Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Pathetic!

    Απλά
     
  2. obeisant

    obeisant Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    .. ότι θέλω να έρθει το Σάββατο να βγω για χορό!!!!!!  
     
  3. Asimenios_Drakos

    Asimenios_Drakos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Seduction γιατί παραπονιέσαι; Η απάντηση σου άξιζε. Μη μου κοκκινίζεις εμένα τα γραπτά. Όταν ο χαρακτήρας σου είναι τέτοιος ο οποίος χαρακτηρίζει ανθρώπους που μπορεί να διαφωνούν μαζί σου αλλά δεν συμφωνούν στο σύνολο με αυτό που έγινε, ρίξε μια ματιά και θα δεις κάποιον περισσότερο pathetic. Και τελικά δεν έχω καταλάβει ακόμα τι είναι αυτό που σε ενοχλεί. Δεν θεωρούμε σωστή τη φάρσα μας τη λες. Επειδή μας τη λες κ σου ζητήσαμε συγνώμη επειδή κατά τα λεγόμενά σου κακώς τη στηλιτεύσαμε ως φάρσα, μας γράφεις pathetic. Ρίξε μια ματιά καλέ μου άνθρωπε στο τι έγραψες πριν που σε υποστηρίξαμε και μας την είπες γι αυτο το λόγο, και μετά μου λες ποιος είναι pathetic. Εν πάσει περιπτώσει πολύ ασχολήθηκα μαζί σου, δεν το αξίζεις.

    Κάνε μου τη χάρη σε παρακαλώ πολύ την επόμενη φορά που θα μιλήσεις σε κοπέλα και θα σου πει "πάρε άδεια από τον Ασημένιο Δράκο" να το τηρήσεις μιας και μου έδωσες την υπόσχεσή σου, face to face παντελονάτα, αν θυμάσαι και να μην σε ξανακούσω να μιλάς όπως μιλάς στους ανθρώπους που ανταποκρίνονται σε μένα. Τουλάχιστον τήρησε την υπόσχεση που έδωσες και μάλιστα την έδωσες και μπροστά σε άλλους. Κάνε τη δουλειά σου χωρίς να ενοχλείς τον υπόλοιπο κόσμο. Και σου ξαναζητάω συγνώμη για την αυτόκλητη υπεράσπιση. Κακώς ανακατεύτηκα.

    Με τιμή κι εκτίμηση
    Ασημένιος Δράκος- Gorean Lord
     
  4. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ξύλινο σπίτι με τζάκι στη Σουηδία + ζεστό καφέ + amore  
     
  5. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θα σου απαντούσα, αν θα είχε και το παραμικρό νόημα (ΔΕΝ έχει, μίλα μόνος σου), αλλά συν τοις άλλοις, σύμφωνα με τα γραπτά σου, έχεις φύγει από το φόρουμ. Γιατί, σύμφωνα πάλι με τα γραπτά σου, εσύ όταν γράφεις φεύγεις, εννοείς φεύγεις, εμμένεις στην αποχώρηση σου κλπ κλπ κλπ και γιατί πάλι σύμφωνα με τα γραπτά σου ένας μάστερ δεν αφήνει κανένα περιθώριο παρανόησης, διαφορετικής έννοιας κλπ. Δλδ έχεις φύγει από το φόρουμ από τις 14-12-10.

    Ας διαβάσει πάλι όποιος-α θέλει τα κόκκινα σημεία στο post 14334

    Οπως έγραψα pathetic
     
  6. Asimenios_Drakos

    Asimenios_Drakos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θα μου απαντούσες όπως μου απάντησες και σε αυτήν την ερώτηση πριν την αποχώρησή μου από το φόρουμ;

    Σίγουρα όχι γιατί δεν μας έχεις συνηθίσει σε τέτοιες πολυτέλειες. Πόσο ρομαντικός θα ήμουν να περίμενα τωρινή σου απάντηση; Γιατί να το κάνεις και τώρα; Άλλωστε είσαι ο Master NEVER GIVE UP. Αφού θέλεις να θυμηθούμε αυτό που λένε και οι άλλοι Masters σύμφωνα με τα δικά σου λεγόμενα.

    Όταν έγραφες το post #14324 φαντάζομαι είχες διαβάσει πιο πάνω και για ποιους λόγους αναγκάστηκα να γράψω. Δεν είδα να το αναφέρεις κάπου. Τώρα σε βόλεψε; Αυτό που εσύ λες στο χωριό σου pathetic εμείς στον Πειραιά που δεν είμαστε τόσο προηγμένοι στην αγγλικήν το λέμε ελληνικότατα Ε ΡΕ, ΦΟΥΚΑΡΑ, ΤΑΛΑΙΠΩΡΕ!


    Τώρα ποιος μιλάει μόνος του και ποιος μιλάει με κάποιον που δεν υπάρχει στο φόρουμ, πάντα κατά τα δικά σου λεγόμενα και ανάλογα το πως σε βολεύει κάθε φορά στην κουβέντα, είναι άλλη υπόθεση. Είναι πραγματικά κωμικό όλο αυτό. Ας ρίξει κάποιος μια ματιά στα παραπάνω και θα καταλάβει.

    Αφιερωμένο
    Ασημένιος Δράκος- Gorean Lord
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Απαλή, κατέβα απο το συννεφάκι σου...  



    Φυσικά εννοείς ότι το Σάββατο θα έρθεις να χορέψεις στο Αθηναίων Πολιτεία... 
     
  8. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    όχι δεν κατεβαίνω   θέλωω
     
  9. anchor

    anchor Regular Member

    φτηνά τη γλύτωσες τυχεράκια 
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θέλω κι εγώ  
     
  11. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Το Παρασκευοσαββατοκύριακο
     
  12. DiDi

    DiDi Regular Member

    Τη γαριδομακαρονάδα που μαγειρεύω...