με την εξωτερική εμφάνιση.. έχει να κάνει με το πώς σκέφτεσαι, πώς μιλάς, πώς δράς, πώς αντιμετωπίζεις και συμπεριφέρεσαι στους αλλους ανθρώπους..

    γιαυτό η "μαρία η ασχημη" άλλά με προσωπικότητα, σκίζει παντού...


    τραλαλα, τραλαλα μακαρόνια με κιμα...
    σκεφτείτε να μην ήταν ομορφη κατω από το μανδύα..της ασχημης..

    μου φαίνεται οτι ορισμένοι (κάνουν πως) δεν εχουν καταλάβει τι κυβερνάει τον πλανήτη...
    μήπως πρέπει να το ονομάσουμε...?

    θηλυκό ειναι πάντως...


    ΥΓ Καλή τύχη Dolce !!!
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    συμφωνω για την αξια της εσωτερικης ομορφιας ..... αλλα σε ισοροπια με την εξωτερικη .... οπως σεβεσαι το πνευμα σου ετσι πρεπει να σεβεσαι και το σωμα σου ....
    οχι δε η μαρια η ασκημη προσωπικοτητα ... που την βρηκε ? .... η προσοποποιηση της αγαθομιλιας , ακαβλη εντελως , αγελαστη , σαν αν βλεπει τα πραγματα για πρωτη φορα .... η γυναικα πρεπει να΄χει εμπειριες .. στην αγαπη να μην εχει αποριες ......
    οσο για την διακυβερνηση του πλανητη ... μπορω να σου πω μυρια κακα που κουβαλαει .... αλλα για θυληκο δεν τον κοβω με τιποτα ..... ποιος θα μπορουσε να του σηκωθει για να τον απαυτωσει αλωστε ? ....
     
  5. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Πόση ησυχία έχει γύρω απόψε.....
     
  6. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    ναι ευτυχώς τωρα σπιτι έχει πολύ ησυχία!! Εξω ομως (μολις πριν λίγο επεστρεψα) γινόταν ένας κακός χαμος.... α πα πα πα πα!!   
     
  7. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως θα μπορούσα να έβλεπα άλλα τοπία. Να ήμουν σε άλλα μέρη. Μακριά από την κωλο-Αθήνα
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Αν η ζωή είναι ένα παιχνίδι, σε ποιο level είμαι και πότε θα εμφανιστεί ο επόμενος κακός αρχηγός της πίστας;;;;
     
  9. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Σήμερα ο ουρανός δακρυσε.....μαζί του κι εγω..... Δεν θέλω να Τον ξαναστεναχωρήσω.... ....
     
  10. female

    female Contributor


    ...starring Lost boy in The Matrix

     

     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    Δεν ξέρω για σένα Lost boy αλλά εγώ τώρα είμαι level 85 warrior class.
    Έχω έναν μόνιμο εχθρό την Φάρα. Με κυνηγάει παντού να με σκοτώσει αλλά ευτυχώς για μένα έχω καλούς φίλους και με προστατεύουν.
     
  12. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Ο χρόνος κυλάει βασανιστικά αργά απο εχθές το απόγευμα....... Απο την ώρα που ξύπνησα δεν έχω διάθεση για τίποτα......κοιτώ την οθόνη ...σκέφτομαι να κάνω μπάνιο να πάω στην δουλειά.....μου λείπει πολύ....Τον νιώθω στεναχωρημένο....χτυπάει το τηλέφωνο....δεν έχω διάθεση καν να κοιτάξω ποιός είναι....ξέρω οτι δεν είναι Εκείνος... και ο χρόνος συνεχίζει να κυλάει αργά...σαδιστικά αργα......